Aanvaller Hazard keert terug bij Real Madrid
MADRID (ANP) - Eden Hazard staat voor een rentree bij Real Madrid. Trainer Zinédine Zidane heeft de aanvaller opgenomen in zijn selectie voor het thuisduel van zondag met Celta de Vigo.
Hazard is hersteld van een enkelblessure, die hij vorig jaar november opliep tijdens een wedstrijd tegen Paris-Saint Germain in de Champions League. Real Madrid nam de Belg afgelopen zomer voor 100 miljoen euro over van Chelsea.
Real Madrid voert de Spaanse competitie aan met een voorsprong van drie punten op FC Barcelona. Real stuit later deze maand op Manchester City in de achtste finales van de Champions League.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.
3 uur geledenLISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.
6 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Guus Til lijkt zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar zijn rentree te kunnen maken. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie. Trainer Peter Bosz zei vrijdag op een persconferentie goede hoop te hebben dat Til weer van de partij is.
6 uur geledenBILBAO (ANP/RTR) - Ernesto Valverde vertrekt na dit seizoen bij Athletic Club. De 62-jarige trainer heeft de Spaanse club dan tien jaar, verdeeld over drie periodes, onder zijn hoede gehad. Valverde is daarmee de langstzittende trainer van Athletic Club.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Óscar García wil dat zijn elftal zondag in De Kuip tegen Feyenoord met moed speelt. "Het zal een bijzondere sfeer zijn, gericht tegen ons. Daar moeten we mee dealen. Wij zijn Ajax en moeten uitgaan van eigen kracht, of we nou thuis of uit spelen", zei hij op een persconferentie.
7 uur geleden