Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvaller Boniface blijft volgens coach Alonso in Leverkusen

Aanvaller Boniface blijft volgens coach Alonso in Leverkusen

LEVERKUSEN (ANP/RTR) - Aanvaller Victor Boniface blijft bij Bayer Leverkusen. Dat heeft coach Xabi Alonso gezegd na afloop van de 2-0-zege op Sparta Praag in de Champions League. "Hij zal morgen weer meetrainen. Ik begrijp dat hij bij ons blijft", zei Alonso over de aanvaller die in verband werd gebracht met een overgang naar Al-Nassr in Saudi-Arabië.

Boniface zat afgelopen zaterdag, net terug van een blessure, op de bank bij Leverkusen in de wedstrijd tegen RB Leipzig (2-2). De aanvaller werd in verband gebracht met een overgang naar de Saudische club en was uit de selectie gelaten voor het duel met Sparta Praag.

"Ik moet zeggen dat ik tevreden ben, ik ben blij", zei Alonso over de berichten dat Boniface blijft. "Hij voelt zich goed hier, dus ik geloof niet dat dit een grote teleurstelling voor hem is."

De 24-jarige aanvaller heeft dit seizoen acht keer gescoord in alle competities. Vorig seizoen had Boniface met veertien doelpunten een groot aandeel in het eerste landskampioenschap van Leverkusen.

Meer uit Voetbal

Mühren schiet FC Volendam in blessuretijd langs Sparta in beker

ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.

9 uur geleden
AC Milan weet na twee gelijke spelen wel te winnen van Como

COMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).

9 uur geleden
Sc Heerenveen ten koste van RKC naar laatste acht in beker

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.

11 uur geleden
Voormalig UEFA-baas Platini: Infantino is nu meer een autocraat

LONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.

12 uur geleden
Tottenham-spits Richarlison paar maanden aan de kant met blessure

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.

14 uur geleden
Voetballer Oosterwolde bestraft voor slaan stadiondirecteur

ISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.

15 uur geleden
Heitinga assistent bij Tottenham Hotspur na ontslag bij Ajax

LONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.

17 uur geleden