Aanvaller Dost weer op de bank bij Frankfurt
BREMEN (ANP) - Bas Dost moet weer genoegen nemen met een plaats op de bank bij Eintracht Frankfurt. De spits begint woensdagavond om 20.30 uur als wisselspeler aan het uitduel met Werder Bremen.
Dost mocht zaterdag pas in de slotfase van het uitduel met VfL Wolfsburg invallen. Hij bereidde nog wel het winnende doelpunt van Daichi Kamada voor (1-2). "Ik heb denk ik goed werk geleverd bij die 1-2", zei hij na afloop. "Ik heb tijdens mijn invalbeurt geen bal in mijn voeten gehad. Ik moest alleen maar koppen. Ik denk dat ik nog meer voor mijn ploeg kan betekenen."
Jonathan de Guzman is ook wisselspeler bij Eintracht Frankfurt. Davy Klaassen heeft weer een basisplaats bij Werder Bremen. Hij begint aan zijn 200e competitiewedstrijd.
Klaassen speelde 126 keer in de eredivisie voor Ajax. Hij begint aan zijn 61e duel voor Werder in de Bundesliga. De middenvelder was 6 keer actief voor Jong Ajax en kwam bij Everton niet verder dan 7 duels.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax is een samenwerking aangegaan met de Oostenrijkse voetbalclub LASK uit Linz. De coöperatie is gericht op "het delen van voetbalinhoudelijke kennis, het optimaliseren van ontwikkeltrajecten voor spelers en het identificeren van talent", meldde Ajax op de eigen website.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ kan donderdag niet beschikken over Jordy Clasie voor de eerste wedstrijd tegen Sjachtar Donetsk uit Oekraïne in de Conference League. De middenvelder, die net is teruggekeerd na een blessure, volgt een aangepast programma en is achtergebleven in Alkmaar.
2 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB gaat PEC Zwolle helpen bij het identificeren van supporters die tijdens de zogenoemde IJsselderby van afgelopen zondag met verboden gezichtsbedekkende kleding en vuurwerk voor problemen zorgden. Dat bevestigt een woordvoerder van de KNVB.
6 uur geledenZEIST (ANP) - De aanklager betaald voetbal van de KNVB heeft besloten geen straf op te leggen aan Dean James in de veelbesproken paspoortkwestie. De aanklager deed onderzoek naar de speelgerechtigheid van de speler van Go Ahead Eagles na een klacht van NAC Breda.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Bayern München heeft in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van de Champions League. De kampioen van Duitsland zegevierde met 2-1 in stadion Bernabéu door doelpunten van Luis Díaz en Harry Kane. Vervolgens maakte Kylian Mbappé het duel weer spannend. Volgende week woensdag is de return van de kwartfinale in de hoofdstad van Beieren.
19 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
21 uur geledenPARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.
21 uur geleden