Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvaller Sterling van Engeland: dit voelt echt goed

Aanvaller Sterling van Engeland: dit voelt echt goed

LONDEN (ANP) - Raheem Sterling werd de matchwinner van Engeland in de wedstrijd op het Europees kampioenschap voetbal tegen Kroatië (1-0). "Dit voelt echt goed", zei de aanvaller van Manchester City. "En eerlijk gezegd had ik het beloofd. Ik wist dat ik zou scoren als ik zou spelen op Wembley."

De eer kwam echter ook Kalvin Phillips toe, vond Sterling. "Zijn voorbereidende actie was briljant. Het succes komt voor een groot deel op zijn naam. Ik was gelukkig net op tijd om het beslissende tikje te geven."

"Maar het belangrijkste is dat we hebben gewonnen", vervolgde Sterling. "Dat is het enige wat telt. We hebben goed gespeeld en dit geeft veel vertrouwen. Nu moeten we snel de volgende stap zetten door ook het tweede duel te winnen."

Mount

"Het was gewoon heel goed wat we hebben laten zien", vulde Mason Mount van Chelsea aan. "Vooral in de openingsfase waren we heel overtuigend en hadden we misschien al twee keer kunnen scoren. Natuurlijk waren er ook periodes waarin het wat moeilijk ging, maar tegen een land als Kroatië kan dat bijna niet anders. Maar het was voor ons een speciale dag, het openingsduel met fans op de tribune. Dat gaf ons net dat beetje extra steun dat we nodig hadden."

Ook Gareth Southgate, de bondscoach, was tevreden. "In denk dat we onder deze moeilijke omstandigheden heel goed hebben gespeeld. Het was erg warm, dat maakte het er niet gemakkelijker op. Toch hebben we het duel grotendeels gedomineerd. Het is mooi dat we deze overwinning aan onze fans en aan ons land kunnen geven. Wij hadden vandaag de controle over de wedstrijd en hebben vrijwel geen kans weggegeven."

In de groep spelen verder Schotland en Tsjechië, die elkaar maandag in Glasgow treffen.

Meer uit Voetbal

Twee duels schorsing voor Napoli-trainer Conte na rood in topper

NAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.

1 uur geleden
Barcelona-aanvoerder De Jong voor één wedstrijd geschorst na rood

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.

1 uur geleden
Coach Bosz zwijgt nog over zijn toekomst bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.

8 uur geleden
PSV neemt doelman Kovar definitief over van Bayer Leverkusen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.

10 uur geleden
Juventus boekt ook ruime overwinning op Cremonese

TURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer op rij een ruime zege behaald. Zes dagen na de zege van 3-0 bij Sassuolo versloeg het elftal van coach Luciano Spalletti Cremonese met 5-0.

22 uur geleden
Slot bereikt met Liverpool vierde ronde FA Cup, Frimpong scoort

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is in de FA Cup doorgedrongen tot de vierde ronde. Het elftal van trainer Arne Slot won in eigen stadion met 4-1 van Barnsley, dat in Engeland uitkomt op het derde niveau.

22 uur geleden
Botman verlengt contract bij Newcastle United tot 2030

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman heeft op zijn verjaardag bijgetekend tot 2030 bij Newcastle United. De 26-jarige Nederlandse verdediger speelt sinds 2022 voor de Engelse voetbalclub, nadat hij voor 37 miljoen euro was overgekomen van het Franse Lille. Zijn vorige contract liep tot 2027.

1 dag geleden