Aanvaller Boadu met doelpunt aan basis zege Monaco
ANGERS (ANP) - Met zijn openingstreffer heeft Myron Boadu aan de basis gestaan van de zege van Monaco op Angers in de Franse competitie. De formatie van de oud-speler van AZ won met 1-3 en verstevigde de positie in de middenmoot.
Boadu scoorde na 25 minuten. Het was zijn eerste treffer in de Franse competitie. Eerder had hij al wel gescoord in de Europa League, nota bene tegen PSV. Aan de 0-2 van Sofiane Diop op slag van rust ging ook nog eens een overstapje van Boadu vooraf.
Axel Disasi maakte het derde doelpunt voor Monaco. Tussendoor had Angers het met de 1-2 nog even spannend gemaakt. Dat doelpunt kwam op naam van Monaco-keeper Alexander Nübel, die een van de paal terugspringende bal onfortuinlijk tegen de rug kreeg.
Boadu werd ongeveer 10 minuten voor tijd gewisseld.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat is niet aanwezig bij de belangrijke wedstrijd van Curaçao tegen Jamaica dinsdag. Advocaat vertrekt wegens familieomstandigheden naar Nederland, meldt de Curaçaose voetbalbond op Facebook.
5 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft ondanks een gelijkspel tegen Belarus goede zaken gedaan in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal. De koploper in Groep C bleef thuis steken op 2-2, maar zag concurrent Schotland met 3-2 verliezen in Griekenland.
8 uur geledenGENÈVE (ANP) - Zwitserland is na de zege op Zweden dicht bij kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar. De Zwitsers wonnen in Genève met 4-1 en houden daarmee een marge van 3 punten op Kosovo, dat met 2-0 won bij Slovenië.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - SC Cambuur heeft in de achtervolging op koploper ADO Den Haag in de Keuken Kampioen Divisie puntenverlies geleden. De club van trainer Henk de Jong speelde met 3-3 gelijk bij het laaggeklasseerde FC Eindhoven.
8 uur geledenBARCELONA (ANP) - Voetbalster Esmee Brugts van FC Barcelona is geblesseerd uitgevallen tijdens de gewonnen Clásico tegen Real Madrid (4-0). De Oranje-international moest in de 72e minuut het veld verlaten met een golfkarretje. De ernst van de blessure is nog onduidelijk.
10 uur geledenTBILISI (ANP) - Spanje is vrijwel zeker van deelname aan het WK voetbal van volgend jaar. Het elftal van bondscoach Luis de la Fuente was in de voorlaatste kwalificatiewedstrijd in Tbilisi met 4-0 te sterk voor Georgië. In dezelfde groep won Turkije met 2-0 van Bulgarije.
10 uur geledenZEIST (ANP) - Denzel Dumfries kan maandag niet meedoen in de laatste WK-kwalificatiewedstrijd van het Nederlands elftal, in de Johan Cruijff ArenA tegen Litouwen. De rechtervleugelverdediger is nog steeds geblesseerd en is teruggekeerd naar zijn club Internazionale.
14 uur geleden