
Aanvaller Richarlison gaat in Engeland psychologische hulp zoeken
BELEM (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur-aanvaller Richarlison zegt dat hij psychologische hulp gaat zoeken. De 26-jarige voetballer heeft toegegeven dat hij omringd was met verkeerde mensen en gaat bij zijn terugkeer in Engeland een psycholoog opzoeken. De Braziliaan scoorde slechts vier keer in veertig wedstrijden voor zijn Engelse werkgever. De Spurs namen Richarlison vorig jaar over van Everton voor naar verluidt zo'n 60 miljoen euro.
Richarlison vertelde aan de Braziliaanse krant O Globo dat hij buiten het veld een turbulente tijd had meegemaakt de afgelopen vijf maanden, maar dat de storm nu is gaan liggen. "Nu zijn de zaken thuis goed. Mensen die alleen op mijn geld uit waren, zijn bij me weggegaan. Nu begint het weer te lopen, maak ik een goede periode door bij Tottenham en lukken zaken weer", aldus de aanvaller die emotioneel was nadat hij in de 71e minuut van de WK-kwalificatiewedstrijd van Brazilië tegen Bolivia (5-1-zege) werd gewisseld.
"Als ik terug naar Engeland ga zoek ik psychologische hulp, om aan mijn emoties te werken", meldde Richarlison. "Dat is wat ik nodig heb, om sterker terug te komen."
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz kon het puntenverlies tegen Ajax (2-2) in de Eredivisie zondag moeilijk naast zich neerleggen. "Ik ben er doodziek van, echt doodziek", vertelde hij tijdens een persconferentie in het Philips Stadion.
40 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Ajax-trainer John Heitinga vond dat zijn elftal bij PSV terecht een punt pakte. "Mijn jongens verdienden qua strijdlust en vechtlust de 2-2", vertelde hij in het Philips Stadion.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is Ruben van Bommel vermoedelijk voor lange tijd kwijt. "Hij wordt morgen onderzocht, maar ik heb net van de dokter gehoord dat het er niet goed uitziet", vertelde trainer Peter Bosz na het gelijkspel tegen Ajax: 2-2.
1 uur geledenTOKIO (ANP) - Hoofdcoach Laurent Meuwly heeft stevige kritiek op de organisatie van de wereldkampioenschappen atletiek in Tokio. "Ik doe dit werk nu 35 jaar en dit waren de slechtste internationale kampioenschappen die ik ooit heb meegemaakt", zei hij na afloop van het toernooi.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Oscar Gloukh was zondag blij dat hij zijn waarde voor Ajax eindelijk kon bewijzen. De Israëliër maakte in de 88e minuut van de uitwedstrijd tegen PSV gelijk: 2-2.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De eerste topper van dit seizoen in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. In een duel waarin bij beide elftallen veel misging en er na rust veel kansen te noteren vielen, scoorden PSV en Ajax allebei twee keer: 2-2. Koploper Feyenoord kan later op zondag profiteren van het gelijkspel.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft de thuiswedstrijd tegen NEC benut om de eerste overwinning van het seizoen te boeken. De ploeg van trainer Robin Veldman won met 3-2 en klom daardoor naar de vijftiende plaats in de Eredivisie.
2 uur geleden