Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvaller Depay voelt zich bij Oranje fitter en fitter worden

Aanvaller Depay voelt zich bij Oranje fitter en fitter worden

WOLFSBURG (ANP) - Memphis Depay speelde dinsdag met het Nederlands elftal tegen Oostenrijk voor het eerst sinds 31 januari van dit jaar weer eens een hele wedstrijd. "Dat had beter gekund, vanuit de club waar ik speelde", zei hij twee dagen voor de achtste finale van Oranje tegen Roemenië op het EK, doelend op Atlético Madrid. "Mijn lichaam heeft minuten nodig, minder trainingen en meer wedstrijden. Het was niet zoals ik wilde, maar dan is het lekker dat je tegen Oostenrijk negentig minuten vol kunt maken."

Depay stond het afgelopen seizoen ruim vier maanden aan de kant met verschillende spierblessures. Maar hij voelt zich op het EK steeds fitter worden. "Als ik had gescoord tegen Polen, dan had ik een goede wedstrijd gespeeld", zei de spits die niet tevreden was over zijn optreden tegen Frankrijk. "Tegen Oostenrijk speelde ik best goed. Ik won veel duels, maar kwam wel weinig aan de bal. Maar zo'n hele wedstrijd tegen Oostenrijk had ik nodig. Een paar dagen later voel ik dat er meer in de tank zit. Ik ben een speler die het vaak in de laatste twintig minuten heeft beslist."

Bondscoach Ronald Koeman twijfelt niet aan zijn topscorer en staat volledig achter Depay. "Ik voel het vertrouwen van de trainer en wil dat graag terugbetalen", zei de spits. "Het draait om de wedstrijden. Zolang ik mijn niveau haal, denk ik dat daar geen twijfels over zijn. Ik probeer alles voor het team te geven. Dat je steun hebt van de meneer die de opstelling bepaalt, is natuurlijk fijn. Een aanvaller haalt altijd vertrouwen uit doelpunten, maar ik let niet alleen op aantallen."

Meer uit Voetbal

Koploper Inter beëindigt slechte reeks en klopt AS Roma ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.

7 uur geleden
Verdediger Struijk schiet Leeds United naar halve finale FA Cup

LONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.

9 uur geleden
PSV-coach Bosz vierde derde landstitel op rij in zijn eentje

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.

9 uur geleden
Directeur Stewart vindt titel PSV knap vanwege vele transfers

EINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.

10 uur geleden
NAC Breda schiet weinig op met gelijkspel tegen Sparta

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.

11 uur geleden
Van Persie vond Feyenoord genoeg kansen creëren voor een doelpunt

VOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.

13 uur geleden
KNVB: stadionverbod van 9 maanden voor fans met gezichtsbedekking

ZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.

13 uur geleden