Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvoerder Bergwijn ziet geen reden om Ajax snel te verlaten

Aanvoerder Bergwijn ziet geen reden om Ajax snel te verlaten

DEVENTER (ANP) - Steven Bergwijn is niet van plan om Ajax snel te verlaten. "Ik ben gelukkig hier bij Ajax. Mijn familie, mijn kinderen zijn dat ook nu. Ik heb geen reden om weg te gaan", zei hij na een zwaarbevochten uitzege op Go Ahead Eagles (2-3).

Bergwijn werd de afgelopen week in Engeland in verband gebracht met een vertrek naar West Ham United, de club waarvoor Edson Álvarez en Mohammed Kudus nu spelen en John Heitinga assistent-trainer is. Ook zou hij een lucratief contract in Saudi-Arabië kunnen tekenen. Maar de 26-jarige linksbuiten ziet geen aanleiding voor een snel vertrek bij Ajax.

Ajax won voor het eerst in vijf duels weer eens van Go Ahead Eagles. Maar de wedstrijd had zo maar anders kunnen aflopen. Doelman Diant Ramaj van Ajax moest maar liefst tien reddingen verrichten.

Moeilijke wedstrijd

"Het was een moeilijke wedstrijd, dat is de laatste jaren ook wel vaker gebleken hier", zei Bergwijn. "Het is extra lekker als je hier dan wint. Ik had het er net met de jongens nog over, dat het weer eens wat anders is dan het mooie voetbal dat we altijd willen laten zien."

Bergwijn vindt wel dat Ajax verdiend heeft gewonnen. "Ja, dat wel eerlijk gezegd", antwoordde de aanvoerder. "Wij kregen ook best veel kansen. Als we het op het einde een paar keer beter uitspelen, dan winnen we hier met ruime cijfers. Ik denk dat we bij vlagen goed voetbal hebben laten zien en controle hebben gehad. Maar we geven wel nog steeds te veel kansen weg. Dat moet uit ons spel."

Meer uit Voetbal

Depay helpt Corinthians met treffer aan winst Braziliaanse beker

RIO DE JANEIRO (ANP) - Memphis Depay heeft Corinthians aan de winst van de Braziliaanse beker geholpen. De aanvaller van Oranje maakte tegen Vasco da Gama in Estádio Maracanã in Rio de Janeiro in de tweede wedstrijd van de finale na ruim een uur het winnende doelpunt met een intikker: 1-2. Het thuisduel was eerder deze week in 0-0 geëindigd.

3 uur geleden
Afellay nieuwe assistent-trainer van Bosz bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay wordt de nieuwe assistent-trainer van Peter Bosz bij PSV. Hij volgt André Ooijer op, die vertrekt bij de Eindhovense club. Dat heeft PSV in een persbericht bekendgemaakt. Afellay tekent voor 2,5 jaar.

9 uur geleden
Sparta Rotterdam boekt moeizame uitzege op FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft het kalenderjaar afgesloten met een moeizame overwinning bij FC Volendam. De ploeg van trainer Maurice Steijn was in het Noord-Hollandse vissersdorp de enige die aanspraak maakte op de punten, maar scoorde alleen via een benutte strafschop van de Noor Tobias Lauritsen tien minuten voor tijd: 0-1.

10 uur geleden
Fortuna Sittard behaalt spectaculaire zege op AZ

SITTARD (ANP) - Fortuna sluit de eerste helft van het seizoen na een spectaculaire thuisoverwinning af als nummer 11 van de Eredivisie. Het elftal van coach Danny Buijs won zondag tijdens de zeventiende speelronde met 4-3 van AZ.

10 uur geleden
Koploper FC Barcelona wint ook uitduel met nummer 4 Villarreal

VILLARREAL (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft ook het uitduel met nummer 4 Villarreal in winst omgezet: 0-2. Zo zegevierden de Catalanen voor de achtste keer op rij in de competitie. De voorsprong op Real Madrid is bij het ingaan van de korte winterstop 4 punten.

10 uur geleden
Wellenreuther voorkomt met tien reddingen nederlaag Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Het was vooral aan Timon Wellenreuther te danken dat Feyenoord een punt overhield aan het thuisduel met FC Twente (1-1). De Duitse doelman hield zijn ploeg met tien reddingen op de been en voorkwam de negende nederlaag in twaalf duels.

11 uur geleden
Aanvoerder Pröpper baalt van gelijkspel van FC Twente in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Robin Pröpper baalt van het gelijkspel (1-1) van FC Twente in het uitduel met Feyenoord. "Het komt niet vaak voor dat je teleurgesteld bent als je met een punt De Kuip verlaat", zei de aanvoerder. "Maar nu voelt het wel zo."

11 uur geleden