Aanvaller Lozano kan mogelijk voor PSV tegen AZ uitkomen
EINDHOVEN (ANP) - Hirving Lozano kan zondag mogelijk voor PSV uitkomen in de uitwedstrijd tegen AZ. De aanvaller heeft vrijdag voluit getraind met de selectie van de koploper uit Eindhoven. "We kijken zaterdag na de training hoe hij ervoor staat", vertelde trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Daarna nemen we een beslissing."
Joey Veerman en Jerdy Schouten keren vermoedelijk ook terug bij PSV. Beide middenvelders waren afgelopen dinsdag niet topfit en mochten het thuisduel met Arsenal (1-1) overslaan. Voor de geblesseerde Noa Lang en Armel Bella-Kotchap komt het uitduel met AZ te vroeg. Bosz heeft Lang nog niet afgeschreven voor het bekerduel van donderdag met FC Twente. "Wellicht kan hij dinsdag aansluiten bij onze training", zei hij.
Bosz maakte van de gelegenheid gebruik om spelers rust te gunnen tijdens het thuisduel met Arsenal in de Champions League. Luuk de Jong, Olivier Boscagli, Sergino Dest en Guus Til hoefden niet aan de aftrap te verschijnen. Dat gaf Malik Tillman en Ricardo Pepi de gelegenheid om te laten zien hoe goed ze zijn. "Aan de ene kant wordt het voor mij zo steeds lastiger om te bepalen wie er moeten starten", vertelde de coach van PSV. "Maar dat is het PSV van dit seizoen. Wie een kans krijgt, die staat er."
PSV is na vijftien wedstrijden de soevereine koploper van de Eredivisie. De club heeft nog geen punt verloren. Feyenoord staat tweede met een achterstand van 10 punten. AZ is de nummer 3 van de ranglijst en heeft 12 punten minder dan de lijstaanvoerder uit Eindhoven.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.
2 uur geledenEAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.
5 uur geledenCHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.
7 uur geledenOEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.
8 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.
9 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Het voetbalelftal van Tunesië, een van de WK-tegenstanders van Oranje, is hard onderuitgegaan in de laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het toernooi. In het Koning Boudewijnstadion in Brussel was België met 5-0 te sterk voor Tunesië, dat het laatste halfuur met tien man speelde.
13 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Supporters die de komende weken WK-wedstrijden bezoeken, mogen één fabrieksverzegelde wegwerpwaterfles meenemen naar het stadion. Dat meldt de FIFA. De wereldvoetbalbond liet enkele dagen eerder weten dat herbruikbare flessen om veiligheidsredenen verboden zijn.
20 uur geleden