
Aanvaller Dembélé valt geblesseerd uit bij Frankrijk
WROCLAW (ANP) - Ousmane Dembélé heeft een dijbeenblessure opgelopen in het gewonnen uitduel van Frankrijk met Oekraïne (0-2) in de WK-kwalificatie. De aanvaller mist het thuisduel van dinsdag met IJsland.
Dembélé kwam na rust in het veld voor zijn geblesseerde ploeggenoot Désiré Doué bij Paris Saint-Germain. De aanvaller moest zich na 35 minuten laten vervangen in het Poolse Wroclaw. Volgens veel Franse media had Paris Saint-Germain-bondscoach Didier Deschamps opgeroepen om Dembélé rust te geven. "Hij was gewoon fit. Medisch gezien kon hij invallen", zei Deschamps op een persconferentie.
Bij PSG hopen ze dat Dembélé op 17 september fit is voor het eerste duel met Atalanta in de Champions League. De titelverdediger in de koningsklasse van het Europese clubvoetbal speelt op 1 oktober een uitduel met FC Barcelona, de oude club van Dembélé.
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de eerste competitiewedstrijd van het seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg sc Heerenveen in Friesland: 3-1. Jaimy Ravensbergen scoorde tweemaal en Sophie Troost trof eenmaal doel. Bente Vermeer maakte gelijk voor sc Heerenveen (1-1).
11 minuten geledenKAUNAS (ANP) - Het Nederlands elftal vertrekt zaterdagmiddag met 24 spelers naar Kaunas voor de WK-kwalificatiewedstrijd van zondag tegen Litouwen. Frenkie de Jong haakte na de thuiswedstrijd tegen Polen (1-1) af met een bilspierblessure. Bondscoach Ronald Koeman riep geen vervanger op voor de middenvelder van FC Barcelona.
2 uur geledenRABAT (ANP/DPA/RTR) - Marokko heeft zich gekwalificeerd voor het WK voetbal van volgend jaar. De ploeg van bondscoach Walid Regragui won met 5-0 van Niger en plaatst zich als eerste Afrikaanse land voor het eindtoernooi.
15 uur geledenWROCLAW (ANP) - Frankrijk is de WK-kwalificatie begonnen met een zege op Oekraïne. In het Poolse Wroclaw, waar de wedstrijd door de oorlog in Oekraïne werd gespeeld, eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van bondscoach Didier Deschamps.
17 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - FC Emmen heeft de tweede zege geboekt in de Keuken Kampioen Divisie. De ploeg van coach Menno van Dam won in Doetinchem met 3-2 van De Graafschap.
18 uur geledenZEIST (ANP) - Frenkie de Jong heeft het trainingskamp van het Nederlands elftal verlaten. De middenvelder van Barcelona heeft lichte klachten overgehouden aan de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen (1-1). Hij is onvoldoende fit voor het duel met Litouwen.
19 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Danny Blind heeft bij Ajax aangegeven dat hij de raad van commissarissen wil verlaten. De oud-voetballer en trainer van de club uit Amsterdam blijft zijn functie vervullen totdat er een geschikte opvolger is gevonden.
22 uur geleden