Aanvaller Bergwijn met Tottenham naar play-offs Europa League
SKOPJE (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de play-offs van de Europa League gehaald. Het elftal van trainer José Mourinho won donderdag in Skopje van KF Shkëndija.
Aanvaller Steven Bergwijn had een basisplaats bij Tottenham. De oud-PSV'er werd halverwege de tweede helft gewisseld. De doelpunten van Tottenham kwamen op naam van Erik Lamela, Son Heung-min en Harry Kane.
Jeremain Lens werd met Besiktas uitgeschakeld. De Turkse club verloor na strafschoppen van de Portugese club Rio Ave. Ryan Donk had met Galatasaray meer succes. De Nederlandse verdediger won met zijn Turkse werkgever van Hajduk Split: 2-0.
VfL Wolfsburg schakelde Desna uit Oekraïne uit. Het werd 2-0. Wout Weghorst werd in de 78e minuut, bij een stand van 1-0, vervangen bij Wolfsburg. AC Milan bereikte ook de play-offs, door met 3-2 te winnen van het Noorse FK Bodø/Glimt. Zlatan Ibrahimovic ontbrak omdat hij het coronavirus heeft.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben het WK-kwalificatieduel met Frankrijk verrassend gewonnen. Zonder veel ervaren speelsters won de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Breda met 2-1 van de nummer 6 van de wereld. Debutante Renee van Asten en Esmee Brugts scoorden namens Oranje.
53 minuten geledenBREDA (ANP) - Verdedigster Renee van Asten debuteert bij de voetbalsters van Oranje in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De 19-jarige speelster van Ajax staat centraal in de verdediging met Veerle Buurman. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink moet het door blessures zonder veel ervaren speelsters doen vanaf 20.45 uur in Breda.
3 uur geledenMIAMI (ANP) - Javier Mascherano (41) heeft per direct zijn functie als trainer van Inter Miami neergelegd. Dat meldt de Amerikaanse voetbalclub dinsdag in een verklaring op de eigen website. De Argentijn zegt in die verklaring op te stappen om privéredenen.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.
11 uur geledenACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.
14 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.
1 dag geleden