Aanvaller Salah wil nog heel lang bij Liverpool blijven
LIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah hoopt dat hij nog heel lang voor FC Liverpool mag blijven voetballen. "Ik ben zo blij hier", vertelde de Egyptenaar bij beIN Sport. "Ik kan mijn gevoelens nauwelijks omschrijven. We zijn voor het eerst in dertig jaar weer landskampioen. Ik geniet van al die blije supporters.
De 28-jarige Salah staat nog drie jaar bij Liverpool onder contract. "Ik geniet van de sfeer hier", zei hij. "Dit vind je nergens. Ik hou van deze plek en wil hier nog heel lang blijven."
Salah maakte dit seizoen al 17 competitietreffers. Maar wat hem betreft, wordt zijn aanvoerder Jordan Henderson binnenkort gehuldigd als beste speler van dit seizoen in de Premier League. "Hij kreeg in het begin weleens kritiek maar is erg belangrijk voor de hele ploeg. Hij wil iedereen helpen, ook jeugdspelers."
Liverpool gaat donderdag als kampioen op bezoek bij Manchester City, de huidige nummer twee van de competitie.
Meer uit Voetbal
WASHINGTON (ANP/AFP) - Donald Trump is vrijdag aanwezig bij de loting van het wereldkampioenschap voetbal in het Kennedy Center in Washington. Dat bevestigde Karoline Leavitt, woordvoerster van het Witte Huis. De president van de Verenigde Staten is voorzitter van de raad van bestuur van het Kennedy Center.
12 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA pakt de loting van het WK met de meeste deelnemers ooit groots aan. De FIFA verdeelt vrijdag eerst 48 landenploegen over twaalf poules. Bijna 24 uur later volgt opnieuw een show in Washington met het speelschema, locaties en aanvangstijden.
15 uur geledenZEIST (ANP) - De uitwedstrijd van FC Groningen tegen Excelsior in de Eredivisie blijft staan op vrijdag. Groningen wilde het duel graag verplaatsen naar een later moment, omdat dinsdagmiddag het restant van het gestaakte duel met Ajax wordt gespeeld.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax houdt een deel van het stadion bij de thuiswedstrijd tegen Feyenoord op zondag 14 december leeg. Het gaat om de vakken 125 tot en met 129 op de eerste ring zuid. Daar zit de harde kern, de F-Side.
18 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Ajax compenseert de toegangskaarten van de 1200 supporters van FC Groningen die zondag in de Johan Cruijff ArenA aanwezig waren bij de na zes minuten gestaakte wedstrijd tussen beide clubs. Dat meldt FC Groningen.
19 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vuurwerkincidenten in stadions, zoals ook zondag tijdens de wedstrijd Ajax - FC Groningen, zijn heel moeilijk uit te bannen. Dat zegt Vincent van der Vlies, teamleider veiligheid en crisismanagement bij Berenschot, dat onderzoek doet naar voetbalgeweld en veiligheid in stadions. "Supporters zijn heel creatief en vindingrijk."
20 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen van Ajax vindt het niet goed dat hij een collega van hem zondag de woordvoering liet doen na de gebeurtenissen tijdens de thuiswedstrijd tegen FC Groningen. Het duel werd na zes minuten gestaakt nadat in het stadion veel vuurwerk werd afgestoken. Volgens Ajax kwam het vele vuurwerk het stadion in doordat mensen zonder toegangsbewijs van binnenuit een nooduitgang forceerden.
21 uur geleden