Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvaller Saka tekent nieuw contract bij Arsenal

Aanvaller Saka tekent nieuw contract bij Arsenal

LONDEN (ANP) - Aanvaller Bukayo Saka is voor langere tijd vastgelegd door Arsenal. Dat meldt de Londens voetbalclub zonder aan te geven over hoeveel jaar de nieuwe verbintenis loopt. Saka is opgeleid door Arsenal waarvoor hij op 21-jarige leeftijd al 178 wedstrijden heeft gespeeld. De afgelopen twee seizoenen miste de 26-voudig Engelse international zelfs geen enkel competitieduel.

Saka is genomineerd voor de titels voetballer van het jaar en talent van het jaar in de Premier League. Hij ziet in Londen volop mogelijkheden om "een volgende stap" te zetten. "Als je naar ons team kijkt, zie je dat veel spelers jong zijn. We zijn hongerig, en velen van ons hebben geen trofeeën gewonnen met Arsenal. We willen grote dingen bereiken", zegt de buitenaanvaller op de website van Arsenal.

Coach Mikel Arteta is al net zo enthousiast. "Het behouden van onze beste jonge talenten is de sleutel tot onze verdere vooruitgang en Bukayo is een belangrijk onderdeel van onze ploeg", aldus de Spaanse coach, die met zijn ploeg lang op weg leek naar de titel in Engeland. Na een inzinking in de slotfase van het seizoen werd Manchester City alsnog met ruim verschil kampioen. Arsenal plaatste zich wel voor het eerst sinds het seizoen 2016-2017 voor de Champions League.

Meer uit Voetbal

AZ na ruime nederlaag bij Sjachtar dicht bij uitschakeling

KRAKAU (ANP) - AZ is ver verwijderd van een plaats in de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld ging in Krakau ruim onderuit bij Sjachtar Donetsk: 3-0. Bij rust was het nog 0-0. Alle doelpunten vielen in de laatste twintig minuten.

4 uur geleden
Oud-Ajacied Kudus moet na terugslag vrezen voor WK

LONDEN (ANP/RTR) - Mohammed Kudus kan in juni mogelijk niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De oud-Ajacied heeft een terugval in zijn herstel van een blessure aan zijn bovenbeen, meldt zijn werkgever Tottenham Hotspur.

4 uur geleden
AZ-coach Echteld laat Daal om disciplinaire redenen buiten basis

KRAKAU (ANP) - Ro-Zangelo Daal wordt donderdag om disciplinaire redenen buiten het basiselftal van AZ gelaten. De 22-jarige buitenspeler kwam op de wedstrijddag te laat voor een bijeenkomst. Dat zei trainer Leerroy Echteld voor het begin van de kwartfinale tegen Sjachtar Donetsk tegen Ziggo Sport.

6 uur geleden
Verdediger Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.

6 uur geleden
Barcelona dient klacht in bij UEFA voor onbestraft hands Atlético

BARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft bij de Europese voetbalbond UEFA een klacht ingediend. De Spaanse voetbalclub vond dat tegenstander Atlético Madrid woensdag in de kwartfinale van de Champions League had moeten worden bestraft voor een handsbal.

6 uur geleden
Spits Parrott keert tegen Sjachtar terug in basiselftal AZ

KRAKAU (ANP) - Troy Parrott keert donderdag in de uitwedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League terug in het basiselftal van AZ. De Ierse spits vormt samen met buitenspelers Weslley Patati en Ibrahim Sadiq de voorhoede.

6 uur geleden
Ajax verlengt contract middenvelder Mokio met vier jaar

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het in 2027 aflopende contract met middenvelder Jorthy Mokio opengebroken en met vier jaar verlengd. De 18-jarige Belg is nu tot de zomer van 2031 aan de Amsterdamse voetbalclub verbonden.

7 uur geleden