Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvaller Depay voelt zich bij Oranje fitter en fitter worden

Aanvaller Depay voelt zich bij Oranje fitter en fitter worden

WOLFSBURG (ANP) - Memphis Depay speelde dinsdag met het Nederlands elftal tegen Oostenrijk voor het eerst sinds 31 januari van dit jaar weer eens een hele wedstrijd. "Dat had beter gekund, vanuit de club waar ik speelde", zei hij twee dagen voor de achtste finale van Oranje tegen Roemenië op het EK, doelend op Atlético Madrid. "Mijn lichaam heeft minuten nodig, minder trainingen en meer wedstrijden. Het was niet zoals ik wilde, maar dan is het lekker dat je tegen Oostenrijk negentig minuten vol kunt maken."

Depay stond het afgelopen seizoen ruim vier maanden aan de kant met verschillende spierblessures. Maar hij voelt zich op het EK steeds fitter worden. "Als ik had gescoord tegen Polen, dan had ik een goede wedstrijd gespeeld", zei de spits die niet tevreden was over zijn optreden tegen Frankrijk. "Tegen Oostenrijk speelde ik best goed. Ik won veel duels, maar kwam wel weinig aan de bal. Maar zo'n hele wedstrijd tegen Oostenrijk had ik nodig. Een paar dagen later voel ik dat er meer in de tank zit. Ik ben een speler die het vaak in de laatste twintig minuten heeft beslist."

Bondscoach Ronald Koeman twijfelt niet aan zijn topscorer en staat volledig achter Depay. "Ik voel het vertrouwen van de trainer en wil dat graag terugbetalen", zei de spits. "Het draait om de wedstrijden. Zolang ik mijn niveau haal, denk ik dat daar geen twijfels over zijn. Ik probeer alles voor het team te geven. Dat je steun hebt van de meneer die de opstelling bepaalt, is natuurlijk fijn. Een aanvaller haalt altijd vertrouwen uit doelpunten, maar ik let niet alleen op aantallen."

Meer uit Voetbal

Watanabe houdt enkelblessure over aan duel met Heracles

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.

1 uur geleden
ManUnited maakt einde aan ongeslagen reeks koploper Arsenal

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.

1 uur geleden
FC Utrecht kan tegen Sparta geen einde maken aan negatieve reeks

UTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.

2 uur geleden
Feyenoord wint met nieuweling Deijl wel van Heracles Almelo

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.

2 uur geleden
Feyenoord boekt tegen Heracles eerste competitiezege dit jaar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.

2 uur geleden
Feyenoord ziet met Watanabe weer verdediger uitvallen

ROTTERDAM (ANP) - De blessureproblemen bij Feyenoord houden voorlopig aan. Verdediger Tsuyoshi Watanabe viel zondag in de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo in de 63e minuut uit en werd vervangen door Thijs Kraaijeveld.

2 uur geleden
Barcelona neemt na rust afstand van hekkensluiter Oviedo

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de eerste plaats in La Liga weer overgenomen van Real Madrid. De ploeg van aanvoerder Frenkie de Jong was in het eigen Camp Nou met 3-0 te sterk voor Real Oviedo, de laagst geklasseerde ploeg in de competitie.

2 uur geleden