Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvaller Rayhi langer bij Sparta Rotterdam

Aanvaller Rayhi langer bij Sparta Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Aanvaller Mohamed Rayhi heeft zijn contract bij Sparta Rotterdam verlengd. De 25-jarige spits tekende tot medio 2022 bij. Zijn oude contract liep komende zomer af. De geboren Eindhovenaar speelt vanaf 2018 bij de huidige nummer elf van de eredivisie.

Volgens technisch directeur Henk van Stee was er de nodige belangstelling van andere clubs voor Rayhi, vooral uit het buitenland. Hij noemde de aanvaller een belangrijke speler in het team dat vorig seizoen promoveerde naar het hoogste niveau. "Hij heeft die lijn nu doorgetrokken in de eredivisie", concludeerde Van Stee.

"Ik heb de belangstelling van buitenlandse clubs natuurlijk ook meegekregen, maar de situatie bij Sparta is goed", liet Rayhi weten. "Een vervolgstap kan ik altijd nog maken als de juiste aanbieding voor zowel mijzelf als Sparta komt."

Meer uit Voetbal

Bayern München in Champions League drie duels zonder Díaz

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.

3 uur geleden
Herstelde spits De Jong terug in selectie van FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.

5 uur geleden
Belgische profvoetballer Vanheusden (26) beëindigt loopbaan

ALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.

7 uur geleden
Berrettini zet Italië op voorsprong in halve finale van Davis Cup

BOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.

7 uur geleden
Vijf regionale ondernemers willen Vitesse overnemen

ARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.

7 uur geleden
Arsenal weken zonder geblesseerde verdediger Gabriel

LONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.

10 uur geleden
Feyenoord mist geblesseerde Read en Larin meerdere weken

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

10 uur geleden