Aanvaller Salah wil nog heel lang bij Liverpool blijven
LIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah hoopt dat hij nog heel lang voor FC Liverpool mag blijven voetballen. "Ik ben zo blij hier", vertelde de Egyptenaar bij beIN Sport. "Ik kan mijn gevoelens nauwelijks omschrijven. We zijn voor het eerst in dertig jaar weer landskampioen. Ik geniet van al die blije supporters.
De 28-jarige Salah staat nog drie jaar bij Liverpool onder contract. "Ik geniet van de sfeer hier", zei hij. "Dit vind je nergens. Ik hou van deze plek en wil hier nog heel lang blijven."
Salah maakte dit seizoen al 17 competitietreffers. Maar wat hem betreft, wordt zijn aanvoerder Jordan Henderson binnenkort gehuldigd als beste speler van dit seizoen in de Premier League. "Hij kreeg in het begin weleens kritiek maar is erg belangrijk voor de hele ploeg. Hij wil iedereen helpen, ook jeugdspelers."
Liverpool gaat donderdag als kampioen op bezoek bij Manchester City, de huidige nummer twee van de competitie.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.
5 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.
15 uur geleden