Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvaller Saka tekent nieuw contract bij Arsenal

Aanvaller Saka tekent nieuw contract bij Arsenal

LONDEN (ANP) - Aanvaller Bukayo Saka is voor langere tijd vastgelegd door Arsenal. Dat meldt de Londens voetbalclub zonder aan te geven over hoeveel jaar de nieuwe verbintenis loopt. Saka is opgeleid door Arsenal waarvoor hij op 21-jarige leeftijd al 178 wedstrijden heeft gespeeld. De afgelopen twee seizoenen miste de 26-voudig Engelse international zelfs geen enkel competitieduel.

Saka is genomineerd voor de titels voetballer van het jaar en talent van het jaar in de Premier League. Hij ziet in Londen volop mogelijkheden om "een volgende stap" te zetten. "Als je naar ons team kijkt, zie je dat veel spelers jong zijn. We zijn hongerig, en velen van ons hebben geen trofeeën gewonnen met Arsenal. We willen grote dingen bereiken", zegt de buitenaanvaller op de website van Arsenal.

Coach Mikel Arteta is al net zo enthousiast. "Het behouden van onze beste jonge talenten is de sleutel tot onze verdere vooruitgang en Bukayo is een belangrijk onderdeel van onze ploeg", aldus de Spaanse coach, die met zijn ploeg lang op weg leek naar de titel in Engeland. Na een inzinking in de slotfase van het seizoen werd Manchester City alsnog met ruim verschil kampioen. Arsenal plaatste zich wel voor het eerst sinds het seizoen 2016-2017 voor de Champions League.

Meer uit Voetbal

Spits Parrott keert tegen Sjachtar terug in basiselftal AZ

KRAKAU (ANP) - Troy Parrott keert donderdag in de uitwedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League terug in het basiselftal van AZ. De Ierse spits vormt samen met buitenspelers Weslley Patati en Ibrahim Sadiq de voorhoede.

30 minuten geleden
Ajax verlengt contract middenvelder Mokio met vier jaar

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het in 2027 aflopende contract met middenvelder Jorthy Mokio opengebroken en met vier jaar verlengd. De 18-jarige Belg is nu tot de zomer van 2031 aan de Amsterdamse voetbalclub verbonden.

1 uur geleden
Introverte Brugts wil bij Oranje vooral met haar voeten spreken

ZEIST (ANP) - Voetbalster Esmee Brugts ziet zichzelf nog niet als een van de nieuwe leiders van Oranje. Hoewel de 22-jarige linksback van FC Barcelona één van de sterren van Nederland is, stelt ze zich buiten de lijnen bescheiden op. "Ik ben niet iemand van heel veel woorden. Ik wil vooral mijn voeten laten spreken", zegt Brugts in aanloop naar het WK-kwalificatieduel tegen Frankrijk dat dinsdag in Breda wordt gespeeld.

2 uur geleden
Scheidsrechter Makkelie opnieuw naar WK voetbal

ZEIST (ANP) - Danny Makkelie is door wereldvoetbalbond FIFA aangewezen als een van de scheidsrechters op het komende WK. Dat meldt de KNVB.

3 uur geleden
Oranje-international De Jong hervat groepstraining bij Barcelona

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft donderdag de groepstraining hervat bij FC Barcelona. Spaanse media meldden dat de 28-jarige middenvelder daags na de nederlaag van Barcelona tegen Atlético Madrid (0-2) in de kwartfinale van de Champions League op het trainingsveld van de club verscheen.

7 uur geleden
Onbegrip bij Barcelona-coach over VAR na nederlaag tegen Atlético

BARCELONA (ANP/RTR) - Barcelona-trainer Hansi Flick was niet te spreken over de beslissingen van de VAR in de met 2-0 verloren kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De trainer van de Catalanen was het niet eens met de rode kaart van Pau Cubarsí en het moment bij een doeltrap van Atlético-speler Marc Pubill, waar Barcelona recht had op een strafschop.

11 uur geleden
PSG vergroot druk op Liverpool en Slot met eenvoudige zege in CL

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de druk op Liverpool en trainer Arne Slot vergroot in hun eerste ontmoeting in de kwartfinales van de Champions League. De titelverdediger was thuis oppermachtig en boekte een eenvoudige 2-0-zege tegen een matig Liverpool. De returnwedstrijd is volgende week dinsdag.

21 uur geleden