Aanvaller Müller langer bij Bayern München
MÜNCHEN (ANP) - Aanvaller Thomas Müller heeft zijn contract bij Bayern München met twee jaar verlengd. De 30-jarige voetballer ligt nu vast tot de zomer van 2023 bij de topclub uit Beieren, waarvoor hij al sinds zijn tiende jaar uitkomt. Sinds 2009 maakt Müller deel uit van de hoofdselectie.
"Thomas is een speciale speler voor ons, een boegbeeld voor club en fans en een leider in het veld die al heel wat heeft bereikt met Bayern", zei technisch directeur Hasan Salihamidzic. "We weten hoe belangrijk hij is voor ons, maar Thomas weet ook wat Bayern voor hem betekent. We hadden niet veel tijd nodig om tot elkaar te komen."
Müller erkende dat. "Deze club is niet zo maar een werkgever voor me. Het is mijn passie. Ik ben blij dat ik hier nog een paar jaar ben", aldus de 100-voudig Duits international die met Bayern acht keer kampioen werd en eenmaal de Champions League won. Met Duitsland veroverde hij in 2014 de wereldtitel.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
11 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
13 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
13 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
14 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
14 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
14 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
16 uur geleden