Aanvaller Martinelli schiet koploper Arsenal langs Leicester City
LEICESTER (ANP) - Arsenal heeft de koppositie in de Premier League verstevigd. De Londenaren wonnen met 1-0 bij Leicester City en vergrootten de voorsprong op eerste achtervolger Manchester City tot 5 punten. City speelt later op zaterdag bij Bournemouth.
Leandro Trossard dacht Arsenal in de eerste helft op voorsprong te schieten. Het doelpunt van de Belg, halverwege de eerste helft, werd echter afgekeurd omdat verdediger Ben White bij een hoekschop een overtreding maakte op keeper Danny Ward.
Kort na rust was het wel raak voor het team van trainer Mikel Arteta. Op aangeven van Trossard schoot de Braziliaanse aanvaller Gabriel Martinelli de bal in de 46e minuut in de verre hoek. Martinelli leek zich daarbij te blesseren aan zijn knie, maar hij kon toch verder. Arsenal verdedigde de voorsprong in het vervolg met succes.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
48 minuten geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.
3 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.
19 uur geledenALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.
19 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.
20 uur geleden