Aanvaller Lang ontloopt straf na rode kaart
BRUGGE (ANP) - Aanvaller Noa Lang van Club Brugge hoeft niet te vrezen voor sancties na zijn rode kaart in de eindfase van de verloren thuiswedstrijd zondag tegen KAA Gent (1-2). Volgens het parket van de Belgische voetbalbond volstaat de uitsluiting en zal de Nederlandse vleugelspeler verder niet worden vervolgd.
Lang liet na afloop van het duel weten dat hij niet wist waarom hij van het veld was gestuurd. De oud-Ajacied zou volgens een ploeggenoot een hand van de scheidsrechter hebben aangeraakt toen hij protesteerde tegen de tweede gele kaart voor zijn teamgenoot Eder Balanta.
Club Brugge-trainer Alfred Schreuder sprak na afloop ook zijn verbazing uit over de rode kaart voor Lang. "De verklaring van de arbiter sloeg nergens op. Hij zei dat Noa hem aanraakte en de kaart wou afpakken. Maar iedereen kan op de beelden zien dat hij niks gedaan heeft", zei Schreuder tegen Sporza.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
24 minuten geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
37 minuten geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
1 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
9 uur geleden