Aanvaller Kane keert terug bij Spurs en ontkent werkweigering
LONDEN (ANP) - Aanvaller Harry Kane keert zaterdag terug bij Tottenham Hotspur. "Zoals gepland", liet de veelbesproken topscorer van de Premier League weten op sociale media. "Ik wil niet specifiek ingaan op mijn situatie, maar ik wil graag benadrukken dat ik nooit zal weigeren om te trainen en dat heb ik ook nog nooit gedaan."
Om Kane was de afgelopen week veel te doen. De aanvoerder van de Engelse ploeg had zich afgelopen maandag voor de eerste keer na het EK weer moeten melden bij de Spurs om een aantal medische testen te ondergaan. Hij bleef echter weg en kwam daarna evenmin opdagen bij de club uit Londen. Daarmee voedde hij de aanhoudende geruchten dat hij naar een echte topclub wil overstappen, waarmee hij prijzen kan gaan winnen. Met de Spurs lukt dat al vele jaren niet.
Vooral Manchester City is in hem geïnteresseerd, maar wil pas praten als Tottenham de torenhoge vraagprijs van naar verluidt 150 miljoen pond (circa 175 miljoen euro) aanzienlijk zal verlagen. Veel fans van de Spurs betichtten Kane van werkweigering en die kritiek kwam hard aan bij de trefzekere spits.
"Het is nu bijna 10 jaar geleden dat ik mijn debuut maakte voor Tottenham. In elk jaar kon ik op steun van de fans rekenen. Daarom doet het mij nu zoveel pijn dat mijn professionaliteit in twijfel wordt getrokken."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
4 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
10 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
12 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
13 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
14 uur geleden