Aanvaller Kane laat zich nog niet zien bij Spurs
LONDEN (ANP) - De Engelse topscorer Harry Kane heeft zich bij Tottenham Hotspur niet op het afgesproken tijdstip laten zien. De aanvoerder van de Engelse ploeg had zich maandag voor de eerste keer na het EK moeten melden voor een aantal medische testen, maar volgens diverse Britse media bleef hij weg.
Het is algemeen bekend dat Kane graag naar een club wil overstappen waarmee hij echt om de hoofdprijzen kan strijden. Volgens de trefzekere spits is de kans op titels bij Spurs niet groot genoeg. Tottenham wil hem echter liever niet laten gaan.
Kane heeft nog een contract voor 3 jaar bij de Londense club. Zijn huidige marktwaarde zou ongeveer 120 miljoen euro bedragen. Het kapitaalkrachtige Manchester City zou hem graag van de Spurs willen overnemen, maar vooralsnog is van een toptransfer geen sprake.
Tottenham speelt op 15 augustus in de eerste competitiewedstrijd, uitgerekend tegen Manchester City.
Meer uit Voetbal
DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.
1 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
2 uur geledenGOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
6 uur geledenCARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
10 uur geleden