Aanvaller Müller langer bij Bayern München
MÜNCHEN (ANP) - Aanvaller Thomas Müller heeft zijn contract bij Bayern München met twee jaar verlengd. De 30-jarige voetballer ligt nu vast tot de zomer van 2023 bij de topclub uit Beieren, waarvoor hij al sinds zijn tiende jaar uitkomt. Sinds 2009 maakt Müller deel uit van de hoofdselectie.
"Thomas is een speciale speler voor ons, een boegbeeld voor club en fans en een leider in het veld die al heel wat heeft bereikt met Bayern", zei technisch directeur Hasan Salihamidzic. "We weten hoe belangrijk hij is voor ons, maar Thomas weet ook wat Bayern voor hem betekent. We hadden niet veel tijd nodig om tot elkaar te komen."
Müller erkende dat. "Deze club is niet zo maar een werkgever voor me. Het is mijn passie. Ik ben blij dat ik hier nog een paar jaar ben", aldus de 100-voudig Duits international die met Bayern acht keer kampioen werd en eenmaal de Champions League won. Met Duitsland veroverde hij in 2014 de wereldtitel.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - De wedstrijd tussen PEC Zwolle en Ajax is vlak voor rust even stilgelegd vanwege een medisch noodgeval op de tribune. Het duel werd na een paar minuten weer hervat bij een stand van 0-0.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read haalde opgelucht adem na de 1-0-overwinning van Feyenoord bij Sparta. "We hadden heel veel kansen die we niet afmaakten. Op het einde was het daarom nog zwaar. Maar we hebben het overleefd", zei de rechtsback van Feyenoord na afloop tegen ESPN.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is met een 1-0-overwinning bij Sparta aan de competitie begonnen. Het elftal van trainer Giovanni van Bronckhorst had zondag in de stadsderby op Het Kasteel voor de zege genoeg aan een doelpunt van Luciano Valente.
2 uur geledenZWOLLE (ANP) - Marc ter Stegen debuteert voor Ajax in de uitwedstrijd tegen PEC Zwolle. Trainer Míchel Sánchez vertelde donderdag dat de van FC Barcelona gehuurde doelman nog een aantal trainingen nodig had voor een basisplaats. De Spanjaard heeft echter toch besloten om de Duitser op te stellen.
2 uur geledenMIAMI (ANP/AFP) - Inter Miami heeft in de nacht van zaterdag op zondag, zonder sterspeler Lionel Messi (39), in de Leagues Cup met 2-1 verloren van het Mexicaanse Monterrey. Messi ontbrak nadat zaterdag het overlijden van zijn vader Jorge (68) bekend was geworden. Hij overleed vrijdagavond (lokale tijd) in Argentinië, waar Messi zaterdagavond aankwam.
6 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft zaterdag de "gecoördineerde en aanhoudende pogingen" om de organisatie en voorzitter Gianni Infantino te "ondermijnen" veroordeeld. De bond benadrukte dat pogingen om Infantino's leiderschap aan te vechten volgens de procedures moeten verlopen zoals die zijn vastgelegd in de statuten.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz zag een "slecht" PSV in de eerste Eredivisiewedstrijd van het seizoen. De landskampioen speelde, mede door een laat doelpunt van de bezoekers, thuis met 2-2 gelijk tegen Fortuna Sittard.
17 uur geleden