
'Aanvaller Dost met maagproblemen in ziekenhuis'
FRANKFURT (ANP) - Bas Dost moet zaterdag de uitwedstrijd van Eintracht Frankfurt tegen hekkensluiter Fortuna Düsseldorf aan zich voorbij laten gaan. De Nederlandse aanvaller heeft opnieuw last van zijn maag en darmstelsel gekregen, bevestigde zijn Duitse club vrijdagavond na berichtgeving door de boulevardkrant Bild. Volgens Eintracht Frankfurt heeft Dost voor nader onderzoek een kort bezoek gebracht aan het ziekenhuis. De clubleiding wenst hem veel beterschap.
Afgelopen dinsdag ontbrak de 30-jarige spits al op de training vanwege buikklachten. In de loop van de week herstelde Dost zich goed waardoor hij tegen Fortuna Düsseldorf gewoon weer in het basisteam werd verwacht. De klachten keerden echter terug waarna Dost een ziekenhuis bezocht voor een diagnose door specialisten. Eintracht Frankfurt vermeldde niet wat hij precies mankeert.
Dost kwam vorig jaar zomer over van Sporting Portugal. Door een spierblessure miste hij een flink aantal duels van Eintracht Frankfurt in de eerste seizoenshelft.
Meer uit Voetbal
NOTTINGHAM (ANP) - Chelsea heeft vier dagen voor de thuiswedstrijd tegen Ajax in de Champions League een 3-0-overwinning geboekt bij Nottingham Forest. De ploeg uit Londen maakte op City Ground het verschil na rust.
50 minuten geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid heeft zondag in de uitwedstrijd tegen Getafe de beschikking over Kylian Mbappé. De aanvaller is hersteld van de enkelblessure die hij vorige week vrijdag opliep tijdens de door Frankrijk gewonnen interland tegen Azerbeidzjan (3-0).
1 uur geledenLUIK (ANP/BELGA) - Het restant van de Belgische competitiewedstrijd tussen Standard en Antwerp wordt maandag om 15.00 uur zonder publiek gespeeld. Dat meldde de club uit Luik zaterdag, een dag na het gestaakte duel.
3 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in de Franse voetbalcompetitie in eigen stadion niet kunnen winnen van Strasbourg. Het doelpuntrijke duel tussen de koploper en de nummer 3 eindigde in 3-3.
17 uur geledenMADRID (ANP) - De Spaanse spelersvakbond AFE heeft besloten tot een symbolisch protest bij alle competitiewedstrijden van dit weekend in de hoogste voetbaldivisie (La Liga). De spelers zullen de eerste vijftien seconden van de wedstrijd geen bal aanraken.
17 uur geledenBERLIJN (ANP) - Verdediger Danilo Doekhi heeft vrijdag een belangrijke rol gespeeld voor Union Berlin. De 27-jarige geboren Rotterdammer scoorde in de met 3-1 gewonnen thuiswedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach twee keer.
17 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft de koppositie in de eerste divisie overgenomen van SC Cambuur. Het elftal van trainer Robin Peter versloeg voor eigen publiek FC Dordrecht met 3-0. SC Cambuur speelde met 1-1 gelijk bij Almere City FC.
18 uur geleden