Aanvaller Undav verkiest nationale ploeg Duitsland boven Turkije
STUTTGART (ANP/DPA) - Aanvaller Deniz Undav van VfB Stuttgart heeft ervoor gekozen zich beschikbaar te stellen voor de nationale ploeg van Duitsland. Dat deed de 27-jarige voetballer, van Turkse oorsprong en geboren in het Duitse stadje Achim, na een gesprek met de Duitse bondscoach Julian Nagelsmann.
Undav scoorde dit seizoen in de Bundesliga al acht keer en Nagelsmann is op zoek naar aanvallers die kunnen concurreren met Niclas Füllkrug. "Als ik de kans krijg zal ik zeker voor Duitsland voetballen", vertelde hij verslaggevers na de 2-0-bekerzege op Borussia Dortmund. Nagelsmann was bij het duel aanwezig. Hij is op zoek naar de beste formatie voor het EK van volgend jaar in Duitsland.
"Ik kon niet geloven dat hij belde", zei Undav, die wordt gehuurd van Brighton, over het telefoontje van de bondscoach. "Het was een goed gesprek, we gaan zien waar het toe leidt."
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
8 uur geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
9 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.
10 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.
10 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.
11 uur geleden