Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvaller Boëtius stopt proefperiode bij sc Heerenveen

Aanvaller Boëtius stopt proefperiode bij sc Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - Enkelvoudig Oranje-international Jean-Paul Boëtius heeft zijn proefperiode bij sc Heerenveen beëindigd. De oud-aanvaller van onder meer Feyenoord trainde sinds vorige maand mee met het elftal van trainer Robin van Persie en mocht dat nog tot de winterstop doen om een contract af te dwingen, maar de 30-jarige voetballer heeft anders besloten.

"Jean-Paul heeft een professionele indruk achtergelaten", reageert Van Persie, die bij Feyenoord samenspeelde met Boëtius, in een bericht op de website van de Friezen. "Het was heel mooi om hem vorige week weer minuten te zien maken, en zijn ervaring en positieve instelling zijn door iedereen gewaardeerd. Hoewel we zijn proefperiode graag hadden verlengd, respecteren we zijn keuze om niet verder door te gaan."

Boëtius kreeg ruim twee jaar geleden de diagnose teelbalkanker. De oud-aanvaller van onder meer FC Basel en Hertha BSC leek met succes behandeld, maar bleek later ook uitzaaiingen in zijn lymfeklieren te hebben. Boëtius kwam afgelopen zomer met het goede nieuws dat hij 'schoon' is en hield vervolgens zijn conditie ook even op peil bij Jong Feyenoord.

Meer uit Voetbal

Feyenoord gaat voor Sterling en groepsproces naar buitenland

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor komende week een kort trainingskamp in het buitenland belegd. Trainer Robin van Persie wil aanwinst Raheem Sterling met zijn selectie laten trainen en leuke dingen met zijn spelers doen.

13 minuten geleden
Van Persie: we zijn geblesseerde Targhalline wel even kwijt

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie verwacht dat hij voorlopig geen beroep kan doen op Oussama Targhalline. "We laten nog allerlei testen uitvoeren", zei hij na een nipte zege op Go Ahead Eagles. "Maar dit ziet er niet goed uit. We zijn hem wel even kwijt."

36 minuten geleden
Feyenoord boekt moeizame zege op tiental van Go Ahead Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het thuisduel met Go Ahead Eagles met veel moeite gewonnen (1-0). De ingevallen Casper Tengstedt benutte in blessuretijd een strafschop, nadat Evert Linthorst een lichte overtreding op hem had gemaakt.

1 uur geleden
Portugees Pereira vierde trainer van het seizoen bij Nottingham

NOTTINGHAM (ANP) - De Portugees Vitor Pereira is de nieuwe trainer van Nottingham Forest. De oud-trainer van Wolverhampton Wanderers is al de vierde coach van dit seizoen bij de nummer 17 van de Premier League. Donderdag werd Sean Dyche ontslagen.

2 uur geleden
Doelman Benda vervangt Wellenreuther bij Feyenoord tegen Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Steven Benda verdedigt het doel van Feyenoord in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles. De Duitse doelman vervangt Timon Wellenreuther, die geschorst is na zijn gele kaart van vorige week in Utrecht. Feyenoord huurt Benda in de tweede helft van het seizoen van Fulham. Hij is de vervanger van de vertrokken Justin Bijlow.

4 uur geleden
Makkelie en Gözübüyük fluiten Champions League-duels

ZEIST (ANP) - Twee van de vier Champions League-duels van komende dinsdag hebben een Nederlandse scheidsrechter. Danny Makkelie fluit vanaf 18.45 uur Nederlandse tijd het duel uit de tussenronde tussen Galatasaray en Juventus. Serdar Gözübüyük is vanaf 21.00 uur de arbiter bij Borussia Dortmund - Atalanta. Bij dat duel in Duitsland fungeert Pol van Boekel als videoscheidsrechter.

4 uur geleden
Liverpool verslaat Brighton en staat in achtste finale FA Cup

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.

16 uur geleden