Aanvaller Boadu van AZ geeft bal na drie doelpunten aan vader
ALKMAAR (ANP) - Met de wedstrijdbal onder zijn rechterarm wandelde Myron Boadu na de zege van zijn AZ op Feyenoord (4-2) door de catacomben van het stadion van AZ. "Als je er drie maakt, dan mag je de bal houden", zei hij. "Dat is een mooie regel."
"Zonder mijn teamgenoten was mij dit niet gelukt", zei de 20-jarige Boadu. "Ik werd aardig aangespeeld. Maar ik heb nu ook geen kans gemist volgens mij. Dit moet ik iedere week laten zien. Ik wil graag beter worden en krijg van veel mensen goede adviezen. Van Kees Kist bijvoorbeeld maar ook van mijn vader. Hij krijgt de bal. Hij was een beetje aan het zeuren dat ik nooit driemaal scoorde voor AZ."
"We begonnen niet zo goed", zei Boadu. "Ik heb tijdens de wedstrijd ook tegen de trainer gezegd dat we te ver naar achteren liepen. Iedereen was het daar wel mee eens. In de tweede helft hebben we het een stuk beter gedaan. Maar voor rust waren we onszelf niet."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - FC Utrecht heeft in de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam drie keer een voorsprong verspeeld. Het aantrekkelijke duel eindigde in een gelijkspel (3-3).
13 minuten geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is overtuigend aan het nieuwe seizoen in de Serie A begonnen. De titelverdediger won voor eigen publiek van Monza (4-1).
16 minuten geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is met een grote nederlaag aan het nieuwe seizoen in de Premier League begonnen. De ploeg van trainer Roberto De Zerbi verloor de uitwedstrijd tegen Brentford met 3-0. Keane Lewis-Potter, Vitaly Janelt en Michael Kayode maakten de doelpunten.
18 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van AZ hebben Feyenoord de eerste nederlaag van het seizoen bezorgd. De ploeg uit Alkmaar was in Rotterdam met 2-1 te sterk voor de nummer 3 van het afgelopen seizoen.
2 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft de thuiswedstrijd tegen Jong Ajax met veel moeite gewonnen. De thuisploeg, afgelopen seizoen actief in de Eredivisie, zegevierde met 3-2. Pepijn Reulen maakte in de 88e minuut het winnende doelpunt.
2 uur geledenSITTARD (ANP) - AZ heeft zijn foutloze reeks voortgezet met een nipte zege bij Fortuna Sittard. De formatie van trainer Leeroy Echteld won het matige duel in Limburg met 2-0. Fortuna speelde vrijwel de gehele wedstrijd met tien man, na een snelle rode kaart voor Ole Romeny.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Josip Šutalo speelt dit seizoen voor Lazio. De club uit Rome huurt de verdediger een jaar van Ajax en kan hem daarna definitief overnemen.
3 uur geleden