Aanvaller João Félix voor twee jaar naar Al-Nassr
RIYAD (ANP/AFP) - De Portugese aanvaller João Félix zet zijn voetballoopbaan voort in Saudi-Arabië. Hij wordt ploeggenoot bij Al-Nassr van zijn landgenoot Cristiano Ronaldo. "Ik ben hier om vreugde te brengen. Laten we samen winnen", zegt de 25-jarige aanvaller in een video die zijn nieuwe club op X naar buiten bracht.
Félix heeft een contract voor twee jaar getekend bij de club uit Riyad, waar zijn landgenoot Jorge Jesus zijn trainer wordt. De Portugese international stond tussen 2019 en 2024 onder contract bij Atlético Madrid, dat hem in die periode een half jaar verhuurde aan Chelsea en één seizoen aan FC Barcelona. Het afgelopen seizoen begon hij bij Chelsea, dat hem in de winterstop op huurbasis naar AC Milan liet vertrekken.
Félix werd een van de duurste voetballers aller tijden nadat Atlético hem in 2019 voor 127,7 miljoen euro overnam van Benfica.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ziggo stopt op 1 juli volgend jaar als hoofdsponsor van Ajax. Het bedrijf heeft besloten het aflopende contract niet te verlengen.
2 minuten geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe meldt de komst van Dirk Kuyt als assistent-trainer van de nieuwe hoofdcoach İsmail Kartal. De club uit Istanbul zegt een principeakkoord te hebben met de Nederlandse oud-international, die de trainer is van FC Dordrecht en nog een contract heeft tot medio 2028.
2 uur geledenTORONTO (ANP/DPA) - Canada heeft Ivoorkust-international Elye Wahi de toegang tot het land ontzegd. De 23-jarige aanvaller kan daardoor niet met de selectie van Ivoorkust naar Toronto reizen voor de groepswedstrijd op het WK tegen Duitsland van zaterdag.
2 uur geledenNYON (ANP) - De Nederlandse voetbalsters nemen het in de play-offs voor de kwalificatie voor het WK van 2027 in Brazilië, op tegen Hongarije. Als de voetbalsters dat tweeluik winnen, wacht er nog een tegenstander over twee wedstrijden. Dat is dan tegen de winnaar van de wedstrijden tussen Turkije en Slovenië.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst was verrast dat Feyenoord bij hem uitkwam. Dat zei de 51-jarige trainer donderdag tijdens zijn presentatie als hoofdtrainer in De Kuip.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft verdediger Ibrahima Konaté vastgelegd tot medio 2030. De 27-jarige Franse international vertrok eerder dit voorjaar na vijf seizoenen transfervrij bij Liverpool.
4 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Colombia heeft de eerste wedstrijd op het WK voetbal tegen Oezbekistan gewonnen. Luis Díaz speelde een hoofdrol in een volgepakt stadion in Mexico-Stad. De aanvaller van Bayern München had met een doelpunt en een assist een groot aandeel in de zege: 3-1.
10 uur geleden