Aanvoerder Berghuis: Feyenoord was niet goed genoeg
WAALWIJK (ANP) - Steven Berghuis wil zich nog wel eens laten gaan na een slecht resultaat van Feyenoord. Maar na het gelijkspel van zondag bij RKC Waalwijk bleef hij rustig en realistisch. "2-2 tegen RKC is gewoon niet goed genoeg", stelde hij.
Berghuis zocht niet naar excuses. Het drukke speelschema mag volgens hem geen rol spelen. "Drie duels in een week moeten we aan kunnen", zei hij bij Fox Sports.
Toch vielen João Carlos Teixeira en Nicolai Jørgensen geblesseerd uit. En Orkun Kökçü en Bryan Linssen gingen voortijdig naar de kant omdat ze vermoeid waren. "Fysiek moet het te doen zijn", zei Berghuis. "Maar we lopen achter de feiten aan omdat we twee keer op achterstand komen. Ik heb geen idee waar het mis ging. We moeten het maar eens terugkijken."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).
11 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
13 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
16 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
16 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
23 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
23 uur geleden