Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvaller Kane keert terug bij Spurs en ontkent werkweigering

Aanvaller Kane keert terug bij Spurs en ontkent werkweigering

LONDEN (ANP) - Aanvaller Harry Kane keert zaterdag terug bij Tottenham Hotspur. "Zoals gepland", liet de veelbesproken topscorer van de Premier League weten op sociale media. "Ik wil niet specifiek ingaan op mijn situatie, maar ik wil graag benadrukken dat ik nooit zal weigeren om te trainen en dat heb ik ook nog nooit gedaan."

Om Kane was de afgelopen week veel te doen. De aanvoerder van de Engelse ploeg had zich afgelopen maandag voor de eerste keer na het EK weer moeten melden bij de Spurs om een aantal medische testen te ondergaan. Hij bleef echter weg en kwam daarna evenmin opdagen bij de club uit Londen. Daarmee voedde hij de aanhoudende geruchten dat hij naar een echte topclub wil overstappen, waarmee hij prijzen kan gaan winnen. Met de Spurs lukt dat al vele jaren niet.

Vooral Manchester City is in hem geïnteresseerd, maar wil pas praten als Tottenham de torenhoge vraagprijs van naar verluidt 150 miljoen pond (circa 175 miljoen euro) aanzienlijk zal verlagen. Veel fans van de Spurs betichtten Kane van werkweigering en die kritiek kwam hard aan bij de trefzekere spits.

"Het is nu bijna 10 jaar geleden dat ik mijn debuut maakte voor Tottenham. In elk jaar kon ik op steun van de fans rekenen. Daarom doet het mij nu zoveel pijn dat mijn professionaliteit in twijfel wordt getrokken."

Meer uit Voetbal

Trainer Steijn aan einde van seizoen weg bij Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.

1 minuut geleden
PSV nog zonder Salah-Eddine in bekerduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.

13 minuten geleden
FIFA-voorzitter Infantino wil strengere regels voor bedekken mond

CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.

4 uur geleden
Go Ahead Eagles neemt met zege afstand van onderste plaatsen

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.

15 uur geleden
Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

17 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

18 uur geleden
Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

20 uur geleden