Aanvaller Pérez is speler van PSV met actieve tuberculose
DEN HAAG (ANP) - Lucas Pérez is de voetballer van PSV die actieve tuberculose heeft. Bronnen rondom de voetballer bevestigen aan het ANP berichtgeving van onder meer De Telegraaf dat het de 36-jarige Spaanse voetballer betreft.
PSV had al eerder laten weten om privacyredenen de naam van de speler niet bekend te maken. De club meldde wel dat de speler het naar omstandigheden goed maakt en dat er vooralsnog geen aanwijzingen zijn dat mensen in de omgeving van de speler besmet zijn.
PSV haalde Pérez eind februari naar Eindhoven als vervanger van de geblesseerde Amerikaan Ricardo Pepi. De spits kwam eerder uit voor Deportivo La Coruña en in het verleden onder meer voor Cádiz, Elche, Deportivo Alavés, West Ham United en Arsenal.
Het is nog niet bekend hoe lang de speler niet inzetbaar is en of hij dit seizoen nog in actie kan komen voor PSV.
Meer uit Voetbal
DORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).
1 uur geledenMARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.
2 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).
4 uur geledenFLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
14 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
14 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
15 uur geleden