Aanvaller Bergwijn met Tottenham naar play-offs Europa League
SKOPJE (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de play-offs van de Europa League gehaald. Het elftal van trainer José Mourinho won donderdag in Skopje van KF Shkëndija.
Aanvaller Steven Bergwijn had een basisplaats bij Tottenham. De oud-PSV'er werd halverwege de tweede helft gewisseld. De doelpunten van Tottenham kwamen op naam van Erik Lamela, Son Heung-min en Harry Kane.
Jeremain Lens werd met Besiktas uitgeschakeld. De Turkse club verloor na strafschoppen van de Portugese club Rio Ave. Ryan Donk had met Galatasaray meer succes. De Nederlandse verdediger won met zijn Turkse werkgever van Hajduk Split: 2-0.
VfL Wolfsburg schakelde Desna uit Oekraïne uit. Het werd 2-0. Wout Weghorst werd in de 78e minuut, bij een stand van 1-0, vervangen bij Wolfsburg. AC Milan bereikte ook de play-offs, door met 3-2 te winnen van het Noorse FK Bodø/Glimt. Zlatan Ibrahimovic ontbrak omdat hij het coronavirus heeft.
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.
10 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.
11 uur geledenCAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.
11 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.
14 uur geledenLISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.
18 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.
18 uur geleden