Aanvaller Lukaku schiet Inter langs Udinese
UDINE (ANP) - Vooral dankzij Romelu Lukaku heeft Internazionale in de Serie A gewonnen bij Udinese (0-2). Na ruim een uur brak de Belgische aanvaller de ban. Hij scoorde met een bekeken schot in de verre hoek. Daarna benutte hij ook nog een strafschop. Dat was zijn zestiende competitietreffer. De nummer 2 bleef op drie punten van koploper Juventus.
Christian Eriksen (ex-Tottenham Hotspur) kon als debutant in de Serie A het verschil namens Inter nog niet maken. Hij werd in de 58e minuut gewisseld. Ploeggenoot Stefan de Vrij speelde de hele wedstrijd. Bij Udinese deed Bram Nuytinck 72 minuten mee. Marvin Zeegelaar viel in en Hidde ter Avest bleef op de bank.
Eerder op zondag won Juventus met 3-0 van Fiorentina. Cristiano Ronaldo scoorde twee keer uit strafschoppen. In blessuretijd was Matthijs de Ligt goed voor de derde Turijnse treffer.
Nummer 3 Lazio haalde tegen SPAL flink uit: 5-1. Topschutter Ciro Immobile scoorde twee keer. Ook ploeggenoot Felipe Caicedo bracht twee treffers op zijn naam. De vijfde goal nam de Nederlandse invaller Bobby Adekanye voor zijn rekening.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.
4 uur geledenBREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.
5 uur geledenANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.
6 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.
7 uur geleden