Aanvaller Kane scoort tweemaal voor Bayern München tegen Augsburg
MÜNCHEN (ANP) - Harry Kane is al snel op schot voor Bayern München. De spits had met twee treffers een groot aandeel in de zege van de kampioen van Duitsland op FC Augsburg (3-1).
Kane, voor zo'n 100 miljoen euro overgekomen van Tottenham Hotspur, heeft al drie keer gescoord in zijn eerste twee duels in de Bundesliga. Bayern München schaarde zich in een rijtje met 1. FC Union Berlin, Bayer Leverkusen, VfL Wolfsburg en SC Freiburg. Die clubs zijn na twee speelronden ook nog zonder puntenverlies.
Matthijs de Ligt moest opnieuw op de bank plaatsnemen bij Bayern München. Trainer Thomas Tuchel gaf wederom de voorkeur aan zijn centrale verdedigers Dayot Upamecano en Kim Min-jae. De Ligt kwam in de 81e minuut alsnog in het veld, als vervanger van Upamecano. Ook Ryan Gravenberch mocht in de slotfase invallen bij de thuisclub. Noussair Mazraoui verscheen wel aan de aftrap voor de kampioen van de laatste elf jaar in Duitsland.
Bayern München kwam op voorsprong door een eigen doelpunt van Felix Uduokhai. Vervolgens benutte Kane een strafschop en scoorde de Engelsman ook op aangeven van Alphonso Davies. Dion Beljo scoorde in de slotfase nog voor Augsburg.
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP) - Rasmus Højlund vervolgt zijn carrière bij Napoli. De 23-jarige aanvaller kwam het afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor de club uit Napels, die de Deen nu definitief overneemt van Manchester United.
6 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft de Noor Travis Hernes definitief vastgelegd. De 20-jarige middenvelder werd het afgelopen seizoen al gehuurd van Newcastle United en kwam bij Groningen tot elf optredens, waarvan drie als basisspeler. Groningen heeft de koopoptie in het huurcontract gelicht en de voetballer voor vier jaar vastgelegd.
6 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Aan het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico doen meer spelers van Nederlandse clubs mee dan ooit. Uit de Eredivisie zijn 33 voetballers geselecteerd, uit de eerste divisie 5. Gezamenlijk is dat het dubbele van de 19 van het WK in 2022 in Qatar. Het komende wereldkampioenschap telt met 48 ook meer deelnemers dan ooit.
8 uur geledenRABAT (ANP) - Ismael Saibari heeft Marokko in aanloop naar het WK voetbal op weg geholpen naar een ruime zege in een oefenduel met Madagaskar. De middenvelder van PSV, die onlangs werd gekozen tot beste speler van de Eredivisie in het afgelopen seizoen, tekende voor de eerste twee doelpunten bij de 4-0-overwinning in Rabat.
21 uur geledenRIJEKA (ANP/BELGA) - België heeft in aanloop naar het WK voetbal een oefenwedstrijd tegen Kroatië gewonnen. De ploeg van bondscoach Rudi Garcia was in het Kroatische Rijeka met 2-0 te sterk.
21 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de nieuwe hoofdtrainer Míchel afgerond. De 50-jarige Spanjaard, voluit Miguel Ángel Sánchez Muñoz, heeft een contract voor twee seizoenen getekend, tot en met 30 juni 2028. Míchel komt over van Girona, waar hij vorige week al zijn vertrek aankondigde na de degradatie van afgelopen maand.
23 uur geledenLA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (ANP/AFP) - De burgemeester van La Línea de la Concepción in Spanje heeft het oefenduel tussen de voetbalploegen van de Democratische Republiek Congo en Chili verboden vanwege gezondheidsrisico's in verband met de ebola-uitbraak in het Afrikaanse land. Het duel stond op 9 juni op het programma in de plaats in de provincie Cádiz.
23 uur geleden