Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvaller Depay stagneert met Lyon in Marseille

Aanvaller Depay stagneert met Lyon in Marseille

MARSEILLE (ANP) - Olympique Lyon heeft in de Franse competitie niet geprofiteerd van het puntenverlies van koploper Lille. De ploeg van aanvaller Memphis Depay moest bij Olympique Marseille ook genoegen nemen met 1-1.

Lille kwam eerder op zondag tegen het laag geklasseerde Straatsburg eveneens op 1-1 uit. Titelhouder Paris Saint-Germain versloeg hekkensluiter Dijon met 4-0. Lille leidt nu met 59 punten, gevolgd door Paris SG (57) en Lyon (56).

Lyon kwam in Marseille in de 21e minuut op voorsprong door een doelpunt van Karl Toko Ekambi. Op slag van rust maakte nieuwkomer Arek Milik, gehuurd van Napoli, gelijk uit een strafschop. Hij fleurde daarmee zijn 27e verjaardag op.

Lyon moest vanaf de 70e minuut met tien man verder nadat de Braziliaanse middenvelder Lucas Paquetá zijn tweede gele kaart had gekregen. Mede daardoor kon aanvoerder Depay met zijn manschappen de zege niet meer afdwingen.

De nieuwe trainer Jorge Sampaoli zat nog niet op de bank bij Marseille. De Argentijn begint komende week met zijn werkzaamheden bij de Franse club.

Meer uit Voetbal

Portretten van Oranje-spelers op televisieschermen Times Square

NEW YORK (ANP) - Nederlandse toeristen reageren verbaasd als ze in de stromende regen over Times Square lopen en de internationals van het Nederlands elftal op drie grote televisieschermen zien. "Kijk, daar heb je Memphis Depay", zegt Jeroen uit Utrecht als hij de spits van Oranje stoer over het door neonlichten verlichte plein ziet kijken. "En daar heb je Gravenberch en Frenkie. Dit is toch tof."

24 minuten geleden
Curaçao verslaat Aruba in uitzwaaiwedstrijd richting WK

WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.

3 uur geleden
Kaapverdië wint laatste test in aanloop naar WK voetbal

EAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.

6 uur geleden
Duitsland wint laatste WK-oefenduel van Verenigde Staten

CHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.

8 uur geleden
Portugal wint oefenduel in aanloop naar WK van Chili

OEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.

9 uur geleden
Iraans elftal moet VS op speeldagen nog op dezelfde dag verlaten

MEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.

10 uur geleden
Oranje-opponent Tunesië met tien man hard onderuit tegen België

BRUSSEL (ANP) - Het voetbalelftal van Tunesië, een van de WK-tegenstanders van Oranje, is hard onderuitgegaan in de laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het toernooi. In het Koning Boudewijnstadion in Brussel was België met 5-0 te sterk voor Tunesië, dat het laatste halfuur met tien man speelde.

14 uur geleden