Aanvaller Lang ontloopt straf na rode kaart
BRUGGE (ANP) - Aanvaller Noa Lang van Club Brugge hoeft niet te vrezen voor sancties na zijn rode kaart in de eindfase van de verloren thuiswedstrijd zondag tegen KAA Gent (1-2). Volgens het parket van de Belgische voetbalbond volstaat de uitsluiting en zal de Nederlandse vleugelspeler verder niet worden vervolgd.
Lang liet na afloop van het duel weten dat hij niet wist waarom hij van het veld was gestuurd. De oud-Ajacied zou volgens een ploeggenoot een hand van de scheidsrechter hebben aangeraakt toen hij protesteerde tegen de tweede gele kaart voor zijn teamgenoot Eder Balanta.
Club Brugge-trainer Alfred Schreuder sprak na afloop ook zijn verbazing uit over de rode kaart voor Lang. "De verklaring van de arbiter sloeg nergens op. Hij zei dat Noa hem aanraakte en de kaart wou afpakken. Maar iedereen kan op de beelden zien dat hij niks gedaan heeft", zei Schreuder tegen Sporza.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.
1 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.
2 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard (4-1) geblesseerd en strompelde van het veld.
4 uur geleden