Aanvaller Kane laat zich nog niet zien bij Spurs
LONDEN (ANP) - De Engelse topscorer Harry Kane heeft zich bij Tottenham Hotspur niet op het afgesproken tijdstip laten zien. De aanvoerder van de Engelse ploeg had zich maandag voor de eerste keer na het EK moeten melden voor een aantal medische testen, maar volgens diverse Britse media bleef hij weg.
Het is algemeen bekend dat Kane graag naar een club wil overstappen waarmee hij echt om de hoofdprijzen kan strijden. Volgens de trefzekere spits is de kans op titels bij Spurs niet groot genoeg. Tottenham wil hem echter liever niet laten gaan.
Kane heeft nog een contract voor 3 jaar bij de Londense club. Zijn huidige marktwaarde zou ongeveer 120 miljoen euro bedragen. Het kapitaalkrachtige Manchester City zou hem graag van de Spurs willen overnemen, maar vooralsnog is van een toptransfer geen sprake.
Tottenham speelt op 15 augustus in de eerste competitiewedstrijd, uitgerekend tegen Manchester City.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan voorlopig geen beroep doen op verdediger Alphonso Davies. De 25-jarige international van Canada kampt met een spierblessure. Dat maakte de koploper van de Bundesliga bekend in een medische update.
1 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Titelverdediger Inter Miami heeft een zware nederlaag geleden in de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen in de Verenigde Staten. De ploeg van sterspeler Lionel Messi ging met 3-0 onderuit bij Los Angeles FC.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim erkende dat een gelijkspel van Ajax tegen NEC (1-1) misschien wel het maximaal haalbare was. "Maar dat wil je natuurlijk niet als je Ajax bent", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en NEC heeft geen winnaar opgeleverd. De ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA: 1-1. Beide ploegen dreigen verder achterop te raken op Feyenoord. De nummer 2 van de ranglijst uit Rotterdam begint zondag met een voorsprong van 2 punten op beide concurrenten aan het thuisduel met Telstar.
11 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft door een 2-1 thuiszege op Newcastle United de achterstand op koploper Arsenal verkleind tot 2 punten. Na elk 27 wedstrijden te hebben gespeeld staat Arsenal op 58 punten, City heeft er 56. Zondag staat de derby van Noord-Londen tussen Tottenham en Arsenal op het programma.
11 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft in eigen huis met 1-0 gewonnen van FC Volendam. Na de overwinning staat NAC nog altijd 16e in de Eredivisie, met nu 4 punten voorsprong op nummer 17 Telstar. Volendam staat 14e. Pepijn Reulen maakte in de slotfase het enige doelpunt van de avond.
11 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Borussia Dortmund heeft in aanloop naar de wedstrijd tegen koploper Bayern München gelijkgespeeld in en tegen Leipzig: 2-2. Door het puntenverlies bedraagt de achterstand van de nummer 2 van Duitsland op Bayern acht punten. Dortmund ontvangt de koploper volgend weekend.
12 uur geleden