Aanvaller Undav verkiest nationale ploeg Duitsland boven Turkije
STUTTGART (ANP/DPA) - Aanvaller Deniz Undav van VfB Stuttgart heeft ervoor gekozen zich beschikbaar te stellen voor de nationale ploeg van Duitsland. Dat deed de 27-jarige voetballer, van Turkse oorsprong en geboren in het Duitse stadje Achim, na een gesprek met de Duitse bondscoach Julian Nagelsmann.
Undav scoorde dit seizoen in de Bundesliga al acht keer en Nagelsmann is op zoek naar aanvallers die kunnen concurreren met Niclas Füllkrug. "Als ik de kans krijg zal ik zeker voor Duitsland voetballen", vertelde hij verslaggevers na de 2-0-bekerzege op Borussia Dortmund. Nagelsmann was bij het duel aanwezig. Hij is op zoek naar de beste formatie voor het EK van volgend jaar in Duitsland.
"Ik kon niet geloven dat hij belde", zei Undav, die wordt gehuurd van Brighton, over het telefoontje van de bondscoach. "Het was een goed gesprek, we gaan zien waar het toe leidt."
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
6 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
10 uur geleden