Aanvaller Boadu met doelpunt aan basis zege Monaco
ANGERS (ANP) - Met zijn openingstreffer heeft Myron Boadu aan de basis gestaan van de zege van Monaco op Angers in de Franse competitie. De formatie van de oud-speler van AZ won met 1-3 en verstevigde de positie in de middenmoot.
Boadu scoorde na 25 minuten. Het was zijn eerste treffer in de Franse competitie. Eerder had hij al wel gescoord in de Europa League, nota bene tegen PSV. Aan de 0-2 van Sofiane Diop op slag van rust ging ook nog eens een overstapje van Boadu vooraf.
Axel Disasi maakte het derde doelpunt voor Monaco. Tussendoor had Angers het met de 1-2 nog even spannend gemaakt. Dat doelpunt kwam op naam van Monaco-keeper Alexander Nübel, die een van de paal terugspringende bal onfortuinlijk tegen de rug kreeg.
Boadu werd ongeveer 10 minuten voor tijd gewisseld.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP/RTR) - Doelman Vozinha van Kaapverdië is door voetbalfans opgenomen in het in hun ogen beste elftal van het voorbije wereldkampioenschap. Hij kreeg 39,6 procent van de stemmen en bleef daarmee de Spanjaard Unai Simón voor.
5 uur geledenZWOLLE (ANP) - Ibrahim Cissoko is de nieuwste aanwinst van PEC Zwolle. De 23-jarige aanvaller komt over van FC Toulouse en ondertekent een contract voor vier jaar.
5 uur geledenMIAMI (ANP) - Casemiro vervolgt zijn voetballoopbaan in de Amerikaanse competitie. De 34-jarige Braziliaanse international heeft een contract voor een jaar getekend bij de club waar onder anderen Lionel Messi voetbalt.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Calvin Stengs vertrekt bij Feyenoord. De aanvallende middenvelder heeft zijn tot medio 2027 lopende contract in overleg met de Rotterdammers laten ontbinden. Dat meldt Feyenoord.
7 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Clement Bischoff. De 20-jarige vleugelaanvaller komt op huurbasis over van Red Bull Salzburg. In de overeenkomst is een optie tot koop opgenomen.
8 uur geledenMARIENFELD (ANP) - Joey Veerman hoopt PSV deze zomer te verlaten. Dat zegt de middenvelder in gesprek met ESPN op een trainingskamp met de Eindhovenaren in Marienfeld.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Míchel rekent op een sterk FK Vojvodina donderdag in de tweede voorronde van de Conference League. "Het is een moeilijke tegenstander, maar dat is nou eenmaal de loting geweest. We moeten de strijd aangaan en vechten voor een plek in de volgende ronde", zei de van Girona overgekomen coach in een interview op de website van de Amsterdammers.
9 uur geleden