Aanvaller Narsingh ondertekent contract bij Sydney FC
SYDNEY (ANP) - De Nederlandse aanvaller Luciano Narsingh (31) heeft in Australië een nieuwe club gevonden. De 19-voudige international van Oranje heeft een contract tot het einde van het lopende seizoen ondertekend bij Sydney FC. Narsingh zat zonder club na zijn vertrek afgelopen zomer bij Feyenoord.
Narsingh begint aan zijn tweede buitenlandse avontuur. De geboren Amsterdammer kwam eerder voor Swansea City uit. In Nederland speelde hij voor sc Heerenveen, PSV, Feyenoord en FC Twente.
Met Narsingh in de selectie hoopt de huidige nummer 3 van de ranglijst de landstitel te heroveren. Sydney FC heeft na elf duels 3 punten minder dan koploper Western United FC, dat bovendien een wedstrijd minder speelde.
"Dit is een heel spannende nieuwe uitdaging voor mij", laat Narsingh weten. "In een nieuwe omgeving zal ik uit mijn comfortzone stappen. Het zal mij nieuwe energie geven. Ik wil bewijzen dat ik succesvol kan zijn in een nieuwe voetbalcultuur."
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben het WK-kwalificatieduel met Frankrijk verrassend gewonnen. Zonder veel ervaren speelsters won de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Breda met 2-1 van de nummer 6 van de wereld. Debutante Renee van Asten en Esmee Brugts scoorden namens Oranje.
20 minuten geledenBREDA (ANP) - Verdedigster Renee van Asten debuteert bij de voetbalsters van Oranje in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De 19-jarige speelster van Ajax staat centraal in de verdediging met Veerle Buurman. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink moet het door blessures zonder veel ervaren speelsters doen vanaf 20.45 uur in Breda.
3 uur geledenMIAMI (ANP) - Javier Mascherano (41) heeft per direct zijn functie als trainer van Inter Miami neergelegd. Dat meldt de Amerikaanse voetbalclub dinsdag in een verklaring op de eigen website. De Argentijn zegt in die verklaring op te stappen om privéredenen.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.
11 uur geledenACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.
14 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.
23 uur geleden