Aanvaller Boniface blijft volgens coach Alonso in Leverkusen
LEVERKUSEN (ANP/RTR) - Aanvaller Victor Boniface blijft bij Bayer Leverkusen. Dat heeft coach Xabi Alonso gezegd na afloop van de 2-0-zege op Sparta Praag in de Champions League. "Hij zal morgen weer meetrainen. Ik begrijp dat hij bij ons blijft", zei Alonso over de aanvaller die in verband werd gebracht met een overgang naar Al-Nassr in Saudi-Arabië.
Boniface zat afgelopen zaterdag, net terug van een blessure, op de bank bij Leverkusen in de wedstrijd tegen RB Leipzig (2-2). De aanvaller werd in verband gebracht met een overgang naar de Saudische club en was uit de selectie gelaten voor het duel met Sparta Praag.
"Ik moet zeggen dat ik tevreden ben, ik ben blij", zei Alonso over de berichten dat Boniface blijft. "Hij voelt zich goed hier, dus ik geloof niet dat dit een grote teleurstelling voor hem is."
De 24-jarige aanvaller heeft dit seizoen acht keer gescoord in alle competities. Vorig seizoen had Boniface met veertien doelpunten een groot aandeel in het eerste landskampioenschap van Leverkusen.
Meer uit Voetbal
TURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer op rij een ruime zege behaald. Zes dagen na de zege van 3-0 bij Sassuolo versloeg het elftal van coach Luciano Spalletti Cremonese met 5-0.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is in de FA Cup doorgedrongen tot de vierde ronde. Het elftal van trainer Arne Slot won in eigen stadion met 4-1 van Barnsley, dat in Engeland uitkomt op het derde niveau.
9 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman heeft op zijn verjaardag bijgetekend tot 2030 bij Newcastle United. De 26-jarige Nederlandse verdediger speelt sinds 2022 voor de Engelse voetbalclub, nadat hij voor 37 miljoen euro was overgekomen van het Franse Lille. Zijn vorige contract liep tot 2027.
11 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft zich versterkt met João Cancelo. De koploper uit de Spaanse voetbalcompetitie neemt de 31-jarige Portugese vleugelverdediger op huurbasis over van de Saudische club Al-Hilal. Cancelo wordt dinsdag gepresenteerd, meldt FC Barcelona.
11 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Xabi Alonso is niet langer trainer van Real Madrid. De Spaanse topclub meldt dat de voormalige middenvelder de club "in onderling overleg" verlaat.
13 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Ramiz Zerrouki maakt dinsdag weer deel uit van de selectie van FC Twente, dat in de achtste finales van de KNVB-beker op bezoek gaat bij FC Utrecht. De middenvelder werd zaterdag met Algerije uitgeschakeld op de Afrika Cup.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Fred Grim maakt het seizoen af als hoofdtrainer van Ajax. De interim-coach en de directie van de club hebben dat met elkaar afgesproken, zo weten bronnen bij de club uit de hoofdstad.
13 uur geleden