Aanvaller Mané maakt rentree bij Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Sadio Mané kan zaterdag in de uitwedstrijd tegen Norwich City zijn rentree maken bij Liverpool. De 27-jarige Senegalees, dit seizoen goed voor elf doelpunten in de Premier League, liep enkele weken geleden tegen Wolverhampton Wanderers een hamstringblessure op. Mané miste vier wedstrijden, maar hervatte deze week de training.
"Hij kan tegen Norwich weer meedoen, dat geldt ook voor James Milner", zei trainer Jürgen Klopp. Liverpool begint komende dinsdag de knock-outfase van de Champions League met een uitwedstrijd tegen Atlético Madrid. Klopp zal dus tegen Norwich City, de hekkensluiter van de Engelse competitie, niet al te veel risico's willen nemen met zijn spelers.
"Op Shaqiri en Clyne na zijn alle spelers nu fit. Hopelijk blijft dat zo, nu de beslissende fase van het seizoen aanbreekt." Liverpool heeft aan kop van de Premier League maar liefst 22 punten voorsprong op titelverdediger Manchester City.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - Trainer Carl Hoefkens van NAC Breda voelde zich na de nederlaag tegen Ajax (0-2) niet lekker en heeft zich in een ziekenhuis laten controleren. Volgens zijn club maakte de 47-jarige Belg het inmiddels goed. NAC geeft vanwege de privacywetgeving verder geen commentaar.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.
10 uur geledenENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.
10 uur geledenBREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.
11 uur geledenANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.
12 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.
13 uur geleden