Aanvaller Kane scoort tweemaal voor Bayern München tegen Augsburg
MÜNCHEN (ANP) - Harry Kane is al snel op schot voor Bayern München. De spits had met twee treffers een groot aandeel in de zege van de kampioen van Duitsland op FC Augsburg (3-1).
Kane, voor zo'n 100 miljoen euro overgekomen van Tottenham Hotspur, heeft al drie keer gescoord in zijn eerste twee duels in de Bundesliga. Bayern München schaarde zich in een rijtje met 1. FC Union Berlin, Bayer Leverkusen, VfL Wolfsburg en SC Freiburg. Die clubs zijn na twee speelronden ook nog zonder puntenverlies.
Matthijs de Ligt moest opnieuw op de bank plaatsnemen bij Bayern München. Trainer Thomas Tuchel gaf wederom de voorkeur aan zijn centrale verdedigers Dayot Upamecano en Kim Min-jae. De Ligt kwam in de 81e minuut alsnog in het veld, als vervanger van Upamecano. Ook Ryan Gravenberch mocht in de slotfase invallen bij de thuisclub. Noussair Mazraoui verscheen wel aan de aftrap voor de kampioen van de laatste elf jaar in Duitsland.
Bayern München kwam op voorsprong door een eigen doelpunt van Felix Uduokhai. Vervolgens benutte Kane een strafschop en scoorde de Engelsman ook op aangeven van Alphonso Davies. Dion Beljo scoorde in de slotfase nog voor Augsburg.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/RTR) - Voetbalster Aitana Bonmatí staat voor langere tijd aan de kant. De international van Spanje heeft op een training haar linkerkuitbeen gebroken, meldt de Spaanse voetbalbond.
1 uur geledenGIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga in de veertiende speelronde verspeeld aan FC Barcelona. De ploeg van trainer Xabi Alonso kwam bij Girona niet verder dan een 1-1-gelijkspel.
10 uur geledenROME (ANP) - David Neres heeft Napoli aan een uitzege op AS Roma geholpen. De oud-aanvaller van Ajax maakte het enige doelpunt in Stadio Olimpico. De Braziliaan scoorde in de 36e minuut.
11 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Stanley Menzo heeft zijn functie als bondscoach van Suriname neergelegd. Die beslissing komt op een opvallend moment. Suriname kan zich in maart via intercontinentale play-offs voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico plaatsen.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het gestaakte duel tussen Ajax en FC Groningen wordt dinsdag vanaf 14.30 uur zonder publiek in de Johan Cruijff ArenA uitgespeeld. Dat meldt de club uit Amsterdam.
11 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB baalt dat het duel tussen Ajax en FC Groningen definitief is gestaakt nadat fans van de thuisploeg tot tweemaal toe veel vuurwerk voor een overleden supporter hadden afgestoken. "De veiligheid van spelers en alle anderen die op en rond het veld hun werk moeten doen, kan niet worden gegarandeerd", reageert de voetbalbond.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Financieel directeur Shashi Baboeram Panday heeft namens Ajax excuses aangeboden aan iedereen die gedupeerd is door het definitief staken van het duel met FC Groningen. "Als Ajax vinden we dit schandalig", zei hij bij ESPN.
12 uur geleden