Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvaller Dost: ik ga bij Brugge vlammen als een gek

Aanvaller Dost: ik ga bij Brugge vlammen als een gek

BRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft de komst van Bas Dost afgerond. De Nederlandse spits ondertekende bij de Belgische topclub een contract voor anderhalf jaar.

"Club Brugge heeft laten zien dat ze me heel graag wilden hebben. Dat merkte je aan alle kanten", zei Dost dinsdag tegen het AD na het afronden van zijn transfer. "Naar dat gevoel ben je als speler altijd op zoek. Ik zag het hele verhaal van de club zitten. Ik ga vlammen als een gek."

De 31-jarige Dost komt over van de Duitse club Eintracht Frankfurt. De spits maakte dit seizoen in twaalf wedstrijden in de Bundesliga vier doelpunten. Vorig seizoen kwam hij in 24 optredens voor Frankfurt tot acht competitiedoelpunten. De 18-voudig international speelde eerder voor FC Emmen, Heracles Almelo, sc Heerenveen, VfL Wolfsburg en Sporting Portugal.

Bij Brugge is hij na Ruud Vormer en Noa Lang nu de derde Nederlander in de selectie. "Ik ben Vormer bij het Nederlands elftal één keer tegengekomen, maar ken hem niet echt. Hij appte me en gaf aan dat Club Brugge een mooie club is en het leven in België goed. En dat hij het mooi vond als ik zou komen. Leuk dat hij op die manier contact zoekt", aldus Dost tegen het AD.

Meer uit Voetbal

Manchester United speelt met invaller Zirkzee gelijk bij Leeds

LEEDS (ANP) - Manchester United heeft in de Premier League opnieuw punten verspeeld. Het elftal van trainer Rúben Amorim kwam bij nummer 16 Leeds United niet verder dan een gelijkspel: 1-1. Manchester wist dinsdag voor eigen publiek al niet te winnen van hekkensluiter Wolverhampton Wanderers (1-1).

1 uur geleden
Feyenoorder Carranza naar Mexicaanse club Necaxa

ROTTERDAM (ANP) - Julián Carranza vertrekt bij Feyenoord. De Argentijnse spits heeft een akkoord bereikt met Necaxa. Dat melden Feyenoord en de Mexicaanse club.

6 uur geleden
Espanyol buigt in slotfase voor koploper Barcelona

CORNELLÀ DE LLOBREGAT (ANP) - FC Barcelona heeft een zwaarbevochten uitzege op Espanyol geboekt. Dani Olmo en Robert Lewandowski maakten in de slotfase de doelpunten in Cornellà de Llobregat (0-2).

17 uur geleden
Rice met twee doelpunten belangrijk voor Arsenal in Bournemouth

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth gewonnen (2-3). Declan Rice scoorde twee keer voor de ploeg van trainer Mikel Arteta, die de koppositie in de Premier League verstevigde.

19 uur geleden
Juventus speelt met invaller Koopmeiners gelijk tegen Lecce

TURIJN (ANP) - Juventus is slecht aan de tweede helft van het seizoen begonnen. De ploeg uit Turijn bleef in het thuisduel met Lecce steken op een gelijkspel (1-1).

20 uur geleden
Gueye helpt Senegal met twee treffers naar kwartfinale Afrika Cup

TANGER (ANP) - Pape Gueye heeft Senegal naar de kwartfinale van de Afrika Cup in Marokko geholpen. De middenvelder van Villarreal had met twee doelpunten een groot aandeel in de zege op Soedan (3-1).

21 uur geleden
Wolverhampton viert eerste competitiezege van het seizoen

WOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers is het nieuwe jaar begonnen met de eerste competitiezege van het seizoen. De hekkensluiter van de Premier League rekende voor eigen publiek af met West Ham United (3-0).

22 uur geleden