'Aanvaller Dost met maagproblemen in ziekenhuis'
FRANKFURT (ANP) - Bas Dost moet zaterdag de uitwedstrijd van Eintracht Frankfurt tegen hekkensluiter Fortuna Düsseldorf aan zich voorbij laten gaan. De Nederlandse aanvaller heeft opnieuw last van zijn maag en darmstelsel gekregen, bevestigde zijn Duitse club vrijdagavond na berichtgeving door de boulevardkrant Bild. Volgens Eintracht Frankfurt heeft Dost voor nader onderzoek een kort bezoek gebracht aan het ziekenhuis. De clubleiding wenst hem veel beterschap.
Afgelopen dinsdag ontbrak de 30-jarige spits al op de training vanwege buikklachten. In de loop van de week herstelde Dost zich goed waardoor hij tegen Fortuna Düsseldorf gewoon weer in het basisteam werd verwacht. De klachten keerden echter terug waarna Dost een ziekenhuis bezocht voor een diagnose door specialisten. Eintracht Frankfurt vermeldde niet wat hij precies mankeert.
Dost kwam vorig jaar zomer over van Sporting Portugal. Door een spierblessure miste hij een flink aantal duels van Eintracht Frankfurt in de eerste seizoenshelft.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
7 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
7 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.
7 uur geledenPARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.
9 uur geledenBREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Engelse titelrace een 1-0-overwinning geboekt bij West Ham United, dat in degradatieproblemen verkeert. De ploeg van trainer Mikel Arteta scoorde pas in de 83e minuut. Door de overwinning heeft de club uit Noord-Londen het kampioenschap nog altijd in eigen hand. Arsenal komt nog twee keer in actie en heeft 79 punten. Manchester City heeft met 74 punten nog drie wedstrijden te gaan.
10 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft met de overwinning op Heracles Almelo afstand genomen van FC Volendam in de onderste regionen van de Eredivisie. De ploeg van coach Anthony Correia won met 3-0 van de al gedegradeerde club uit Almelo door treffers van Guus Offerhaus, Tyrese Noslin en Jeff Hardeveld.
11 uur geleden