Aanvaller Ronaldo positief getest op coronavirus
LISSABON (ANP) - De Portugese sterspeler Cristiano Ronaldo heeft positief getest op het coronavirus. De 35-jarige aanvaller van Juventus moet daardoor de thuiswedstrijd woensdag tegen Zweden voor de Nations League overslaan. Volgens de Portugese voetbalbond gaat het goed met de vijfvoudige wereldvoetballer van het jaar. "Hij vertoont geen ziekteverschijnselen en is in isolatie gegaan."
Ronaldo deed afgelopen zondag nog de gehele wedstrijd mee bij Portugal tegen Frankrijk. Het duel in Parijs eindigde in 0-0. Titelverdediger Portugal leidt in groep 3 van League A met 7 punten, evenveel als wereldkampioen Frankrijk, dat een iets minder doelsaldo heeft. Zweden is nog puntloos.
Volgens de Portugese voetbalbond hebben alle andere spelers en stafleden van de nationale selectie dinsdag na de positieve uitslag bij aanvoerder Ronaldo een nieuwe test ondergaan. Alle resultaten waren negatief. Dat betekent dat bondscoach Fernando Santos verder over al zijn spelers kan beschikken voor het duel met Zweden in Lissabon.
Ronaldo zal vanwege zijn positieve coronatest waarschijnlijk ook de eerstvolgende competitiewedstrijd van Juventus tegen Crotone moeten missen. Dat uitduel is zaterdag. De Italiaanse kampioen treedt volgende week dinsdag in de Champions League aan. Dinamo Kiev is in Oekraïne de eerste tegenstander in de groepsfase. Die wedstrijd komt voor Ronaldo vermoedelijk ook nog te vroeg.
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN (ANP) - Heracles Almelo heeft voor de achtste keer op rij niet kunnen winnen in de Eredivisie en ziet de degradatiezorgen groter worden. In het Abe Lenstrastadion was sc Heerenveen met 4-1 te sterk.
38 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - PSV heeft de achterstand op Ajax wat betreft behaalde landstitels in de Eredivisie verkleind tot negen. De Eindhovenaren behaalden zondag zonder zelf te spelen hun 27e kampioenschap in Nederland en de derde op rij onder leiding van coach Peter Bosz.
43 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - PSV pakte zondag de zesde landstitel in de laatste achttien jaar.
43 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - In de binnenstad van Eindhoven barst een feest los nadat PSV de landstitel heeft gewonnen. Dat is te zien op live camerabeelden van Omroep Brabant. In de uitgaansstraat Stratumseind zijn veel mensen op de been en hangt rode rook.
47 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Algemeen directeur Jan Willem van Dop van Go Ahead Eagles noemde het "een juiste beslissing" om de ongehoorzame supporters van PEC Zwolle het uitvak uit te sturen bij de IJsselderby. De wedstrijd begon daardoor anderhalf uur later dan gepland.
50 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord kan ook in theorie geen kampioen meer worden. Het elftal van Robin van Persie speelde zondag met 0-0 gelijk uit tegen FC Volendam. Feyenoord heeft met nog vijf wedstrijden te gaan een achterstand van 16 punten op PSV en kan de Eindhovenaren niet meer achterhalen. Feyenoord heeft nog maar 1 punt meer dan nummer 3 NEC.
58 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - PSV heeft voor de 27e keer de landstitel gewonnen. De Eindhovenaren zagen nummer 2 Feyenoord met 0-0 gelijkspelen bij FC Volendam en kunnen met nog vijf speelronden te gaan niet meer worden achterhaald.
59 minuten geleden