Aanvaller Kane keert terug bij Spurs en ontkent werkweigering
LONDEN (ANP) - Aanvaller Harry Kane keert zaterdag terug bij Tottenham Hotspur. "Zoals gepland", liet de veelbesproken topscorer van de Premier League weten op sociale media. "Ik wil niet specifiek ingaan op mijn situatie, maar ik wil graag benadrukken dat ik nooit zal weigeren om te trainen en dat heb ik ook nog nooit gedaan."
Om Kane was de afgelopen week veel te doen. De aanvoerder van de Engelse ploeg had zich afgelopen maandag voor de eerste keer na het EK weer moeten melden bij de Spurs om een aantal medische testen te ondergaan. Hij bleef echter weg en kwam daarna evenmin opdagen bij de club uit Londen. Daarmee voedde hij de aanhoudende geruchten dat hij naar een echte topclub wil overstappen, waarmee hij prijzen kan gaan winnen. Met de Spurs lukt dat al vele jaren niet.
Vooral Manchester City is in hem geïnteresseerd, maar wil pas praten als Tottenham de torenhoge vraagprijs van naar verluidt 150 miljoen pond (circa 175 miljoen euro) aanzienlijk zal verlagen. Veel fans van de Spurs betichtten Kane van werkweigering en die kritiek kwam hard aan bij de trefzekere spits.
"Het is nu bijna 10 jaar geleden dat ik mijn debuut maakte voor Tottenham. In elk jaar kon ik op steun van de fans rekenen. Daarom doet het mij nu zoveel pijn dat mijn professionaliteit in twijfel wordt getrokken."
Meer uit Voetbal
AUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.
5 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
15 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
15 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.
15 uur geledenPARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.
17 uur geledenBREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.
18 uur geleden