
Aanvaller Suárez steunt zijn trainer en ploeggenoot Griezmann
BARCELONA (ANP) - Luis Suárez snapt dat zijn trainer Quique Setién van Barcelona blijft zoeken naar een succesvolle speelwijze met Antoine Griezmann in de gelederen. "Dat is zijn goed recht", zei de oud-aanvaller van onder meer Ajax. "De coach zoekt naar een formule die succesvol is. Dat is begrijpelijk."
Setién maakte na de coronastop aanvankelijke weinig gebruik van Griezmann, die vorig jaar voor 120 miljoen euro werd overgenomen tegen Atlético Madrid. Hij liet de Fransman vorige week zelfs pas in de slotminuut invallen tegen zijn oude club.
Griezmann greep zondag zijn kans toen hij in het uitduel met Villarreal (1-4) de voorhoede mocht vormen met Lionel Messi en Suárez. Woensdagavond kon hij zich echter nauwelijks onderscheiden tegen Espanyol (1-0). Suárez tekende voor de enige treffer en nam het na afloop op voor Griezmann en zijn trainer.
Niet makkelijk
"Antoine heeft laatst laten zien hoe goed hij kan voetballen", zei Suárez. "Maar het is niet makkelijk om in je eerste jaar hier te spelen. Aanpassingen kosten tijd. Na de competitie wacht ook nog de Champions League. Het is logisch dat onze coach zoekt naar een opstelling die werkt."
Barcelona heeft de titelstrijd in La Liga niet meer in eigen hand. Real Madrid is kampioen als het de komende duels met Deportivo Alavés en Granada winnend afsluit.
Meer uit Voetbal
SANTIAGO (ANP) - Marokko heeft de wereldtitel voor voetballers onder de 20 jaar gewonnen. De nationale jeugdploeg rekende in de finale af met Argentinië (2-0).
37 minuten geledenTEL AVIV (ANP/RTR) - Een voetbalwedstrijd tussen de Israëlische voetbalclubs Hapoel Tel Aviv en Maccabi Tel Aviv is zondagavond door de politie afgelast. Rellen die ontstonden rondom de derby werden "levensgevaarlijk", waarna besloten werd de wedstrijd niet door te laten gaan.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga weer overgenomen van FC Barcelona. De ploeg van coach Xabi Alonso deed dat door de uitwedstrijd bij Getafe met 1-0 te winnen.
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot was kritisch over de efficiëntie van zijn spelers in de met 2-1 verloren thuiswedstrijd tegen Manchester United. Het was de vierde nederlaag op rij voor de Engelse landskampioen. Dat is Liverpool sinds 2014 niet meer overkomen.
11 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Panathinaikos reist met een gelijkspel op zak af naar Rotterdam voor het duel met Feyenoord in de Europa League. De Griekse club verspeelde in de competitiewedstrijd tegen Aris in Thessaloniki een voorsprong en speelde met 1-1 gelijk.
13 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo-trainer Bas Sibum sprak na de thuisnederlaag van 7-0 tegen Feyenoord van een "nachtmerrie". Een deel van de supporters vroeg om het vertrek van de oud-speler van de club.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool lijkt het winnen verleerd. De ploeg van trainer Arne Slot leed tegen Manchester United de vierde nederlaag op rij (1-2). De kampioen verloor de afgelopen weken ook van Crystal Palace, Chelsea en Galatasaray in de Champions League.
14 uur geleden