Aanvaller Mané deelt al handtekeningen uit in München
MÜNCHEN (ANP) - Aanvaller Sadio Mané heeft al de nodige handtekeningen uitgedeeld in München. De Senegalese international staat op het punt om Liverpool te verruilen voor Bayern München. Mané onderging dinsdag de medische keuring; vermoedelijk wordt hij woensdag gepresenteerd bij de Duitse kampioen.
De 30-jarige aanvaller deelde na de keuring handtekeningen uit aan fans die hem opwachtten. Mané had al een shirtje van Bayern München aan.
De Senegalees ligt nog een jaar onder contract bij Liverpool, maar hij wil na zes seizoenen bij de 'Reds' graag een nieuwe uitdaging aangaan. Bayern betaalt naar verluidt ruim 30 miljoen euro voor de Senegalees, die een driejarig contract gaat ondertekenen. Het Engelse Liverpool speelde al in op het naderende vertrek van Mané door de Uruguayaan Darwin Núñez over te nemen van Benfica.
Mané speelde eerder voor Metz, Red Bull Salzburg en Southampton. Met Liverpool won hij in 2019 de Champions League en een jaar later de Engelse titel. Afgelopen seizoen pakte de Engelse club de League Cup en FA Cup. In de finale van de Champions League was Real Madrid met 1-0 te sterk.
Meer uit Voetbal
VANCOUVER (ANP/RTR) - Het Afghaanse vrouwenvoetbalteam mag na een regelwijziging van de FIFA ook zonder toestemming van de Taliban deelnemen aan officiële wedstrijden. Daartoe heeft de wereldvoetbalbond besloten tijdens een vergadering in Vancouver. Volgens de regels van de FIFA had de Afghaanse ploeg hier eigenlijk goedkeuring voor nodig van de nationale voetbalbond, die wordt bestuurd door de Taliban.
10 minuten geledenVANCOUVER (ANP/RTR/DPA) - Landen krijgen meer geld voor hun deelname aan het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Wereldvoetbalbond FIFA heeft de premies met 15 procent verhoogd. Deelnemende landen, waaronder in ieder geval Duitsland, maakten zich zorgen over de hoge kosten van verblijf in met name de Verenigde Staten.
54 minuten geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard-speler Ivo Pinto is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. De Limburgse club heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.
12 uur geledenMADRID (ANP) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber kan woensdag nog niet meedoen in de halve finale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De Nederlander is nog niet helemaal hersteld van de enkelblessure die hij eind vorige maand opliep.
13 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain begint de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de halve finale van de Champions League met Vitinha in het basiselftal. De Portugese middenvelder is op tijd hersteld van een blessure aan zijn hiel, die hij vorige week zondag opliep in de ontmoeting met Olympique Lyon in de Franse competitie.
14 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Brighton & Hove Albion gaat een apart stadion bouwen voor het vrouwenteam. Dat meldt de Engelse voetbalclub dinsdag op de eigen site. Het stadion moet een minimale capaciteit van 10.000 zitplaatsen krijgen en komt naast het American Express Stadium te staan, dat ruim 31.000 zitplaatsen telt. De club hoopt dat het vrouwenteam, op dit moment zesde in de Women's Super League, uiterlijk in 2030 in het stadion kan spelen.
18 uur geleden