Aanvaller Salah wil nog heel lang bij Liverpool blijven
LIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah hoopt dat hij nog heel lang voor FC Liverpool mag blijven voetballen. "Ik ben zo blij hier", vertelde de Egyptenaar bij beIN Sport. "Ik kan mijn gevoelens nauwelijks omschrijven. We zijn voor het eerst in dertig jaar weer landskampioen. Ik geniet van al die blije supporters.
De 28-jarige Salah staat nog drie jaar bij Liverpool onder contract. "Ik geniet van de sfeer hier", zei hij. "Dit vind je nergens. Ik hou van deze plek en wil hier nog heel lang blijven."
Salah maakte dit seizoen al 17 competitietreffers. Maar wat hem betreft, wordt zijn aanvoerder Jordan Henderson binnenkort gehuldigd als beste speler van dit seizoen in de Premier League. "Hij kreeg in het begin weleens kritiek maar is erg belangrijk voor de hele ploeg. Hij wil iedereen helpen, ook jeugdspelers."
Liverpool gaat donderdag als kampioen op bezoek bij Manchester City, de huidige nummer twee van de competitie.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/DPA/BELGA) - Alle leden van het Iraanse voetbalteam hebben hun visum gekregen om Mexico binnen te komen. Dat heeft de Iraanse voetbalbond FFIRI donderdag bekendgemaakt.
9 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Mats Wieffer stapt donderdagmiddag als een van de 26 Oranje-internationals in het vliegtuig richting de Verenigde Staten voor zijn eerste wereldkampioenschap. De 26-jarige speler van Brighton & Hove Albion had lange tijd geen rekening gehouden met een uitnodiging, maar speelde zich in de slotfase van het seizoen toch nog in de kijker van bondscoach Ronald Koeman.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Ronald Koeman was teleurgesteld na de nederlaag van het Nederlands elftal in de oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1). "Ik kan gewoon niet tegen mijn verlies", zei de bondscoach in de perskamer van De Kuip. "Het was ook ongelooflijk dat we na twintig minuten niet met 2-0 voorstonden, maar na rust werd het minder. Ik wil niet de schuld geven aan de wissels, maar we werden wel slordiger en creƫerden minder dan in de eerste helft."
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk baalde van de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip. "Dit wil je niet in een 'uitzwaaiwedstrijd'", zei de aanvoerder, die donderdagmiddag met zijn ploeggenoten van de nationale ploeg naar New York voor een trainingskamp vliegt. "Als je naar de wedstrijd kijkt, hadden we met minstens 2-0 voor moeten staan. Hopelijk komt de scherpte snel terug en maken we het voortaan wel af."
14 uur geledenPARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Arnaldi heeft de halve finale van Roland Garros bereikt. Hij zag in zijn partij in de kwartfinale in Parijs landgenoot Matteo Berrettini met een blessure opgeven in de tweede set. Arnaldi leidde met 7-5 5-2.
15 uur geleden