Aanvoerder Berghuis: Feyenoord was niet goed genoeg
WAALWIJK (ANP) - Steven Berghuis wil zich nog wel eens laten gaan na een slecht resultaat van Feyenoord. Maar na het gelijkspel van zondag bij RKC Waalwijk bleef hij rustig en realistisch. "2-2 tegen RKC is gewoon niet goed genoeg", stelde hij.
Berghuis zocht niet naar excuses. Het drukke speelschema mag volgens hem geen rol spelen. "Drie duels in een week moeten we aan kunnen", zei hij bij Fox Sports.
Toch vielen João Carlos Teixeira en Nicolai Jørgensen geblesseerd uit. En Orkun Kökçü en Bryan Linssen gingen voortijdig naar de kant omdat ze vermoeid waren. "Fysiek moet het te doen zijn", zei Berghuis. "Maar we lopen achter de feiten aan omdat we twee keer op achterstand komen. Ik heb geen idee waar het mis ging. We moeten het maar eens terugkijken."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
12 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
12 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
13 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
13 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
13 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
17 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
21 uur geleden