Aanvaller Traoré keert met doelpunt terug bij Ajax
BACKA TOPOLA (ANP) - Bertrand Traoré vierde zijn terugkeer bij Ajax met het derde doelpunt van zijn ploeg in de uitwedstrijd tegen FK Vojvodina in de tweede voorronde van de Europa League: 1-3. "Ik ben erg blij dat ik met een doelpunt ben teruggekomen", lachte de ingevallen aanvaller voor de camera van Ziggo Sport. "Maar het belangrijkste is dat we in de volgende ronde zitten."
De vierhonderd meegereisde aanhangers van Ajax zongen Traoré na het laatste fluitsignaal hard toe. De aanvaller uit Burkina Faso verliet Ajax zeven jaar geleden voor Olympique Lyon en speelde daarna voor Aston Villa, Istanbul Başakşehir en Villarreal.
Traoré is nog niet voldoende fit. "Ik train pas een weekje met mijn ploeggenoten", zei hij. "Ik heb nog wel even nodig. Het is lastig inschatten wanneer ik een hele wedstrijd kan spelen. Maar het seizoen is nog lang en we moeten als team stapje voor stapje zetten."
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP/RTR) - De Afrika Cup wordt in de toekomst elke vier jaar gespeeld, in plaats van elke twee jaar. Dat maakte de Afrikaanse voetbalbond een dag voor de start van het toernooi bekend.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente ziet de uitwedstrijd van zondag tegen Feyenoord met vertrouwen tegemoet. "We hebben de afgelopen wedstrijden steeds meer een FC Twente gezien dat speelt zoals we willen spelen. Dat willen we zondag bevestigen. Ons spel kan in bepaalde fases beter, maar de laatste duels geven ons vertrouwen. Feyenoord - FC Twente is een wedstrijd om naar uit te kijken", zegt hij op de website van FC Twente.
1 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona-spits Robert Lewandowski is hersteld van zijn hamstringblessure en keert terug in de selectie van de Spaanse kampioen. Dat zei Barcelona-coach Hansi Flick op een persconferentie, een dag voor de ontmoeting met Villarreal in de Spaanse competitie. Lewandowski (37) miste de laatste twee wedstrijden vanwege hamstringklachten.
2 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - Achraf Hakimi is op tijd hersteld van zijn enkelblessure om te spelen in de Afrika Cup. Dat zei de 27-jarige verdediger op een persconferentie voorafgaand aan het toernooi.
2 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zijn 116e verjaardag gevierd met een overwinning in de Bundesliga. De jarige club versloeg Borussia Mönchengladbach met 2-0 en nam door de zege voorlopig de tweede plaats in achter koploper Bayern München.
18 uur geledenRIYAD (ANP) - Bologna heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. De ploeg van trainer Vincenzo Italiano won in de halve finale van het bekertoernooi in Riyad in Saudi-Arabië van Internazionale. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1, waarna Bologna de beslissende strafschoppen beter nam. Napoli, dat donderdag won van AC Milan in de andere halve finale, is komende maandag de tegenstander in de finale.
18 uur geledenLEEUWARDEN/DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft zijn tweede nederlaag van dit seizoen geleden. De koploper van de eerste divisie liet zich in eigen huis verrassen door Jong PSV, dat won met 2-1. Spits Robin van Duiven maakte vijf minuten voor tijd de winnende goal voor de beloftenploeg uit Eindhoven.
19 uur geleden