Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvaller Saka tekent nieuw contract bij Arsenal

Aanvaller Saka tekent nieuw contract bij Arsenal

LONDEN (ANP) - Aanvaller Bukayo Saka is voor langere tijd vastgelegd door Arsenal. Dat meldt de Londens voetbalclub zonder aan te geven over hoeveel jaar de nieuwe verbintenis loopt. Saka is opgeleid door Arsenal waarvoor hij op 21-jarige leeftijd al 178 wedstrijden heeft gespeeld. De afgelopen twee seizoenen miste de 26-voudig Engelse international zelfs geen enkel competitieduel.

Saka is genomineerd voor de titels voetballer van het jaar en talent van het jaar in de Premier League. Hij ziet in Londen volop mogelijkheden om "een volgende stap" te zetten. "Als je naar ons team kijkt, zie je dat veel spelers jong zijn. We zijn hongerig, en velen van ons hebben geen trofeeƫn gewonnen met Arsenal. We willen grote dingen bereiken", zegt de buitenaanvaller op de website van Arsenal.

Coach Mikel Arteta is al net zo enthousiast. "Het behouden van onze beste jonge talenten is de sleutel tot onze verdere vooruitgang en Bukayo is een belangrijk onderdeel van onze ploeg", aldus de Spaanse coach, die met zijn ploeg lang op weg leek naar de titel in Engeland. Na een inzinking in de slotfase van het seizoen werd Manchester City alsnog met ruim verschil kampioen. Arsenal plaatste zich wel voor het eerst sinds het seizoen 2016-2017 voor de Champions League.

Meer uit Voetbal

Liverpool-speler Doak (18) in voorlopige EK-selectie Schotland

GLASGOW (ANP) - Bondscoach Steve Clarke heeft Ben Doak opgenomen in de voorlopige EK-selectie van de Schotse voetballers. De 18-jarige aanvaller van Liverpool wacht nog op zijn interlanddebuut.

9 minuten geleden
Internazionale in Amerikaanse handen door niet-afbetaalde lening

MILAAN (ANP/RTR) - De Italiaanse kampioen Internazionale is in Amerikaanse handen gekomen nadat de Chinese eigenaar had verzuimd een lening af te betalen. Na het verlopen van de termijn dinsdag stond volgens investeringsfonds Oaktree Capital Management nog een schuld van bijna 400 miljoen euro open, waardoor het fonds nu het recht had de club over te nemen. Dat meldt Oaktree in een verklaring.

51 minuten geleden
Guardiola van ManCity voor de vijfde keer trainer van het jaar

LONDEN (ANP) - Coach Pep Guardiola van Manchester City is voor de vijfde keer tot trainer van het jaar uitgeroepen in Engeland. De formatie uit Manchester werd dit seizoen de eerste club in de geschiedenis van de Premier League die vier keer op rij de landstitel veroverde.

11 uur geleden
Trainer Ranieri vertrekt bij voetbalclub Cagliari

CAGLIARI (ANP/RTR) - Trainer Claudio Ranieri zit donderdag voor de laatste keer op de bank bij Cagliari. De Italiaanse voetbalclub en de 72-jarige coach gaan 'in goed overleg' uit elkaar, meldt de club uit de Serie A twee dagen voor het laatste competitieduel met Fiorentina.

13 uur geleden
Chelsea neemt afscheid van trainer Pochettino

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft 'in gezamenlijk overleg' afscheid genomen van trainer Mauricio Pochettino. De 52-jarige Argentijn was sinds vorige zomer coach bij de Londense club.

16 uur geleden
Feyenoorder Trauner in voorselectie Oranje-opponent Oostenrijk

WENEN (ANP) - Bondscoach Ralf Rangnick van Oostenrijk heeft Feyenoorder Gernot Trauner opgenomen in zijn voorselectie voor het EK voetbal in Duitsland. Oostenrijk is op 25 juni de derde tegenstander van het Nederlands elftal na de groepswedstrijden tegen Polen en Frankrijk.

16 uur geleden
Geblesseerde De Roon hoopt dat Atalanta zegereeks Leverkusen stopt

DUBLIN (ANP/AFP) - Atalanta-middenvelder Marten de Roon heeft goede hoop dat zijn ploeg de ongeslagen reeks van Bayer Leverkusen dit seizoen kan beƫindigen in de finale van de Europa League woensdag. "Ze lijken onoverwinnelijk, maar misschien kunnen wij de zaken veranderen", zei de Oranje-international, die zelf de eindstrijd moet missen door een blessure.

17 uur geleden