Aanvaller Bergwijn met Tottenham naar play-offs Europa League
SKOPJE (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de play-offs van de Europa League gehaald. Het elftal van trainer José Mourinho won donderdag in Skopje van KF Shkëndija.
Aanvaller Steven Bergwijn had een basisplaats bij Tottenham. De oud-PSV'er werd halverwege de tweede helft gewisseld. De doelpunten van Tottenham kwamen op naam van Erik Lamela, Son Heung-min en Harry Kane.
Jeremain Lens werd met Besiktas uitgeschakeld. De Turkse club verloor na strafschoppen van de Portugese club Rio Ave. Ryan Donk had met Galatasaray meer succes. De Nederlandse verdediger won met zijn Turkse werkgever van Hajduk Split: 2-0.
VfL Wolfsburg schakelde Desna uit Oekraïne uit. Het werd 2-0. Wout Weghorst werd in de 78e minuut, bij een stand van 1-0, vervangen bij Wolfsburg. AC Milan bereikte ook de play-offs, door met 3-2 te winnen van het Noorse FK Bodø/Glimt. Zlatan Ibrahimovic ontbrak omdat hij het coronavirus heeft.
Meer uit Voetbal
CORK (ANP) - De voetbalsters van Oranje hebben directe kwalificatie voor het WK van volgend jaar niet meer in eigen hand na een 3-2-nederlaag bij Ierland. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink speelde in het regenachtige en winderige Cork een matige wedstrijd, maar had op basis van de kansenverhouding wel moeten winnen. Drie Ierse mogelijkheden leverden wel allemaal een treffer op.
21 minuten geledenGDAŃSK (ANP) - De Franse voetbalsters hebben in de WK-kwalificatiepoule van Oranje met 2-0 gewonnen van Polen. Daardoor nemen de Fransen in ieder geval tijdelijk de koppositie over van de Nederlandse vrouwen, die zich daardoor ook pas op zijn vroegst dinsdag kunnen plaatsen voor het WK.
2 uur geledenORANGEBURG (ANP) - De spelers van het Nederlands elftal hebben tijdens een training van ruim een uur kennisgemaakt met de weersomstandigheden in de Verenigde Staten. Ze oefenden in de brandende zon op het trainingscomplex van New York City FC in Orangeburg, waar de temperatuur opliep tot boven de 30 graden.
3 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - Lamine Yamal is verkozen tot beste speler van de Spaanse competitie afgelopen seizoen. Het 18-jarige toptalent van FC Barcelona miste veel duels door een liesblessure, maar was in 28 competitiewedstrijden alsnog goed voor zestien treffers. Daarmee was hij de clubtopscorer van de Catalanen op weg naar prolongatie van de landstitel.
4 uur geledenZÜRICH (ANP/DPA) - Voetbalclubs krijgen van wereldvoetbalbond FIFA minstens 5000 dollar (ruim 4300 euro) per dag dat zij een speler afstaan aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Het precieze bedrag komt na het toernooi vast te staan en hangt af van onder meer de speeltijd die spelers krijgen.
4 uur geledenORANGEBURG (ANP) - Het Nederlands elftal is begonnen aan de eerste training in de Verenigde Staten voor het WK. Bondscoach Ronald Koeman staat met alle 26 spelers uit zijn WK-selectie op het trainingscomplex van New York City FC, waar de Nederlander Pascal Jansen trainer is.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - Verdediger Guus Offerhaus volgt trainer Anthony Correia en verruilt Telstar voor FC Utrecht. De 25-jarige verdediger heeft in de Domstad zijn handtekening gezet onder een contract tot de zomer van 2029, meldt de club uit Utrecht.
5 uur geleden