Aanvaller Van Veen voor Schotse rechter om huiselijk geweld
GLASGOW (ANP) - De Nederlandse voetballer Kevin van Veen wordt verdacht van huiselijk geweld tegen zijn partner of ex-partner. Hij moest donderdag voor de rechter in Glasgow verschijnen. Dat melden diverse Schotse media. Van Veen, die is uitgeleend door FC Groningen aan St. Mirren, ontbrak de laatste twee wedstrijden al in de selectie.
Van Veen (33) zou de mishandelingen op meerdere plaatsen hebben gepleegd, onder meer tijdens een vakantie in het Mexicaanse Cancun. Verder zou hij herhaaldelijk haar lichaam hebben vastgegrepen en haar van een bed hebben geduwd terwijl ze zwanger was. Ook liet hij haar regelmatig niet slapen en zou hij meerdere keren bij haar familieleden thuis zijn geweest en hebben geweigerd om weg te gaan als hem dat werd gevraagd.
Van Veen zweeg tijdens de rechtszaak die is aangehouden tot eind november.
Meer uit Voetbal
BRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.
11 minuten geledenCREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).
24 minuten geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.
27 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de koppositie in de Eredivisie verspeeld. Ze verloren de thuiswedstrijd tegen stadgenoot HERA United (1-2). Danique Tolhoek bracht Ajax op voorsprong (1-0). Jonna van de Velde trof in eigen doel en Ina Booms maakte het winnende doelpunt voor HERA United.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - FC Utrecht heeft gebroken met een serie van zes nederlagen. De ploeg van trainer Ron Jans pakte een punt in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (1-1).
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax wil Kodai Sano per direct overnemen van NEC. De club ziet in de 22-jarige Japanner de gewenste versterking voor het middenveld.
3 uur geleden