Aanvaller Seuntjens helpt De Graafschap aan uitzege op Eagles
DEVENTER (ANP) - Ralf Seuntjens heeft De Graafschap aan een uitzege op Go Ahead Eagles geholpen. De ervaren spits opende de score in Deventer en bereidde ook de 0-2 van Branco van den Boomen voor. Maarten Pouwels scoorde in de slotfase voor de thuisploeg (1-2).
De Graafschap verstevigde de tweede positie op de ranglijst en heeft een punt minder dan SC Cambuur. De koploper uit Leeuwarden speelt maandagavond uit tegen Jong AZ.
NAC Breda vierde een eenvoudige thuiszege op Roda JC (4-1). Jan Paul van Hecke, Finn Stokkers, Pele van Anholt en Mounir El Allouchi scoorden voor de thuisploeg, die donderdag hard onderuit ging bij Feyenoord (7-1) in de halve finale van de KNVB-beker. Roland Alberg scoorde bij een achterstand van 2-0 voor Roda JC.
NAC staat vijfde op de ranglijst, maar is al wel in het bezit van een periodetitel. Roda JC vindt zich terug op de zeventiende plaats.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn 293e wedstrijd voor FC Barcelona op zijn naam staan. Dat blijkt uit de statistieken van de club. Daarmee is de 28-jarige middenvelder recordhouder van alle Nederlanders die bij de Catalaanse voetbalgrootmacht speelden. De Jong viel woensdag in de 73e minuut van het thuisduel met Celta de Vigo in.
43 minuten geledenBURNLEY (ANP) - Manchester City heeft de koppositie in de Premier League overgenomen van Arsenal. De formatie van trainer Pep Guardiola won op Turf Moor met 1-0 van Burnley. De thuisploeg is gedegradeerd na de nederlaag.
1 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayern München blijft in de race voor drie hoofdprijzen aan het einde van dit seizoen. De ploeg van Vincent Kompany, die afgelopen zondag kampioen werd in de Bundesliga, bereikte de finale van het Duitse bekertoernooi. Bayern schakelde in de halve finale Bayer Leverkusen uit door een 2-0-zege. De Duitse club staat ook nog in de halve finale van de Champions League tegen PSG.
1 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft een belangrijke overwinning geboekt in de strijd tegen degradatie. De ploeg van trainer Anthony Correia versloeg voor eigen publiek middenmoter Sparta met 4-1.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft Jordan Bos terug voor de thuiswedstrijd tegen FC Groningen van zaterdag. De coach van de Rotterdammers zei in een interview op de clubwebsite dat de Australische verdediger weer inzetbaar is, nadat hij het laatste competitieduel met NEC had gemist.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de voorsprong op concurrent RC Lens in de Franse Ligue 1 weer vergroot. De koploper in Frankrijk won met 3-0 thuis tegen FC Nantes en heeft 66 punten. Dat zijn 4 punten meer dan de nummer 2 uit Lens.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - De Duitse international Serge Gnabry ontbreekt komende zomer op het WK voetbal. De aanvaller van Bayern München kampt met een liesblessure en is niet op tijd fit. Dat maakte hij bekend via sociale media. "Net als de rest van het land zal ik de jongens vanuit huis aanmoedigen", schreef Gnabry op Instagram.
5 uur geleden