Aanvaller Cavani speelt ook komend seizoen voor ManUnited
MANCHESTER (ANP) - Aanvaller Edinson Cavani speelt ook volgend seizoen voor Manchester United. De 34-jarige spits uit Uruguay heeft op Old Trafford voor één jaar bijgetekend.
Cavani belandde in oktober vorig jaar transfervrij bij Manchester United en verbond zich tot medio 2021 aan de club van middenvelder Donny van de Beek. Zijn contract bevatte een optie op een verlenging met een jaar, maar aanvankelijk zag het er niet naar uit dat het verblijf van de trefzekere international in Manchester succesvol zou verlopen. Zijn aarzelende start in Engeland werd extra bemoeilijkt door een ongelukkige opmerking op social media, waarvoor hij tot zijn grote onbegrip een schorsing voor drie wedstrijden kreeg.
Inmiddels heeft Cavani zijn draai echter gevonden in Manchester. Hij kwam tot dusver vijftien keer tot scoren in 35 wedstrijden, met acht goals in de laatste zeven duels. Cavani speelde eerder voor Palermo, Napoli en Paris Saint-Germain.
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
11 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
12 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
12 uur geledenVELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
14 uur geleden