Aanvaller Richarlison gaat in Engeland psychologische hulp zoeken
BELEM (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur-aanvaller Richarlison zegt dat hij psychologische hulp gaat zoeken. De 26-jarige voetballer heeft toegegeven dat hij omringd was met verkeerde mensen en gaat bij zijn terugkeer in Engeland een psycholoog opzoeken. De Braziliaan scoorde slechts vier keer in veertig wedstrijden voor zijn Engelse werkgever. De Spurs namen Richarlison vorig jaar over van Everton voor naar verluidt zo'n 60 miljoen euro.
Richarlison vertelde aan de Braziliaanse krant O Globo dat hij buiten het veld een turbulente tijd had meegemaakt de afgelopen vijf maanden, maar dat de storm nu is gaan liggen. "Nu zijn de zaken thuis goed. Mensen die alleen op mijn geld uit waren, zijn bij me weggegaan. Nu begint het weer te lopen, maak ik een goede periode door bij Tottenham en lukken zaken weer", aldus de aanvaller die emotioneel was nadat hij in de 71e minuut van de WK-kwalificatiewedstrijd van Brazilië tegen Bolivia (5-1-zege) werd gewisseld.
"Als ik terug naar Engeland ga zoek ik psychologische hulp, om aan mijn emoties te werken", meldde Richarlison. "Dat is wat ik nodig heb, om sterker terug te komen."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
1 dag geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
1 dag geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
1 dag geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
1 dag geleden