Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerder Bero bezorgt Vitesse bij FC Groningen eerste zege

Aanvoerder Bero bezorgt Vitesse bij FC Groningen eerste zege

GRONINGEN (ANP) - Vitesse heeft de eerste overwinning van het seizoen binnen. De Arnhemmers waren veel sterker dan FC Groningen, al duurde het tot een kwartier voor tijd voordat ze dat in de score wisten uit te drukken: 0-1. De Slowaakse aanvoerder Matus Bero werd in de 77e minuut matchwinner door doelman Michael Verrips met een laag schot in de hoek te passeren.

Vitesse had tot dat doelpunt al vele kansen gemist. Het elftal van trainer Thomas Letsch dacht in de 12e minuut al op voorsprong te komen, maar de treffer van de Kroatische nieuwkomer Gabriel Vidovic werd afgekeurd wegens buitenspel. Naast Vidovic debuteerden ook de Poolse aanvaller Bartosz Bialek en doelman Daan Reiziger bij Vitesse. Reiziger was de vervanger van de geblesseerde Kjell Scherpen.

FC Groningen was vrijwel het gehele duel de onderliggende partij. Alleen in de beginfase van de tweede helft kwam het team van coach Frank Wormuth even in de buurt van een doelpunt. De Duitse aanvaller Florian Krüger, de vervanger van de naar RC Celta vertrokken Jørgen Strand Larsen, schoot de bal na een harde voorzet over.

Vitesse heeft na vijf duels 4 punten, net als SC Cambuur, FC Emmen en FC Volendam. Alleen de puntloze clubs Go Ahead Eagles en Fortuna Sittard staan daar nog onder. FC Groningen heeft 5 punten.

Meer uit Voetbal

Ajax begint met Edvardsen tegen FC Twente

AMSTERDAM (ANP) - Oliver Edvardsen begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen FC Twente. De Noorse aanvaller heeft een basisplaats omdat zijn ploeg veel spelers mist. Aanvoerder Davy Klaassen, Takehiro Tomiyasu, Kian Fitz-Jim en Youri Regeer ontbreken in de selectie van de club uit Amsterdam.

20 minuten geleden
PSV officieus kampioen na late thuiszege op FC Utrecht

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan de derde landstitel op rij alleen in theorie nog mislopen na een zwaarbevochten thuiszege op FC Utrecht: 4-3. De ploeg van trainer Peter Bosz boog aan de hand van uitblinker Ismael Saibari een vroege 2-0-achterstand om in een voorsprong, maar moest in de slotfase de gelijkmaker incasseren van invaller Jesper Karlsson. Couhaib Driouech maakte in de blessuretijd de winnende treffer voor de Eindhovenaren.

37 minuten geleden
Real Madrid verliest in aanloop naar duel met Bayern op Mallorca

PALMA DE MALLORCA (ANP) - Real Madrid heeft in aanloop naar de thuiswedstrijd in de Champions League tegen Bayern München schade opgelopen in de Spaanse titelstrijd. De nummer 2 van La Liga ging bij Real Mallorca met 2-1 onderuit.

2 uur geleden
Aanvoerder Schouten met veel pijn gewisseld bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - PSV-aanvoerder Jerdy Schouten heeft met veel pijn voortijdig het veld verlaten in de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht. De 29-jarige international van het Nederlands elftal leek na een uur spelen in een duel om de bal een knie te verdraaien en bleef op de grond liggen. Schouten ging per brancard met zijn handen voor zijn ogen naar de zijlijn, waarbij hij werd toegezongen door het thuispubliek.

2 uur geleden
Bayern München draait 2-0-achterstand om in zege bij SC Freiburg

FREIBURG (ANP) - Bayern München heeft drie dagen voor de eerste wedstrijd in de kwartfinales van de Champions League bij Real Madrid op de valreep gewonnen van SC Freiburg. De koploper van Duitsland draaide in de slotfase van het uitduel een 2-0-achterstand om in een 3-2-zege.

2 uur geleden
Gasiorowski vervangt Obispo op laatste moment bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Armando Obispo doet zaterdag niet mee in de thuiswedstrijd van PSV tegen FC Utrecht in de Eredivisie. De centrale verdediger had een basisplaats, maar kreeg klachten tijdens de warming-up. Yarek Gasiorowski neemt de plaats van Obispo naast aanvoerder Jerdy Schouten in.

2 uur geleden
Liverpool verliest ruim bij Manchester City in kwartfinale FA Cup

MANCHESTER (ANP) - Liverpool is uitgeschakeld in de FA Cup. Het elftal van trainer Arne Slot verloor in de kwartfinale met 4-0 bij Manchester City. Liverpool strandde eerder dit seizoen al in de League Cup en staat in de Premier League vijfde. De club doet qua prijzen alleen nog mee in de Champions League, waar woensdag in de kwartfinale de eerste ontmoeting met Paris Saint-Germain wacht.

4 uur geleden