Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvaller Hazard wil ook volgend seizoen bij Real Madrid blijven

Aanvaller Hazard wil ook volgend seizoen bij Real Madrid blijven

MADRID (ANP) - Voetballer Eden Hazard denkt er niet aan Real Madrid te verlaten. De Belgische aanvaller komt nauwelijks aan spelen toe maar zei in een interview op de televisiezender RTBF dat hij hoopt ook volgend seizoen voor 'de Koninklijke' uit te komen.

"Ik zou graag hier blijven. Ik heb altijd gedroomd van deze club", zei Hazard. "Ik wacht maar op een ding, dat is op het veld te kunnen bewijzen dat ik nog kan voetballen, ook al twijfelen de mensen, wat begrijpelijk is."

De 32-jarige Hazard kwam in 2019 voor liefst 115 miljoen euro naar Madrid maar werd er nooit een vaste waarde, mede door blessures. Zijn laatste optreden in La Liga dateert van 11 september tegen Real Mallorca. "Na maanden zonder wedstrijd weet ik dat ik geen vijf doelpunten zal scoren in mijn eerste wedstrijd. Ik heb tijd nodig. Maar bij Real heb je die niet."

Hazard zei zich fysiek goed te voelen, maar twijfelde aan het vertrouwen van zijn coach Carlo Ancelotti. Hij vertelde dat sommige ploeggenoten hem aanraden te vertrekken. "Maar dat is voor mij geen optie. Ik ben ervan overtuigd dat ik hier iets kan bijdragen." Hazard heeft in Madrid nog een contract tot eind volgend seizoen.

Meer uit Voetbal

Guirassy helpt Borussia Dortmund als laatste naar kwartfinales WK

ATLANTA (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich op het wereldkampioenschap als laatste club voor de kwartfinales geplaatst. De Duitsers wonnen in Atlanta met 2-1 van de Mexicaanse club Monterrey.

40 minuten geleden
Verdediger Tete akkoord met Fulham over nieuw contract

LONDEN (ANP) - Kenny Tete blijft bij Fulham voetballen. De 29-jarige Nederlandse vleugelverdediger heeft zijn aflopende contract met drie jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 verbonden aan de Londense club, die afgelopen seizoen als elfde eindigde in de Premier League.

11 uur geleden
AZ verlengt contract met vleugelaanvaller Daal tot 2030

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft het contract met Ro-Zangelo Daal opengebroken en verlengd. De 21-jarige vleugelaanvaller is nu tot de zomer van 2030 aan de Alkmaarders verbonden.

12 uur geleden
Ajax neemt naast Noordermeer ook Van Oosten over van ADO

AMSTERDAM (ANP) - Louise van Oosten vervolgt haar voetbalcarrière bij Ajax. De 20-jarige verdedigster komt over van ADO Den Haag en ondertekent een contract voor drie jaar. Eerder deze transferperiode maakte Daniëlle Noordermeer ook de overstap van ADO naar Ajax.

13 uur geleden
Doelman Branderhorst tekent contract bij Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - Mattijs Branderhorst (31) is ook komend seizoen de doelman van Fortuna Sittard. Hij tekende een contract dat hem tot medio 2029 aan de Limburgse club verbindt. Dat heeft Fortuna Sittard op de website van de club laten weten.

13 uur geleden
Onweer verstoort eerste training voetbalsters in Zwitserland

THUN (ANP) - Onweer heeft de eerste training van de Oranjevrouwen in Zwitserland verstoord. Na een inloopronde bliksemde het kort op het natte trainingsveld in Thun, waarna direct een groot deel van de spelersgroep de dug-out in rende. Daarop werd besloten het eerste deel van de training in de sportschool af te werken en later terug het veld op te gaan.

14 uur geleden
Hoofdhuurder Ajax verlengt contract met ArenA met vijftien jaar

AMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft ook de komende jaren in de Johan Cruijff ArenA voetballen. De Amsterdamse club, die de hoofdhuurder van het stadion is, verlengde dinsdag het contract met vijftien jaar, tot 2040.

16 uur geleden