Aanvaller Salah wil nog heel lang bij Liverpool blijven
LIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah hoopt dat hij nog heel lang voor FC Liverpool mag blijven voetballen. "Ik ben zo blij hier", vertelde de Egyptenaar bij beIN Sport. "Ik kan mijn gevoelens nauwelijks omschrijven. We zijn voor het eerst in dertig jaar weer landskampioen. Ik geniet van al die blije supporters.
De 28-jarige Salah staat nog drie jaar bij Liverpool onder contract. "Ik geniet van de sfeer hier", zei hij. "Dit vind je nergens. Ik hou van deze plek en wil hier nog heel lang blijven."
Salah maakte dit seizoen al 17 competitietreffers. Maar wat hem betreft, wordt zijn aanvoerder Jordan Henderson binnenkort gehuldigd als beste speler van dit seizoen in de Premier League. "Hij kreeg in het begin weleens kritiek maar is erg belangrijk voor de hele ploeg. Hij wil iedereen helpen, ook jeugdspelers."
Liverpool gaat donderdag als kampioen op bezoek bij Manchester City, de huidige nummer twee van de competitie.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
9 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geleden