Aanvaller Mané maakt rentree bij Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Sadio Mané kan zaterdag in de uitwedstrijd tegen Norwich City zijn rentree maken bij Liverpool. De 27-jarige Senegalees, dit seizoen goed voor elf doelpunten in de Premier League, liep enkele weken geleden tegen Wolverhampton Wanderers een hamstringblessure op. Mané miste vier wedstrijden, maar hervatte deze week de training.
"Hij kan tegen Norwich weer meedoen, dat geldt ook voor James Milner", zei trainer Jürgen Klopp. Liverpool begint komende dinsdag de knock-outfase van de Champions League met een uitwedstrijd tegen Atlético Madrid. Klopp zal dus tegen Norwich City, de hekkensluiter van de Engelse competitie, niet al te veel risico's willen nemen met zijn spelers.
"Op Shaqiri en Clyne na zijn alle spelers nu fit. Hopelijk blijft dat zo, nu de beslissende fase van het seizoen aanbreekt." Liverpool heeft aan kop van de Premier League maar liefst 22 punten voorsprong op titelverdediger Manchester City.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.
6 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
12 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.
16 uur geleden