Aanvaller Boadu met doelpunt aan basis zege Monaco
ANGERS (ANP) - Met zijn openingstreffer heeft Myron Boadu aan de basis gestaan van de zege van Monaco op Angers in de Franse competitie. De formatie van de oud-speler van AZ won met 1-3 en verstevigde de positie in de middenmoot.
Boadu scoorde na 25 minuten. Het was zijn eerste treffer in de Franse competitie. Eerder had hij al wel gescoord in de Europa League, nota bene tegen PSV. Aan de 0-2 van Sofiane Diop op slag van rust ging ook nog eens een overstapje van Boadu vooraf.
Axel Disasi maakte het derde doelpunt voor Monaco. Tussendoor had Angers het met de 1-2 nog even spannend gemaakt. Dat doelpunt kwam op naam van Monaco-keeper Alexander Nübel, die een van de paal terugspringende bal onfortuinlijk tegen de rug kreeg.
Boadu werd ongeveer 10 minuten voor tijd gewisseld.
Meer uit Voetbal
NEW YORK (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft het beroep van de Belgische voetbalbond (KBVB) over het mogen meespelen van Folarin Balogun niet-ontvankelijk verklaard. De Amerikaanse aanvaller kan daarom spelen in de wedstrijd in de achtste finale van de Verenigde Staten tegen België, die plaatsvindt in de nacht van maandag op dinsdag.
54 minuten geledenZEIST (ANP) - De KNVB schaart zich achter de reactie van de UEFA, die vindt dat "de FIFA een rode lijn heeft overschreden" met het opheffen van de schorsing van de Amerikaan Folarin Balogun. Dat laat de Nederlandse voetbalbond in tweede instantie weten.
1 uur geledenNEW YORK (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft maandag bevestigd dat hij een telefoongesprek met de Amerikaanse president Donald Trump heeft gevoerd over de rode kaart van de Amerikaanse voetballer Folarin Balogun. De Zwitser zegt dat hij Trump heeft verteld dat de disciplinaire commissie van de wereldvoetbalbond "onafhankelijk" opereert.
1 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - Donald Trump heeft met FIFA-baas Gianni Infantino gesproken over de rode kaart van de Amerikaanse voetballer Folarin Balogun. Dat bevestigde hij tijdens een persconferentie.
3 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De Belgische voetbalbond KBVB heeft van wereldvoetbalbond FIFA te horen gekregen dat een beroep tegen het opheffen van de schorsing van de Amerikaanse voetballer Folarin Balogun niet ontvankelijk wordt verklaard.
4 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB noemt het opheffen van de schorsing voor de Amerikaan Folarin Balogun een opmerkelijke beslissing. "We beseffen dat dit voor Belgische spelers, staf en supporters een ingrijpende beslissing is", reageert de Nederlandse voetbalbond. "Tegelijkertijd kennen wij niet alle feiten en de volledige context. Het gaat om een procedure tussen FIFA, UEFA en de Belgische voetbalbond. Daarom verwijzen wij voor een inhoudelijke reactie naar FIFA, UEFA en de Belgische voetbalbond."
5 uur geledenNYON (ANP/BELGA) - De Europese voetbalbond UEFA vindt dat "de FIFA een rode lijn heeft overschreden" met het opheffen van de schorsing voor de Amerikaan Folarin Balogun. Door het herzien van de schorsing kan de aanvaller, die tegen Bosnië en Herzegovina een rode kaart kreeg, alsnog in actie komen tegen België in de achtste finales op het WK voetbal.
6 uur geleden