Aanvaller Felix rekent niet op rentree dit seizoen bij Atlético
MADRID (ANP) - De blessure van Atlético Madrid-aanvaller João Felix is ernstiger dan verwacht. Hoewel de club zich beperkte tot de melding dat de Portugees een hamstringblessure heeft opgelopen was hij op Instagram helder over zijn vooruitzichten. "Ik zal mijn team de rest van het seizoen niet kunnen helpen", schreef Felix, die zich in het gewonnen duel met Espanyol van zondag (2-1) net als zijn ploeggenoot Thomas Lemar halverwege moest laten vervangen.
Ook Lemar kampt met hamstringklachten, maar de ernst is niet bekend. Felix, dit seizoen in alle competities goed voor tien doelpunten, bracht zijn fans het slechte nieuws via de sociale media. "Tot mijn grote verdriet gaat het niet zoals ik had gehoopt. Ik kan 'Atléti' alleen nog als supporter steunen en hard werken aan mijn herstel om nog sterker terug te keren."
Atlético staat vierde in La Liga met 60 punten uit 32 wedstrijden. Woensdag komt Granada op bezoek in Madrid.
Meer uit Voetbal
N i e u w bericht, meer citaten en programma na 3e alinea
22 minuten geledenİZMIT (ANP) - Bondscoach Zinedine Zidane heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Frankrijk gewonnen. De Fransen begonnen de Nations League in het Turkse İzmit met een 1-0-overwinning op Turkije. Aanvoerder Kylian Mbappé zorgde in de tweede helft voor het doelpunt, maar viel kort daarna geblesseerd uit.
5 uur geledenROME (ANP) - Mark van Bommel (49) heeft bij zijn debuut als bondscoach van het nationale voetbalelftal van België gewonnen van Italië in de Nations League. In het Stadio Olimpico in Rome waren de Belgen met 2-0 te sterk. Oud-Ajacied Mika Godts maakte de openingstreffer en scoorde zo voor het eerst in het shirt van België.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het afgelopen seizoen (2025/2026) een nettowinst van 2 miljoen euro geboekt. De netto-omzet steeg met 10,2 miljoen euro naar 188,3 miljoen euro. Dat blijkt uit de jaarcijfers die de Amsterdamse voetbalclub vrijdag in een persbericht presenteerde.
9 uur geledenNYON (ANP) - De Poolse scheidsrechter Szymon Marciniak heeft de leiding over de tweede wedstrijd in de Nations League van het Nederlands elftal tegen Servië. Het duel staat zondag om 18.00 uur in Belgrado op het programma.
14 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is vrijdag begonnen aan de voorbereiding op de uitwedstrijd van zondag tegen Servië in de Nations League. Een dag na het gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA tegen Duitsland (1-1) verschenen op het trainingsveld in Zeist alleen de spelers die als invaller of helemaal niet in actie kwamen.
14 uur geledenFRANKFURT AM MAIN (ANP/DPA) - Bondscoach Jürgen Klopp van Duitsland heeft Florian Wirtz en Jonathan Burkardt overgeheveld van zijn tweede selectie naar zijn spelersgroep voor de tweede wedstrijd in de Nations League tegen Griekenland op zondag. De twee vervangen Jamal Musiala en Kai Havertz, die bij het duel met Oranje op donderdag (1-1) geblesseerd raakten.
15 uur geleden