Aanvaller Müller langer bij Bayern München
MÜNCHEN (ANP) - Aanvaller Thomas Müller heeft zijn contract bij Bayern München met twee jaar verlengd. De 30-jarige voetballer ligt nu vast tot de zomer van 2023 bij de topclub uit Beieren, waarvoor hij al sinds zijn tiende jaar uitkomt. Sinds 2009 maakt Müller deel uit van de hoofdselectie.
"Thomas is een speciale speler voor ons, een boegbeeld voor club en fans en een leider in het veld die al heel wat heeft bereikt met Bayern", zei technisch directeur Hasan Salihamidzic. "We weten hoe belangrijk hij is voor ons, maar Thomas weet ook wat Bayern voor hem betekent. We hadden niet veel tijd nodig om tot elkaar te komen."
Müller erkende dat. "Deze club is niet zo maar een werkgever voor me. Het is mijn passie. Ik ben blij dat ik hier nog een paar jaar ben", aldus de 100-voudig Duits international die met Bayern acht keer kampioen werd en eenmaal de Champions League won. Met Duitsland veroverde hij in 2014 de wereldtitel.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain verkeert nog niet in de topvorm van het afgelopen seizoen. De winnaar van de laatste twee edities van de Champions League verloor de thuiswedstrijd tegen AS Monaco (1-2).
6 uur geledenSEVILLA (ANP) - Troy Parrott heeft Real Betis aan een thuiszege op Real Madrid geholpen. De Ierse spits, overgekomen van AZ, mocht na 69 minuten invallen en maakte in de 81e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
6 uur geledenIPSWICH (ANP) - Alexander Isak heeft Liverpool na twee gelijke spelen aan de eerste zege van dit seizoen in de Premier League geholpen. De spits trof twee keer doel in de uitwedstrijd tegen Ipswich Town (0-2).
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Sparta Rotterdam en PEC Zwolle in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Het duel eindigde in 2-2.
7 uur geledenZEIST (ANP) - Deze zomer hebben er in het Nederlandse betaalde voetbal meer transfers plaatsgevonden dan een jaar eerder. Het ging, bij de mannen en vrouwen gezamenlijk, om 1030 spelers die van club wisselden. Dat zijn 135 transfers meer dan in de zomer van 2025, meldt de KNVB.
15 uur geledenNYON (ANP) - De Nederlandse voetbalsters die actief zijn in de Champions League zullen elkaar veelvuldig tegenkomen. Dat bleek uit de loting die vrijdag door de UEFA verricht werd. Het hoofdtoernooi van de Champions League telt bij de vrouwen achttien ploegen die in de competitiefase elk zes tegenstanders treffen.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de uitwedstrijd tegen Ajax in de Eredivisie nog niet beschikken over Sami Ouaissa, Sam Lammers en Mikkel Bro Hansen. De drie spelers werden deze week door de Eindhovenaren aan de selectie toegevoegd en zijn nog niet klaar voor speelminuten, zei trainer Peter Bosz vrijdag tijdens een persconferentie op sportcomplex De Herdgang.
15 uur geleden