Aanvaller Bergwijn met Tottenham naar play-offs Europa League
SKOPJE (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de play-offs van de Europa League gehaald. Het elftal van trainer José Mourinho won donderdag in Skopje van KF Shkëndija.
Aanvaller Steven Bergwijn had een basisplaats bij Tottenham. De oud-PSV'er werd halverwege de tweede helft gewisseld. De doelpunten van Tottenham kwamen op naam van Erik Lamela, Son Heung-min en Harry Kane.
Jeremain Lens werd met Besiktas uitgeschakeld. De Turkse club verloor na strafschoppen van de Portugese club Rio Ave. Ryan Donk had met Galatasaray meer succes. De Nederlandse verdediger won met zijn Turkse werkgever van Hajduk Split: 2-0.
VfL Wolfsburg schakelde Desna uit Oekraïne uit. Het werd 2-0. Wout Weghorst werd in de 78e minuut, bij een stand van 1-0, vervangen bij Wolfsburg. AC Milan bereikte ook de play-offs, door met 3-2 te winnen van het Noorse FK Bodø/Glimt. Zlatan Ibrahimovic ontbrak omdat hij het coronavirus heeft.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - NAC Breda kan degradatie uit de Eredivisie nauwelijks nog voorkomen. De Brabanders hielden met een man minder lange tijd stand bij FC Utrecht, maar gingen in de slotfase alsnog onderuit: 2-0.
9 minuten geledenCAIRO (ANP/AFP/BELGA) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft de speeldata van de Afrika Cup van 2027 bekendgemaakt. De 36e editie van het toernooi vindt plaats tussen 19 juni en 17 juli. Kenia, Tanzania en Oeganda werden in september 2023 al als gastlanden aangewezen. Het is nog niet duidelijk welk land de openingswedstrijd en de finale organiseert.
43 minuten geledenBRENTFORD (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie uit de Premier League concurrent West Ham United zien verliezen. Brentford was in eigen stadion met 3-0 te sterk voor de Londenaren, waar de Nederlander Crysencio Summerville een basisplaats had.
47 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft een nederlaag in de Bundesliga ternauwernood voorkomen. De koploper, die al zeker is van de landstitel, maakte diep in blessuretijd gelijk tegen hekkensluiter Heidenheim: 3-3.
1 uur geledenLYON (ANP) - De voetbalsters van Olympique Lyon hebben zich ten koste van titelverdediger Arsenal geplaatst voor de finale van de Champions League. In de halve finale in Lyon werd het 3-1 voor de thuisploeg. Dat was voldoende na de 2-1-nederlaag vorige week in Londen.
1 uur geledenVILLARREAL (ANP/AFP) - Villarreal mag komend voetbalseizoen opnieuw meedoen aan het hoofdtoernooi van de Champions League. Het elftal van trainer Marcelino versloeg zaterdag Levante met 5-1 en is daardoor zeker van een plaats bij de eerste vier op de ranglijst van de Spaanse competitie.
2 uur geledenIPSWICH (ANP) - Ajax profiteert van de promotie van Ipswich Town naar de Premier League. De Engelse club moet Chuba Akpom voor een bedrag van ruim 9 miljoen euro overnemen.
2 uur geleden