Aanvaller El Ghazi scoort voor winnend tiental Aston Villa
BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft de goede serie resultaten in de Engelse voetbalcompetitie zaterdag verlengd. De club uit Birmingham won met 3-0 van Crystal Palace. Aston Villa haalde uit de laatste vier duels 10 punten en steeg naar de zevende plaats. De ploeg uit Birmingham speelde een of twee wedstrijden minder dan de andere clubs en zou dus nog wat verder kunnen stijgen.
Anwar El Ghazi nam de derde treffer voor zijn rekening. De Nederlandse aanvaller schoot de bal een kwartier voor tijd hard en hoog via de binnenkant van de paal in het doel. Het was voor El Ghazi zijn vierde treffer in de Premier League dit seizoen. Hij maakte ze allemaal deze maand. Tien minuten voor het doelpunt van El Ghazi had Kortney Hause voor de 2-0 gezorgd.
Crystal Palace wist zo niet te profiteren van een overtalsituatie. Het elftal van trainer Roy Hodgson speelde de tweede helft met een man meer. Verdediger Tyrone Mings van Aston Villa kreeg kort voor rust zijn tweede gele kaart. Oud-Ajacied Bertrand Traoré had Aston Villa in de 5e minuut op voorsprong gezet.
El Ghazi speelde tot de 86e minuut mee bij Aston Villa. Bij Crystal Palace maakte Oranje-international Patrick van Aanholt de hele wedstrijd vol. Jaïro Riedewald viel in de 69e minuut in.
Het laaggeklasseerde Fulham pakte in eigen stadion een punt tegen Southampton: 0-0.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.
8 uur geledenDENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.
17 uur geleden