Aanvaller Dost weer op de bank bij Frankfurt
BREMEN (ANP) - Bas Dost moet weer genoegen nemen met een plaats op de bank bij Eintracht Frankfurt. De spits begint woensdagavond om 20.30 uur als wisselspeler aan het uitduel met Werder Bremen.
Dost mocht zaterdag pas in de slotfase van het uitduel met VfL Wolfsburg invallen. Hij bereidde nog wel het winnende doelpunt van Daichi Kamada voor (1-2). "Ik heb denk ik goed werk geleverd bij die 1-2", zei hij na afloop. "Ik heb tijdens mijn invalbeurt geen bal in mijn voeten gehad. Ik moest alleen maar koppen. Ik denk dat ik nog meer voor mijn ploeg kan betekenen."
Jonathan de Guzman is ook wisselspeler bij Eintracht Frankfurt. Davy Klaassen heeft weer een basisplaats bij Werder Bremen. Hij begint aan zijn 200e competitiewedstrijd.
Klaassen speelde 126 keer in de eredivisie voor Ajax. Hij begint aan zijn 61e duel voor Werder in de Bundesliga. De middenvelder was 6 keer actief voor Jong Ajax en kwam bij Everton niet verder dan 7 duels.
Meer uit Voetbal
NEW JERSEY (ANP/RTR) - Brazilië kan op het wereldkampioenschap voetbal niet beschikken over Wesley. De rechtervleugelverdediger heeft in de oefenwedstrijd van zaterdag tegen Egypte een dijbeenblessure opgelopen, meldt de Braziliaanse voetbalbond CBF. Bondscoach Carlo Ancelotti heeft middenvelder Ederson van Atalanta opgeroepen als vervanger.
42 minuten geledenORANGEBURG (ANP) - Het Nederlands elftal is met een complete selectie begonnen aan de laatste training voor het oefenduel van maandag met Oezbekistan. Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 26 internationals op het trainingscomplex van New York City FC, waar de Nederlander Pascal Jansen trainer is.
2 uur geledenORLÉANS (ANP/RTR) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo wijken voor hun laatste oefenwedstrijd ter voorbereiding op het wereldkampioenschap uit naar Orléans in Frankrijk. Het duel is achter gesloten deuren, meldt een woordvoerder van het team.
2 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft zaterdagavond lokale tijd met 4-0 gewonnen in de drukbezochte uitzwaaiwedstrijd voor het WK voetbal tegen Aruba. Daarmee kreeg Curaçao waarop het hele eiland hoopte en won het elftal aan vertrouwen. Het SDK-stadion (capaciteit: 15.000 plaatsen) was volledig uitverkocht. Al vanaf drie uur voor de wedstrijd stonden er lange rijen met toeschouwers.
10 uur geledenNEW YORK (ANP) - Nederlandse toeristen reageren verbaasd als ze in de stromende regen over Times Square lopen en de internationals van het Nederlands elftal op drie grote televisieschermen zien. "Kijk, daar heb je Memphis Depay", zegt Jeroen uit Utrecht als hij de spits van Oranje stoer over het door neonlichten verlichte plein ziet kijken. "En daar heb je Gravenberch en Frenkie. Dit is toch tof."
12 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.
15 uur geledenEAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.
19 uur geleden