Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvaller Tévez wil 'rust' en stopt bij Boca Juniors

Aanvaller Tévez wil 'rust' en stopt bij Boca Juniors

BUENOS AIRES (ANP) - Carlos Tévez heeft zijn afscheid aangekondigd bij Boca Juniors, de topclub uit Buenos Aires. De Argentijnse aanvaller zegt mentaal niet meer in staat te zijn in zijn vaderland te voetballen. Tévez, die in Europa onder meer voetbalde voor Manchester United, Manchester City en Juventus, sluit niet uit dat hij zijn loopbaan in een ander land afbouwt.

"Ik weet niet wat ik ga doen met mijn leven. Nu wil ik rusten en bij mijn familie zijn", verklaarde de 76-voudig international wiens contract bij Boca nog een half jaar doorliep. Een clausule maakte het voor hem mogelijk nu al op te stappen.

Tévez was in 2018 teruggekeerd bij de club waar hij eerder al twee periodes voetbalde. Daarvoor speelde hij in China bij Shanghai Shenhua. Bij Boca kreeg hij ook zijn opleiding. "Mijn bloed is niet rood, maar geelblauw", verklaarde hij zijn liefde voor de club. Tévez verloor in februari zijn pleegvader nadat die met corona besmet was. "Boca vraagt het maximale van je en ik ben niet in staat dat te geven. Ik kon zelfs niet rouwen om mijn vader en voetbalde al weer. Dat vraagt een club als Boca van je."

Meer uit Voetbal

Bundesliga voor vrouwen scheidt zich af van voetbalbond DFB

FRANKFURT (ANP/DPA) - De veertien voetbalclubs uit de Bundesliga voor vrouwen gaan hun eigen competitie organiseren zonder betrokkenheid van de Duitse voetbalbond DFB. De Frauen Bundesliga FBL e.V. wordt op 10 december officieel opgericht in het stadion van Eintracht Frankfurt.

1 uur geleden
Halsema: Ajax en ArenA kijken naar extra maatregelen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax en de Johan Cruijff ArenA werken momenteel aan een plan van aanpak, waarbij wordt gekeken naar extra maatregelen tijdens voetbalwedstrijden. Dit gebeurt naar aanleiding van het vuurwerkincident afgelopen zondag. Dat zei de Amsterdamse burgemeester Femke Halsema in een vergadering met de gemeenteraad over de gestaakte voetbalwedstrijd Ajax - FC Groningen. "En we wachten ook nog op eventuele aanvullende maatregelen van de KNVB."

2 uur geleden
De Ligt verkozen tot beste speler van ManUnited in november

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is bij Manchester United verkozen tot beste speler van de maand november. Dat meldt de Engelse voetbalclub op X.

2 uur geleden
Real Madrid moet verdediger Alexander-Arnold twee maanden missen

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-verdediger Trent Alexander-Arnold heeft opnieuw een blessure opgelopen. De 27-jarige rechtsback heeft aan het uitduel met Athletic Bilbao (0-3) van woensdagavond een kwetsuur aan zijn linkerdijbeen overgehouden, meldt de 'Koninklijke'. Volgens Spaanse media moet de Engelsman zeker twee maanden toekijken.

3 uur geleden
FC Utrecht: UEFA moet van CAS onderzoek doen naar speler Lyon

UTRECHT (ANP) - Sporttribunaal CAS verplicht de UEFA alsnog een formeel disciplinair onderzoek te starten naar de inzet van Olympique Lyon-speler Rachid Ghezzal in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht van eind september in de Europa League. Dat meldt FC Utrecht.

4 uur geleden
Porto-spits De Jong loopt kort na rentree kruisbandblessure op

PORTO (ANP) - Spits Luuk de Jong heeft enkele weken na zijn rentree bij FC Porto een kruisbandblessure opgelopen. Daardoor is het seizoen van de 35-jarige aanvaller waarschijnlijk al ten einde.

4 uur geleden
Boekhorst blijft langer voorzitter van bestuursraad Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Ernst Boekhorst blijft de komende drie jaar voorzitter van de bestuursraad van Ajax. Tijdens een algemene ledenvergadering is Boekhorst woensdagavond herbenoemd als lid van de raad, die ruim 73 procent van de aandelen van de club in handen heeft. Dat geldt ook voor René Zegerius, meldt Ajax.

6 uur geleden