Aanvaller Van Bergen op huurbasis van FC Twente naar Sparta
ROTTERDAM (ANP) - Sparta huurt de rest van het seizoen Mitchell van Bergen van FC Twente. De 25-jarige aanvaller speelt sinds de zomer van 2023 voor de club uit Enschede.
"Bij FC Twente was Mitchell niet altijd verzekerd van een basisplaats, waardoor we met alle betrokken partijen de mogelijkheid hebben besproken om Mitchell op huurbasis tijdelijk over te nemen", legt technisch directeur Gerard Nijkamp uit op de site van Sparta. "We denken namelijk dat Mitchell met zijn snelheid, diepgang en dreiging iets kan toevoegen aan Sparta, wat we op dit moment niet voldoende hebben."
Van Bergen speelde 36 competitiewedstrijden voor Twente. Eerder kwam hij uit voor Vitesse, sc Heerenveen en het Franse Stade Reims.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriƫn Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
32 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
1 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
18 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
20 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
21 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
22 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
22 uur geleden