Aanvaller El Ghazi scoort voor winnend tiental Aston Villa
BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft de goede serie resultaten in de Engelse voetbalcompetitie zaterdag verlengd. De club uit Birmingham won met 3-0 van Crystal Palace. Aston Villa haalde uit de laatste vier duels 10 punten en steeg naar de zevende plaats. De ploeg uit Birmingham speelde een of twee wedstrijden minder dan de andere clubs en zou dus nog wat verder kunnen stijgen.
Anwar El Ghazi nam de derde treffer voor zijn rekening. De Nederlandse aanvaller schoot de bal een kwartier voor tijd hard en hoog via de binnenkant van de paal in het doel. Het was voor El Ghazi zijn vierde treffer in de Premier League dit seizoen. Hij maakte ze allemaal deze maand. Tien minuten voor het doelpunt van El Ghazi had Kortney Hause voor de 2-0 gezorgd.
Crystal Palace wist zo niet te profiteren van een overtalsituatie. Het elftal van trainer Roy Hodgson speelde de tweede helft met een man meer. Verdediger Tyrone Mings van Aston Villa kreeg kort voor rust zijn tweede gele kaart. Oud-Ajacied Bertrand Traoré had Aston Villa in de 5e minuut op voorsprong gezet.
El Ghazi speelde tot de 86e minuut mee bij Aston Villa. Bij Crystal Palace maakte Oranje-international Patrick van Aanholt de hele wedstrijd vol. Jaïro Riedewald viel in de 69e minuut in.
Het laaggeklasseerde Fulham pakte in eigen stadion een punt tegen Southampton: 0-0.
Meer uit Voetbal
EAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.
1 uur geledenCHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.
3 uur geledenOEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.
3 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.
4 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Het voetbalelftal van Tunesië, een van de WK-tegenstanders van Oranje, is hard onderuitgegaan in de laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het toernooi. In het Koning Boudewijnstadion in Brussel was België met 5-0 te sterk voor Tunesië, dat het laatste halfuur met tien man speelde.
9 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Supporters die de komende weken WK-wedstrijden bezoeken, mogen één fabrieksverzegelde wegwerpwaterfles meenemen naar het stadion. Dat meldt de FIFA. De wereldvoetbalbond liet enkele dagen eerder weten dat herbruikbare flessen om veiligheidsredenen verboden zijn.
15 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Jürgen Locadia kan in de eerste groepswedstrijd van Curaçao op het wereldkampioenschap tegen Duitsland gewoon meedoen. De spits is voor één duel geschorst na zijn rode kaart in de oefenwedstrijd van vorig weekend tegen Schotland. Dat melden de FIFA en een woordvoerder van de voetbalbond van Curaçao.
16 uur geleden