Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvaller Simons voelt extra motivatie door kritiek op PSV

Aanvaller Simons voelt extra motivatie door kritiek op PSV

BUNSCHOTEN-SPAKENBURG (ANP) - Xavi Simons heeft zich de voorbije dagen geërgerd aan de kritiek op PSV. "Ik hoorde dat we als team misschien te slap zijn. Dat was een motivatie voor ons om het te laten zien. Wij strijden voor alles", zei de jonge aanvaller na de zege in de halve finale van de KNVB-beker op Spakenburg (1-2).

Simons gaf de assist bij de tweede treffer, van Patrick van Aanholt. Dat doelpunt vierde hij uitbundig. "Dat is toch niet zo gek? We gaan naar de finale. Ik wil prijzen winnen, ook de beker."

PSV bracht dinsdagmiddag al een bezoek aan Spakenburg om het veld te inspecteren. "We spelen niet altijd op dit soort velden, daarom", zei Simons. "Voor mij was het niet echt iets nieuws, want in mijn jeugd in Spanje speelde ik alleen maar op dit soort velden."

Simons kreeg meermaals te maken met spreekkoren van de Spakenburg-supporters ("Xavi Simons is homo"), zoals dat anderhalve maand geleden ook gebeurde in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht (2-2). Simons bleef daar boven staan en wilde er niet te veel woorden aan vuil maken. "We wisten dat het een pittige wedstrijd zou worden en dat de fans er achter gingen staan."

Meer uit Voetbal

Trainer Slot rekent niet op versterkingen voor Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."

1 uur geleden
PSV mist geblesseerden Til en Salah-Eddine tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."

2 uur geleden
Feyenoord bevestigt vertrek Timber naar Marseille

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.

4 uur geleden
Vertrekkende Timber zal Feyenoord nooit vergeten

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.

4 uur geleden
Genk veroordeelt wangedrag fans en 'buitensporig geweld' politie

GENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.

7 uur geleden
Go Ahead verliest bij Nice en moet vrezen voor uitschakeling EL

NICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.

16 uur geleden
Duel tussen FC Utrecht en KRC Genk 53 minuten later begonnen

UTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.

17 uur geleden