Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvaller Kane scoort tweemaal voor Bayern München tegen Augsburg

Aanvaller Kane scoort tweemaal voor Bayern München tegen Augsburg

MÜNCHEN (ANP) - Harry Kane is al snel op schot voor Bayern München. De spits had met twee treffers een groot aandeel in de zege van de kampioen van Duitsland op FC Augsburg (3-1).

Kane, voor zo'n 100 miljoen euro overgekomen van Tottenham Hotspur, heeft al drie keer gescoord in zijn eerste twee duels in de Bundesliga. Bayern München schaarde zich in een rijtje met 1. FC Union Berlin, Bayer Leverkusen, VfL Wolfsburg en SC Freiburg. Die clubs zijn na twee speelronden ook nog zonder puntenverlies.

Matthijs de Ligt moest opnieuw op de bank plaatsnemen bij Bayern München. Trainer Thomas Tuchel gaf wederom de voorkeur aan zijn centrale verdedigers Dayot Upamecano en Kim Min-jae. De Ligt kwam in de 81e minuut alsnog in het veld, als vervanger van Upamecano. Ook Ryan Gravenberch mocht in de slotfase invallen bij de thuisclub. Noussair Mazraoui verscheen wel aan de aftrap voor de kampioen van de laatste elf jaar in Duitsland.

Bayern München kwam op voorsprong door een eigen doelpunt van Felix Uduokhai. Vervolgens benutte Kane een strafschop en scoorde de Engelsman ook op aangeven van Alphonso Davies. Dion Beljo scoorde in de slotfase nog voor Augsburg.

Meer uit Voetbal

Gehavende Oranjevrouwen verrassen Frankrijk in WK-kwalificatie

BREDA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben het WK-kwalificatieduel met Frankrijk verrassend gewonnen. Zonder veel ervaren speelsters won de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Breda met 2-1 van de nummer 6 van de wereld. Debutante Renee van Asten en Esmee Brugts scoorden namens Oranje.

54 minuten geleden
Van Asten debuteert bij gehavende Oranjevrouwen tegen Frankrijk

BREDA (ANP) - Verdedigster Renee van Asten debuteert bij de voetbalsters van Oranje in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De 19-jarige speelster van Ajax staat centraal in de verdediging met Veerle Buurman. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink moet het door blessures zonder veel ervaren speelsters doen vanaf 20.45 uur in Breda.

3 uur geleden
Mascherano stopt als trainer van Inter Miami om privéredenen

MIAMI (ANP) - Javier Mascherano (41) heeft per direct zijn functie als trainer van Inter Miami neergelegd. Dat meldt de Amerikaanse voetbalclub dinsdag in een verklaring op de eigen website. De Argentijn zegt in die verklaring op te stappen om privéredenen.

3 uur geleden
Fitte Mbappé in selectie van Real voor kraker in München

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.

11 uur geleden
Nieuwe bondscoach Queiroz gaat met Ghana naar WK

ACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.

12 uur geleden
Manchester United voelt zich benadeeld na nederlaag tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.

14 uur geleden
Manchester United met tien man onderuit tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.

1 dag geleden