Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvaller Dost: ik ga bij Brugge vlammen als een gek

Aanvaller Dost: ik ga bij Brugge vlammen als een gek

BRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft de komst van Bas Dost afgerond. De Nederlandse spits ondertekende bij de Belgische topclub een contract voor anderhalf jaar.

"Club Brugge heeft laten zien dat ze me heel graag wilden hebben. Dat merkte je aan alle kanten", zei Dost dinsdag tegen het AD na het afronden van zijn transfer. "Naar dat gevoel ben je als speler altijd op zoek. Ik zag het hele verhaal van de club zitten. Ik ga vlammen als een gek."

De 31-jarige Dost komt over van de Duitse club Eintracht Frankfurt. De spits maakte dit seizoen in twaalf wedstrijden in de Bundesliga vier doelpunten. Vorig seizoen kwam hij in 24 optredens voor Frankfurt tot acht competitiedoelpunten. De 18-voudig international speelde eerder voor FC Emmen, Heracles Almelo, sc Heerenveen, VfL Wolfsburg en Sporting Portugal.

Bij Brugge is hij na Ruud Vormer en Noa Lang nu de derde Nederlander in de selectie. "Ik ben Vormer bij het Nederlands elftal één keer tegengekomen, maar ken hem niet echt. Hij appte me en gaf aan dat Club Brugge een mooie club is en het leven in België goed. En dat hij het mooi vond als ik zou komen. Leuk dat hij op die manier contact zoekt", aldus Dost tegen het AD.

Meer uit Voetbal

Ajax begint met tieners Steur, Mokio en Bouwman tegen Qarabag

BAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.

35 minuten geleden
FC Utrecht ziet met Ohio nog een spits uitvallen

UTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.

2 uur geleden
Hänni bij RB Leipzig eerste vrouwelijke baas in de Bundesliga

LEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.

7 uur geleden
Saibari ziet PSV duel met Atlético kort na rust weggeven

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.

18 uur geleden
Voetbalsters FC Twente verliezen bij Arsenal in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.

19 uur geleden
Koundé kopt FC Barcelona naar zege op Eintracht Frankfurt

BARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.

19 uur geleden
Liverpool verlicht druk op trainer Slot met zege bij Inter

MILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.

19 uur geleden