Aanvaller Vincent Janssen in Mexico weer coronavrij
MONTERREY (ANP) - Aanvaller Vincent Janssen kan zich weer volledig richten op zijn Mexicaanse voetbalclub Monterrey. De 26-jarige spits is coronavrij verklaard. "Ik heb negatief getest en dat is een goede zaak", liet hij weten op social media.
Janssen maakte op 29 juni bekend dat hij besmet was geraakt met het virus. Hij ging thuis in isolatie. "Ik kan niet wachten om terug te keren bij de selectie en weer in training te gaan", vervolgde Janssen. "Bedankt voor alle berichtjes in de afgelopen weken. Dat stel ik zeer op prijs."
Janssen verruilde vier jaar geleden AZ voor Tottenham Hotspur, dat zo'n 20 miljoen euro voor hem betaalde. Hij kreeg nauwelijks speeltijd bij de club uit Londen en na een uitstapje naar Fenerbahçe (2017-2018) werd hij vorig seizoen met Monterrey landskampioen.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Heracles blijft goed presteren onder leiding van interim-trainer Hendrie Krüzen. De Almeloërs wonnen met 2-1 bij Excelsior en zijn daarmee in de Eredivisie bijna van de laatste plaats af. Heracles heeft nu net als nummer 17 Telstar na twaalf speelronden 9 punten.
1 uur geledenBERLIJN (ANP) - Bayern München is in de Bundesliga niet langer zonder puntenverlies. Union Berlin hield de koploper op 2-2. Verdediger Danilo Doekhi maakte beide doelpunten voor Union. Drie weken geleden was de 27-jarige geboren Rotterdammer ook al twee keer trefzeker, toen tegen Borussia Mönchengladbach.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben PSV in de Johan Cruijff ArenA verslagen. De wedstrijd leek in een gelijkspel te eindigen totdat verdedigster Myrthe Kemper-Moorrees van de bezoekers uit Eindhoven de bal diep in blessuretijd knullig in eigen doel werkte (2-1).
3 uur geledenDUBLIN (ANP/RTR) - De Ierse voetbalbond legt binnenkort een verzoek bij de UEFA neer om de nationale ploeg en alle clubteams van Israël per direct te schorsen. Dat is het resultaat van een stemming van leden van de FAI.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Matthijs de Ligt heeft Manchester United aan een punt geholpen in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur. Hij tekende diep in blessuretijd voor de gelijkmaker (2-2).
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft in de strijd om promotie naar de Eredivisie overtuigend afgerekend met Roda JC. De nog ongeslagen koploper in de Keuken Kampioen Divisie versloeg in eigen huis de nummer 3 van de ranglijst met 4-0.
21 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is er niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Telstar te winnen. De ploeg van trainer John van den Brom had in de Grolsch Veste in Enschede kansen te over om te scoren, maar wist geen enkele keer de bal langs de uitblinkende doelman Ronald Koeman te werken. De wedstrijd eindigde in 0-0.
21 uur geleden