'Aanvaller Dost met maagproblemen in ziekenhuis'
FRANKFURT (ANP) - Bas Dost moet zaterdag de uitwedstrijd van Eintracht Frankfurt tegen hekkensluiter Fortuna Düsseldorf aan zich voorbij laten gaan. De Nederlandse aanvaller heeft opnieuw last van zijn maag en darmstelsel gekregen, bevestigde zijn Duitse club vrijdagavond na berichtgeving door de boulevardkrant Bild. Volgens Eintracht Frankfurt heeft Dost voor nader onderzoek een kort bezoek gebracht aan het ziekenhuis. De clubleiding wenst hem veel beterschap.
Afgelopen dinsdag ontbrak de 30-jarige spits al op de training vanwege buikklachten. In de loop van de week herstelde Dost zich goed waardoor hij tegen Fortuna Düsseldorf gewoon weer in het basisteam werd verwacht. De klachten keerden echter terug waarna Dost een ziekenhuis bezocht voor een diagnose door specialisten. Eintracht Frankfurt vermeldde niet wat hij precies mankeert.
Dost kwam vorig jaar zomer over van Sporting Portugal. Door een spierblessure miste hij een flink aantal duels van Eintracht Frankfurt in de eerste seizoenshelft.
Meer uit Voetbal
PORT-AU-PRINCE (ANP) - Ruben Providence mag zich na de play-offs met Almere City FC melden bij het nationale voetbalelftal van Haïti. De 24-jarige aanvaller is door bondscoach Sébastien Migné geselecteerd voor het WK.
5 minuten geledenTUNIS (ANP) - Omar Rekik is door de Tunesische bondscoach Sabri Lamouchi opgenomen in de selectie voor het komende wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 24-jarige verdediger werd in Nederland geboren en kwam in de jeugd uit voor Feyenoord, Manchester City, PSV, Olympique Marseille en Hertha BSC. Inmiddels speelt Rekik, die in 2022 als huurling tot zes wedstrijden voor Sparta Rotterdam kwam, in Slovenië bij NK Maribor.
21 minuten geledenGLASGOW (ANP/RTR) - De scheidsrechter die Celtic woensdag in de uitwedstrijd tegen Motherwell een controversiële strafschop gaf, staat onder politiebewaking. Daartoe is besloten nadat zijn persoonlijke gegevens online waren gelekt, meldt de Schotse voetbalbond FA.
45 minuten geledenMIDDLESBROUGH (ANP/RTR) - Middlesbrough wil dat Southampton wordt uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat doet de Engelse club omdat ze Southampton beschuldigen van spionage. In aanloop naar de halve finale tussen Middlesbrough en Southampton zou de training van Middlesbrough heimelijk zijn gefilmd.
1 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Thijs Oosting zet zijn voetballoopbaan voort bij PEC Zwolle. De 26-jarige middenvelder wordt overgenomen van FC Groningen. Oosting kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor PEC Zwolle, dat nu gebruikmaakt van de koopoptie die in de huurovereenkomst was opgenomen.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer staat ook volgend seizoen onder de lat bij Bayern München. De 40-jarige doelman heeft zijn contract bij de Duitse recordkampioen tot juni 2027 verlengd, meldt de club.
2 uur geledenYAMOUSSOUKRO (ANP/RTR) - FC Utrecht-spits Sébastien Haller gaat komende zomer waarschijnlijk niet naar het WK voetbal. De 31-jarige voormalige Ajacied zit niet bij de Ivoriaanse selectie die bondscoach Emerse Faé vrijdag bekendmaakte, maar staat op een reservelijst van vijf spelers.
2 uur geleden