Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvaller Boniface blijft volgens coach Alonso in Leverkusen

Aanvaller Boniface blijft volgens coach Alonso in Leverkusen

LEVERKUSEN (ANP/RTR) - Aanvaller Victor Boniface blijft bij Bayer Leverkusen. Dat heeft coach Xabi Alonso gezegd na afloop van de 2-0-zege op Sparta Praag in de Champions League. "Hij zal morgen weer meetrainen. Ik begrijp dat hij bij ons blijft", zei Alonso over de aanvaller die in verband werd gebracht met een overgang naar Al-Nassr in Saudi-Arabië.

Boniface zat afgelopen zaterdag, net terug van een blessure, op de bank bij Leverkusen in de wedstrijd tegen RB Leipzig (2-2). De aanvaller werd in verband gebracht met een overgang naar de Saudische club en was uit de selectie gelaten voor het duel met Sparta Praag.

"Ik moet zeggen dat ik tevreden ben, ik ben blij", zei Alonso over de berichten dat Boniface blijft. "Hij voelt zich goed hier, dus ik geloof niet dat dit een grote teleurstelling voor hem is."

De 24-jarige aanvaller heeft dit seizoen acht keer gescoord in alle competities. Vorig seizoen had Boniface met veertien doelpunten een groot aandeel in het eerste landskampioenschap van Leverkusen.

Meer uit Voetbal

AZ na 0-0 tegen Jagiellonia naar tussenronde in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft zich geplaatst voor de tussenronde van de Conference League. De Alkmaarders speelden in de laatste wedstrijd in het hoofdtoernooi doelpuntloos gelijk (0-0) tegen Jagiellonia Bialystok uit Polen.

5 uur geleden
Grote vechtpartij op veld Spakenburg na wedstrijd tegen FC Twente

SPAKENBURG (ANP) - Op het veld van SV Spakenburg is donderdagavond na de wedstrijd tegen FC Twente een grote vechtpartij uitgebroken. De politie hield een persoon aan voor vernieling van een hek, aldus een woordvoerder.

5 uur geleden
Napoli verslaat AC Milan en bereikt finale Italiaanse Supercup

RIYAD (ANP) - Napoli heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. In Riyad in Saudi-Arabië versloeg de ploeg van trainer Antonio Conte AC Milan (2-0), de winnaar van de Supercup vorig seizoen.

6 uur geleden
LTO na boerenprotest in gesprek met Eurocommissarissen

BRUSSEL (ANP) - Land- en tuinbouworganisatie LTO is na het boerenprotest in Brussel in gesprek gegaan met Eurocommissarissen. Landbouwvertegenwoordigers uit meerdere landen, onder wie LTO-hoofdbestuurslid Thijs Rompelberg, hebben gesproken met vier bestuurders uit het dagelijks EU-bestuur.

6 uur geleden
FC Twente naar achtste finale KNVB-beker na zege op Spakenburg

SPAKENBURG (ANP) - FC Twente heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van coach John van den Brom won met 6-3 bij Spakenburg, dat uitkomt in de tweede divisie.

7 uur geleden
'Herdenkingsmoment' bij Fortuna voor eerste wedstrijd nieuwe jaar

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard voert een gezamenlijk herdenkingsmoment in tijdens de eerste competitiewedstrijd van het kalenderjaar. De Eredivisieclub uit Limburg wil hier een jaarlijkse traditie van maken, valt te lezen op de website.

7 uur geleden
PSV-doelman Olij maanden aan de kant met liesblessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan de komende maanden niet beschikken over Nick Olij. De reservedoelman heeft dinsdag tijdens de warming-up van de bekerwedstrijd tegen GVVV een liesblessure opgelopen, meldt PSV.

12 uur geleden