Aanvaller Kane scoort tweemaal voor Bayern München tegen Augsburg
MÜNCHEN (ANP) - Harry Kane is al snel op schot voor Bayern München. De spits had met twee treffers een groot aandeel in de zege van de kampioen van Duitsland op FC Augsburg (3-1).
Kane, voor zo'n 100 miljoen euro overgekomen van Tottenham Hotspur, heeft al drie keer gescoord in zijn eerste twee duels in de Bundesliga. Bayern München schaarde zich in een rijtje met 1. FC Union Berlin, Bayer Leverkusen, VfL Wolfsburg en SC Freiburg. Die clubs zijn na twee speelronden ook nog zonder puntenverlies.
Matthijs de Ligt moest opnieuw op de bank plaatsnemen bij Bayern München. Trainer Thomas Tuchel gaf wederom de voorkeur aan zijn centrale verdedigers Dayot Upamecano en Kim Min-jae. De Ligt kwam in de 81e minuut alsnog in het veld, als vervanger van Upamecano. Ook Ryan Gravenberch mocht in de slotfase invallen bij de thuisclub. Noussair Mazraoui verscheen wel aan de aftrap voor de kampioen van de laatste elf jaar in Duitsland.
Bayern München kwam op voorsprong door een eigen doelpunt van Felix Uduokhai. Vervolgens benutte Kane een strafschop en scoorde de Engelsman ook op aangeven van Alphonso Davies. Dion Beljo scoorde in de slotfase nog voor Augsburg.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Raphinha heeft zijn toekomst aan FC Barcelona verbonden. De 29-jarige aanvaller heeft zijn contract tot medio 2030 verlengd, zo maakte de kampioen van Spanje bekend.
4 uur geledenTOKIO (ANP) - Kozo Tashima stelt zich kandidaat voor de verkiezingen voor het voorzitterschap van wereldvoetbalbond FIFA. Dat heeft hij na een vergadering van de Japanse voetbalbond laten weten.
4 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Niclas Füllkrug keert na ruim een jaar terug in de nationale ploeg van Duitsland. Bondscoach Jürgen Klopp heeft de spits opgenomen in zijn selectie voor de komende duels met Servië en het Nederlands elftal in de Nations League. De 33-jarige aanvaller van Werder Bremen is met negen doelpunten topscorer van de Bundesliga.
5 uur geledenLISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo neemt afscheid als international van Portugal. "De dag is aangebroken dat ik het shirt van de nationale ploeg met nummer 7 teruggeef", vertelt de aanvaller in een videoboodschap op Instagram. "23 jaar heb ik het voorrecht en de verantwoordelijkheid gehad om dit shirt te dragen, te verdedigen en te tonen in stadions over de hele wereld. Nu is het klaar."
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Harry Kane heeft zijn contract bij Bayern München verlengd. De winnaar van de Gouden Bal voor beste voetballer van de wereld blijft tot medio 2029 bij de kampioen van Duitsland.
8 uur geledenMALABO (ANP) - Jesus Owono ontbreekt in de selectie van Equatoriaal-Guinea voor de komende kwalificatieduels met Zimbabwe voor de Afrika Cup. De 25-jarige doelman van FC Andorra kwam maandag hard in botsing met Jesús de Miguel. De spits van CD Tenerife overleed dinsdag in een ziekenhuis.
8 uur geledenBRUSSEL (ANP/BLOOMBERG/DPA) - Oekraïne heeft de Verenigde Staten en Europese bondgenoten berekeningen voorgelegd over hoeveel geld volgend jaar nodig is om de oorlog tegen Rusland voort te zetten. Ook is besproken hoe een verwacht financieringstekort kan worden gedekt. Dat meldde de Oekraïense inlichtingenchef Rustem Oemerov na overleg in Brussel.
15 uur geleden