Aanvaller Seuntjens helpt De Graafschap aan uitzege op Eagles
DEVENTER (ANP) - Ralf Seuntjens heeft De Graafschap aan een uitzege op Go Ahead Eagles geholpen. De ervaren spits opende de score in Deventer en bereidde ook de 0-2 van Branco van den Boomen voor. Maarten Pouwels scoorde in de slotfase voor de thuisploeg (1-2).
De Graafschap verstevigde de tweede positie op de ranglijst en heeft een punt minder dan SC Cambuur. De koploper uit Leeuwarden speelt maandagavond uit tegen Jong AZ.
NAC Breda vierde een eenvoudige thuiszege op Roda JC (4-1). Jan Paul van Hecke, Finn Stokkers, Pele van Anholt en Mounir El Allouchi scoorden voor de thuisploeg, die donderdag hard onderuit ging bij Feyenoord (7-1) in de halve finale van de KNVB-beker. Roland Alberg scoorde bij een achterstand van 2-0 voor Roda JC.
NAC staat vijfde op de ranglijst, maar is al wel in het bezit van een periodetitel. Roda JC vindt zich terug op de zeventiende plaats.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.
5 uur geledenRIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
6 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.
10 uur geledenHAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.
10 uur geleden