Aanvaller Mané maakt rentree bij Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Sadio Mané kan zaterdag in de uitwedstrijd tegen Norwich City zijn rentree maken bij Liverpool. De 27-jarige Senegalees, dit seizoen goed voor elf doelpunten in de Premier League, liep enkele weken geleden tegen Wolverhampton Wanderers een hamstringblessure op. Mané miste vier wedstrijden, maar hervatte deze week de training.
"Hij kan tegen Norwich weer meedoen, dat geldt ook voor James Milner", zei trainer Jürgen Klopp. Liverpool begint komende dinsdag de knock-outfase van de Champions League met een uitwedstrijd tegen Atlético Madrid. Klopp zal dus tegen Norwich City, de hekkensluiter van de Engelse competitie, niet al te veel risico's willen nemen met zijn spelers.
"Op Shaqiri en Clyne na zijn alle spelers nu fit. Hopelijk blijft dat zo, nu de beslissende fase van het seizoen aanbreekt." Liverpool heeft aan kop van de Premier League maar liefst 22 punten voorsprong op titelverdediger Manchester City.
Meer uit Voetbal
ALMELO (ANP) - Ajax begint met Oscar Gloukh en Ko Itakura aan de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo. De middenvelder uit Israël heeft voor het eerst een basisplaats onder trainer Óscar García. Itakura is pas net hersteld van een blessure.
1 minuut geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft een pijnlijke thuisnederlaag geleden in de Serie A en ziet het kampioenschap verder uit zicht raken. Udinese was met 3-0 te sterk voor de ploeg van trainer Massimiliano Allegri. Jurgen Ekkelenkamp maakte voor de bezoekers in San Siro de tweede treffer.
4 minuten geledenHAMBURG (ANP) - Bayern München heeft het record van de meeste doelpunten in één seizoen in de Bundesliga verbroken. Met de tweede treffer in de wedstrijd tegen FC St. Pauli zorgde Leon Goretzka voor het 102e competitiedoelpunt van dit seizoen. Daarmee heeft het team het record van 101 treffers uit het seizoen 1971/1972, ook van Bayern, verbeterd.
6 minuten geledenVENLO (ANP) - De Graafschap heeft in de eerste divisie op pijnlijke wijze punten verspeeld. De Doetinchemmers stonden in Venlo met 3-1 voor tegen VVV, maar kregen in de blessuretijd van de tweede helft nog twee doelpunten tegen: 3-3.
12 minuten geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft in de Eredivisie met het oog op deelname aan de play-offs voor Europees voetbal goede zaken gedaan. Het elftal van vertrekkend trainer Ron Jans won in de Galgenwaard met 4-1 van het tegen degradatie vechtende Telstar. Utrecht steeg dankzij de zege naar de gedeelde zevende plaats en heeft na dertig speelronden 44 punten.
1 uur geledenBURNLEY (ANP) - Mats Wieffer heeft Brighton & Hove Albion met twee doelpunten aan een 2-0-overwinning bij Burnley geholpen. De oud-Feyenoorder was mede dankzij twee afgekeurde goals van de thuisploeg de enige doelpuntenmaker van de wedstrijd.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - PSV begint de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam in de Eredivisie met drie wijzigingen in vergelijking met vorige week tegen FC Utrecht. Ryan Flamingo vervangt in het centrum van de verdediging de zwaar geblesseerd geraakte Jerdy Schouten. Op het middenveld doet de 18-jarige Belg Noah Fernandez mee in plaats van Joey Veerman, die lichte klachten heeft. Dennis Man is voorin zijn plaats kwijtgeraakt aan Ricardo Pepi. Ismael Saibari start vermoedelijk als buitenspeler.
2 uur geleden