Aanvaller Osimhen helpt Napoli weer met twee treffers aan zege
NAPELS (ANP) - De Italiaanse voetbalclub Napoli heeft in de Serie A met 2-1 gewonnen van laagvlieger Udinese. Dankzij twee doelpunten van aanvaller Victor Osimhen kwam de ploeg van trainer Luciano Spalletti in punten gelijk met koploper AC Milan, dat later op zaterdag uit tegen Cagliari speelt. Osimhen scoorde vorige week ook al twee keer in de uitwedstrijd tegen Hellas Verona (1-2).
Napoli kwam na ruim 20 minuten op achterstand door een afstandsschot van aanvaller Gerard Deulofeu. De oud-speler van onder meer FC Barcelona maakte zo zijn negende competitietreffer van het seizoen. Osimhen tekende voor zijn tiende en elfde doelpunt in de competitie. De 23-jarige Nigeriaan kopte vlak na rust raak uit een vrije trap van Mário Rui en bracht zijn club even later op voorsprong door in te schieten uit een lage voorzet van Giovanni Di Lorenzo.
Bij Udinese, waar verdediger Marvin Zeegelaar de hele wedstrijd meespeelde, kreeg de Spanjaard Pablo Marí (ex-NAC) in de slotfase een rode kaart.
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
9 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
9 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.
13 uur geleden