Aanvaller Richarlison gaat in Engeland psychologische hulp zoeken
BELEM (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur-aanvaller Richarlison zegt dat hij psychologische hulp gaat zoeken. De 26-jarige voetballer heeft toegegeven dat hij omringd was met verkeerde mensen en gaat bij zijn terugkeer in Engeland een psycholoog opzoeken. De Braziliaan scoorde slechts vier keer in veertig wedstrijden voor zijn Engelse werkgever. De Spurs namen Richarlison vorig jaar over van Everton voor naar verluidt zo'n 60 miljoen euro.
Richarlison vertelde aan de Braziliaanse krant O Globo dat hij buiten het veld een turbulente tijd had meegemaakt de afgelopen vijf maanden, maar dat de storm nu is gaan liggen. "Nu zijn de zaken thuis goed. Mensen die alleen op mijn geld uit waren, zijn bij me weggegaan. Nu begint het weer te lopen, maak ik een goede periode door bij Tottenham en lukken zaken weer", aldus de aanvaller die emotioneel was nadat hij in de 71e minuut van de WK-kwalificatiewedstrijd van Brazilië tegen Bolivia (5-1-zege) werd gewisseld.
"Als ik terug naar Engeland ga zoek ik psychologische hulp, om aan mijn emoties te werken", meldde Richarlison. "Dat is wat ik nodig heb, om sterker terug te komen."
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay wordt de nieuwe assistent-trainer van Peter Bosz bij PSV. Hij volgt André Ooijer op, die vertrekt bij de Eindhovense club. Dat heeft PSV in een persbericht bekendgemaakt. Afellay tekent voor 2,5 jaar.
4 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft het kalenderjaar afgesloten met een moeizame overwinning bij FC Volendam. De ploeg van trainer Maurice Steijn was in het Noord-Hollandse vissersdorp de enige die aanspraak maakte op de punten, maar scoorde alleen via een benutte strafschop van de Noor Tobias Lauritsen tien minuten voor tijd: 0-1.
5 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna sluit de eerste helft van het seizoen na een spectaculaire thuisoverwinning af als nummer 11 van de Eredivisie. Het elftal van coach Danny Buijs won zondag tijdens de zeventiende speelronde met 4-3 van AZ.
5 uur geledenVILLARREAL (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft ook het uitduel met nummer 4 Villarreal in winst omgezet: 0-2. Zo zegevierden de Catalanen voor de achtste keer op rij in de competitie. De voorsprong op Real Madrid is bij het ingaan van de korte winterstop 4 punten.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het was vooral aan Timon Wellenreuther te danken dat Feyenoord een punt overhield aan het thuisduel met FC Twente (1-1). De Duitse doelman hield zijn ploeg met tien reddingen op de been en voorkwam de negende nederlaag in twaalf duels.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin Pröpper baalt van het gelijkspel (1-1) van FC Twente in het uitduel met Feyenoord. "Het komt niet vaak voor dat je teleurgesteld bent als je met een punt De Kuip verlaat", zei de aanvoerder. "Maar nu voelt het wel zo."
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na drie nederlagen op rij naar een gelijkspel tegen FC Twente geknokt (1-1). De ploeg van trainer Robin van Persie speelde een groot deel van de wedstrijd slechter dan de bezoekers uit Enschede. Een tweede gele kaart voor Luciano Valente, vlak na de gelijkmaker, verhinderde een slotoffensief.
6 uur geleden