Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvaller Munir van Sevilla besmet met corona

Aanvaller Munir van Sevilla besmet met corona

SEVILLA (ANP) - Ruim een week voor de start van de Spaanse voetbalcompetitie heeft Sevilla te maken met een coronabesmetting. Aanvaller Munir El Haddadi testte positief in de aanloop naar de hervatting van de trainingen, komende week. El Haddadi is voorlopig thuis in isolatie geplaatst.

Sevilla won twee weken geleden de Europa League door Internazionale in de finale met 3-2 te verslaan, vooral dankzij twee doelpunten van Luuk de Jong. Munir fungeerde in de eindstrijd als invaller. De 25-jarige Spaanse international, die eerder voor FC Barcelona speelde, maakte afgelopen seizoen vijf doelpunten in negen Europese wedstrijden.

De Spaanse voetbalcompetitie gaat volgende week van start, maar Sevilla krijgt net als onder meer FC Barcelona wat meer tijd om zich voor te bereiden omdat het afgelopen seizoen voor die clubs zo lang duurde vanwege de Europese verplichtingen. De eerste competitiewedstrijd van Sevilla staat voor eind september op het programma. Enkele dagen eerder strijdt de ploeg van De Jong met Bayern München, de winnaar van de Champions League, om de Europese Supercup.

Sevilla start maandag met trainen, nog zonder de meeste internationals. De spelers die er wel zijn, worden na de positieve test van Munir zondag nogmaals getest op het coronavirus.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht verliest ondanks fraaie treffer Rodríguez bij Betis

SEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.

3 uur geleden
Go Ahead Eagles kansloos onderuit tegen VfB Stuttgart

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.

3 uur geleden
Van Persie na nieuwe nederlaag: dit is de fase waarin we zitten

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.

5 uur geleden
Malen helpt Aston Villa met twee treffers langs Young Boys

BIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.

5 uur geleden
AZ boekt tegen Shelbourne tweede zege in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.

6 uur geleden
Feyenoord lijdt tegen Celtic vierde nederlaag op rij

ROTTERDAM (ANP) - Celtic heeft de problemen van Feyenoord verder vergroot. De regerend kampioen van Schotland won het Europa League-duel in De Kuip met 3-1. Voor Feyenoord, dat goed aan het seizoen was begonnen, betekende het de vierde achtereenvolgende nederlaag. Van de laatste zes wedstrijden verloor het elftal van trainer Robin van Persie er vijf.

6 uur geleden
Voetballers Kosovo krijgen 1,5 miljoen euro als ze het WK halen

PRISTINA (ANP/RTR) - De voetballers van de nationale ploeg van Kosovo krijgen van de regering van hun land 1,5 miljoen euro als ze zich weten te kwalificeren voor het WK van volgend jaar. Dat heeft interim-premier Albin Kurti gezegd in een op tv uitgezonden kabinetsvergadering.

7 uur geleden