Aanvaller Narsingh ondertekent contract bij Sydney FC
SYDNEY (ANP) - De Nederlandse aanvaller Luciano Narsingh (31) heeft in Australië een nieuwe club gevonden. De 19-voudige international van Oranje heeft een contract tot het einde van het lopende seizoen ondertekend bij Sydney FC. Narsingh zat zonder club na zijn vertrek afgelopen zomer bij Feyenoord.
Narsingh begint aan zijn tweede buitenlandse avontuur. De geboren Amsterdammer kwam eerder voor Swansea City uit. In Nederland speelde hij voor sc Heerenveen, PSV, Feyenoord en FC Twente.
Met Narsingh in de selectie hoopt de huidige nummer 3 van de ranglijst de landstitel te heroveren. Sydney FC heeft na elf duels 3 punten minder dan koploper Western United FC, dat bovendien een wedstrijd minder speelde.
"Dit is een heel spannende nieuwe uitdaging voor mij", laat Narsingh weten. "In een nieuwe omgeving zal ik uit mijn comfortzone stappen. Het zal mij nieuwe energie geven. Ik wil bewijzen dat ik succesvol kan zijn in een nieuwe voetbalcultuur."
Meer uit Voetbal
ARNHEM (ANP) - Vitesse gaat na het voetbalseizoen opnieuw een onzekere periode tegemoet. Komende vrijdag neemt de advocaat-generaal een conclusie over het arrest van het Arnhemse gerechtshof waardoor de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie terugkreeg. Op basis van dit advies neemt de Hoge Raad later een beslissing.
34 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie is verrast door het vertrek van algemeen directeur Dennis te Kloese. "Ik hoorde het donderdag van hem zelf. Ik wist het niet. Ik vind het jammer dat hij stopt", zei de coach van Feyenoord op vrijdagmiddag in de persruimte van De Kuip. "Ik focus me op het team. We spelen morgen weer. Daar maak ik me druk over", aldus Van Persie.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is vijftig dagen voor het begin van het WK voetbal nog altijd niet volledig fit. De 26-jarige verdediger keerde volgens zijn club Manchester United terug op het trainingsveld om verder aan zijn herstel te werken. Het is nog niet duidelijk of hij op tijd hersteld is voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
21 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
23 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
1 dag geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
1 dag geleden