Aanvaller Traoré keert met doelpunt terug bij Ajax
BACKA TOPOLA (ANP) - Bertrand Traoré vierde zijn terugkeer bij Ajax met het derde doelpunt van zijn ploeg in de uitwedstrijd tegen FK Vojvodina in de tweede voorronde van de Europa League: 1-3. "Ik ben erg blij dat ik met een doelpunt ben teruggekomen", lachte de ingevallen aanvaller voor de camera van Ziggo Sport. "Maar het belangrijkste is dat we in de volgende ronde zitten."
De vierhonderd meegereisde aanhangers van Ajax zongen Traoré na het laatste fluitsignaal hard toe. De aanvaller uit Burkina Faso verliet Ajax zeven jaar geleden voor Olympique Lyon en speelde daarna voor Aston Villa, Istanbul Başakşehir en Villarreal.
Traoré is nog niet voldoende fit. "Ik train pas een weekje met mijn ploeggenoten", zei hij. "Ik heb nog wel even nodig. Het is lastig inschatten wanneer ik een hele wedstrijd kan spelen. Maar het seizoen is nog lang en we moeten als team stapje voor stapje zetten."
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - Sami Ouaissa en Philippe Sandler zijn voorlopig niet beschikbaar voor NEC. Beide spelers vielen dinsdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Olympiakos (2-1). "We zijn ze in principe weken kwijt", vertelt trainer Dick Schreuder op de website van de club uit Nijmegen.
12 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV is na het WK niet benaderd door de KNVB voor de functie van bondscoach van het Nederlands elftal. "Er is geen contact geweest", zei hij op een persconferentie voor het uitduel met Excelsior.
23 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - De transfer van Couhaib Driouech van PSV naar Rangers FC gaat niet door. De vleugelaanvaller was al in Glasgow, maar keert terug naar Eindhoven.
48 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - Almugera Kabar speelt komend seizoen voor NEC. De club uit Nijmegen huurt de linksbenige verdediger van Borussia Dortmund.
2 uur geledenWELLINGTON (ANP) - De voetbalbond van Nieuw-Zeeland staat niet meer achter Gianni Infantino en wil een onafhankelijk onderzoek naar het omstreden plan van de voorzitter van de FIFA om een deel van de aandelen van komende WK's te verkopen aan investeerders.
4 uur geledenDUBLIN (ANP) - Trainer Míchel Sánchez van Ajax was na het gelijkspel tegen Shelbourne (2-2) niet tevreden over zijn ploeg. "We kwamen hier om te winnen en dat is niet gelukt", zei hij.
14 uur geledenDUBLIN (ANP) - Ajax heeft zich met het schaamrood op de kaken geplaatst voor de play-offs voor een plek in het hoofdtoernooi van de Conference League. De club uit Amsterdam kwam in de uitwedstrijd tegen het povere Shelbourne uit Ierland niet verder dan een gelijkspel (2-2), na een zege van vorige week in de Johan Cruijff ArenA (3-1).
14 uur geleden