Aanvaller Saka tekent nieuw contract bij Arsenal
LONDEN (ANP) - Aanvaller Bukayo Saka is voor langere tijd vastgelegd door Arsenal. Dat meldt de Londens voetbalclub zonder aan te geven over hoeveel jaar de nieuwe verbintenis loopt. Saka is opgeleid door Arsenal waarvoor hij op 21-jarige leeftijd al 178 wedstrijden heeft gespeeld. De afgelopen twee seizoenen miste de 26-voudig Engelse international zelfs geen enkel competitieduel.
Saka is genomineerd voor de titels voetballer van het jaar en talent van het jaar in de Premier League. Hij ziet in Londen volop mogelijkheden om "een volgende stap" te zetten. "Als je naar ons team kijkt, zie je dat veel spelers jong zijn. We zijn hongerig, en velen van ons hebben geen trofeeën gewonnen met Arsenal. We willen grote dingen bereiken", zegt de buitenaanvaller op de website van Arsenal.
Coach Mikel Arteta is al net zo enthousiast. "Het behouden van onze beste jonge talenten is de sleutel tot onze verdere vooruitgang en Bukayo is een belangrijk onderdeel van onze ploeg", aldus de Spaanse coach, die met zijn ploeg lang op weg leek naar de titel in Engeland. Na een inzinking in de slotfase van het seizoen werd Manchester City alsnog met ruim verschil kampioen. Arsenal plaatste zich wel voor het eerst sinds het seizoen 2016-2017 voor de Champions League.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft geen fout gemaakt in de thuiswedstrijd tegen Sunderland. De ploeg van Oranje-international Jurriën Timber was in Londen met 3-0 te sterk voor het team van Brian Brobbey en keeper Robin Roefs.
4 minuten geledenWOLFSBURG (ANP) - Borussia Dortmund heeft het Bundesligaduel met VfL Wolfsburg nipt gewonnen: 1-2. Aanvaller Serhou Guirassy uit Guinee maakte in de 87e minuut het winnende doelpunt voor de nummer 2. Daardoor houdt Dortmund koploper Bayern München in zicht. De achterstand is 3 punten, Bayern komt zondag nog in actie tegen nummer 3 Hoffenheim.
22 minuten geledenSOUTHAMPTON (ANP) - Cyle Larin is succesvol gedebuteerd voor Southampton. De bij Feyenoord vertrokken aanvaller mocht invallen in het thuisduel met Watford in de Championship en maakte het winnende doelpunt (1-0).
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Tottenham Hotspur gewonnen (2-0). De club verstevigde de vierde plaats in de Premier League, die aan het einde van het seizoen recht geeft op deelname aan de nieuwe editie van de Champions League.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona gelooft niet meer in een nieuwe Super League. De kampioen van Spanje heeft zich teruggetrokken uit het project voor een nieuwe voetbalcompetitie die wil concurreren met de Champions League. "We hebben iedereen op de hoogte gesteld dat we ons hebben teruggetrokken", meldt de koploper van La Liga.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De rentree van Alassane Pléa bij PSV laat nog wel even op zich wachten. De Franse aanvaller ondergaat binnenkort een aanvullende operatie die het herstel van zijn knieblessure moet bevorderen.
5 uur geledenKERKRADE (ANP) - Algemeen directeur Jordens Peters baalt van de vuurwerkactie van een groep supporters van Roda JC vrijdagavond in het thuisduel met ADO Den Haag. Daardoor werd de wedstrijd al na 13 seconden voor een kwartier stilgelegd.
8 uur geleden