Aanvaller Boniface blijft volgens coach Alonso in Leverkusen
LEVERKUSEN (ANP/RTR) - Aanvaller Victor Boniface blijft bij Bayer Leverkusen. Dat heeft coach Xabi Alonso gezegd na afloop van de 2-0-zege op Sparta Praag in de Champions League. "Hij zal morgen weer meetrainen. Ik begrijp dat hij bij ons blijft", zei Alonso over de aanvaller die in verband werd gebracht met een overgang naar Al-Nassr in Saudi-Arabië.
Boniface zat afgelopen zaterdag, net terug van een blessure, op de bank bij Leverkusen in de wedstrijd tegen RB Leipzig (2-2). De aanvaller werd in verband gebracht met een overgang naar de Saudische club en was uit de selectie gelaten voor het duel met Sparta Praag.
"Ik moet zeggen dat ik tevreden ben, ik ben blij", zei Alonso over de berichten dat Boniface blijft. "Hij voelt zich goed hier, dus ik geloof niet dat dit een grote teleurstelling voor hem is."
De 24-jarige aanvaller heeft dit seizoen acht keer gescoord in alle competities. Vorig seizoen had Boniface met veertien doelpunten een groot aandeel in het eerste landskampioenschap van Leverkusen.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.
3 uur geledenNAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.
7 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.
7 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.
9 uur geledenNAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
20 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.
21 uur geleden