
Aanvaller Lukaku schiet Inter langs Udinese
UDINE (ANP) - Vooral dankzij Romelu Lukaku heeft Internazionale in de Serie A gewonnen bij Udinese (0-2). Na ruim een uur brak de Belgische aanvaller de ban. Hij scoorde met een bekeken schot in de verre hoek. Daarna benutte hij ook nog een strafschop. Dat was zijn zestiende competitietreffer. De nummer 2 bleef op drie punten van koploper Juventus.
Christian Eriksen (ex-Tottenham Hotspur) kon als debutant in de Serie A het verschil namens Inter nog niet maken. Hij werd in de 58e minuut gewisseld. Ploeggenoot Stefan de Vrij speelde de hele wedstrijd. Bij Udinese deed Bram Nuytinck 72 minuten mee. Marvin Zeegelaar viel in en Hidde ter Avest bleef op de bank.
Eerder op zondag won Juventus met 3-0 van Fiorentina. Cristiano Ronaldo scoorde twee keer uit strafschoppen. In blessuretijd was Matthijs de Ligt goed voor de derde Turijnse treffer.
Nummer 3 Lazio haalde tegen SPAL flink uit: 5-1. Topschutter Ciro Immobile scoorde twee keer. Ook ploeggenoot Felipe Caicedo bracht twee treffers op zijn naam. De vijfde goal nam de Nederlandse invaller Bobby Adekanye voor zijn rekening.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Engeland heeft de tweede overwinning geboekt in de EK-kwalificatiereeks. Drie dagen na de zege op Italië (1-2) werd ook Oekraïne verslagen. Het werd 2-0 op Wembley, waar Serdar Gözübüyük de scheidsrechter was.
19 minuten geledenASTANA (ANP) - Denemarken heeft in de EK-kwalificatiereeks een gevoelige nederlaag geleden tegen Kazachstan. De Denen gaven in Astana een 2-0-voorsprong uit handen en verloren met 3-2.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Engeland mist zondagavond in de EK-kwalificatiewedstrijd thuis tegen Oekraïne Phil Foden. De 22-jarige aanvaller van Manchester City heeft een operatie aan de blinde darm ondergaan, zo meldde de Engelse voetbalbond FA.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal wil maandag met een monsterzege op Gibraltar een beetje revanche nemen voor de afgang van drie dagen eerder in Frankrijk (4-0). "De eerste stap is winnen, daarna moeten we zoveel mogelijk goals maken", zei een getergde bondscoach Ronald Koeman op een afsluitende persconferentie. "We moeten van minuut 1 tot 97 alles doen om zoveel mogelijk goals te maken."
4 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman is erg tevreden over de manier waarop Nathan Aké zich heeft ontwikkeld bij Manchester City en het Nederlands elftal. "Wat wij willen, dat doet hij", zei hij op zijn laatste persconferentie voor het thuisduel van maandag met Gibraltar in de EK-kwalificatie.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay mag voorlopig de strafschoppen blijven nemen bij het Nederlands elftal. "Het is wat mij betreft duidelijk dat hij ze nog kan nemen. Hij mag van mij nog steeds de nummer 1 zijn", zei bondscoach Ronald Koeman op zijn laatste persconferentie voor het thuisduel van maandag met Gibraltar in de EK-kwalificatie.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Ronald Koeman heeft er geen spijt van dat hij het Nederlands elftal vrijdag tegen Frankrijk met vier verdedigers heeft laten spelen. De bondscoach overweegt na de kansloze nederlaag in Stade de France (4-0) ook niet om Oranje in de toekomst met vijf verdedigers te laten voetballen.
5 uur geleden