Aanvaller Lang ontloopt straf na rode kaart
BRUGGE (ANP) - Aanvaller Noa Lang van Club Brugge hoeft niet te vrezen voor sancties na zijn rode kaart in de eindfase van de verloren thuiswedstrijd zondag tegen KAA Gent (1-2). Volgens het parket van de Belgische voetbalbond volstaat de uitsluiting en zal de Nederlandse vleugelspeler verder niet worden vervolgd.
Lang liet na afloop van het duel weten dat hij niet wist waarom hij van het veld was gestuurd. De oud-Ajacied zou volgens een ploeggenoot een hand van de scheidsrechter hebben aangeraakt toen hij protesteerde tegen de tweede gele kaart voor zijn teamgenoot Eder Balanta.
Club Brugge-trainer Alfred Schreuder sprak na afloop ook zijn verbazing uit over de rode kaart voor Lang. "De verklaring van de arbiter sloeg nergens op. Hij zei dat Noa hem aanraakte en de kaart wou afpakken. Maar iedereen kan op de beelden zien dat hij niks gedaan heeft", zei Schreuder tegen Sporza.
Meer uit Voetbal
BURNLEY (ANP) - Mats Wieffer heeft Brighton & Hove Albion met twee doelpunten aan een 2-0-overwinning bij Burnley geholpen. De oud-Feyenoorder was mede dankzij twee afgekeurde goals van de thuisploeg de enige doelpuntenmaker van de wedstrijd.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - PSV begint de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam in de Eredivisie met drie wijzigingen in vergelijking met vorige week tegen FC Utrecht. Ryan Flamingo vervangt in het centrum van de verdediging de zwaar geblesseerd geraakte Jerdy Schouten. Op het middenveld doet de 18-jarige Belg Noah Fernandez mee in plaats van Joey Veerman, die lichte klachten heeft. Dennis Man is voorin zijn plaats kwijtgeraakt aan Ricardo Pepi. Ismael Saibari start vermoedelijk als buitenspeler.
1 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft in de jacht op koploper Bayern München in eigen huis een kostbare nederlaag geleden tegen Bayer Leverkusen. De landskampioen van 2024 won in Dortmund met 1-0 door een treffer van Robert Andrich.
1 uur geledenMONACO (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich geplaatst voor de finale van het masterstoernooi van Monte Carlo. De 22-jarige titelverdediger was in twee sets te sterk voor de Monegask Valentin Vacherot: 6-4 6-4. In de finale treft de nummer 1 van de wereld de mondiale nummer 2, Jannik Sinner.
1 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dean Gorré stopt als technisch directeur van de voetbalbond van Curaçao. De 55-jarige oud-speler van onder meer Feyenoord en Ajax richt zich vanaf nu alleen op zijn baan als assistent-bondscoach van Fred Rutten.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Trainer Anthony Correia van Telstar heeft nog geen akkoord bereikt met FC Utrecht om daar komend seizoen als opvolger van Ron Jans aan de slag te gaan. Dat zei hij zaterdagmiddag tegen ESPN, voorafgaand aan het competitieduel tussen beide clubs.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de late overwinning (0-1) bij Sporting Portugal in de kwartfinale van de Champions League geen goed vervolg kunnen geven. In de Premier League ging de koploper in eigen huis met 2-1 onderuit tegen Bournemouth.
3 uur geleden