Aanvaller Becker verruilt Union Berlin voor CL-deelnemer Sociedad
BERLIJN (ANP) - Aanvaller Sheraldo Becker verruilt 1. FC Union Berlin voor het Spaanse Real Sociedad. De Bundesliga-club maakt bekend dat er na 4,5 jaar een einde komt aan zijn tijd in Berlijn. Afgelopen seizoen werd de 28-jarige international van Suriname nog verkozen tot beste speler bij Union, dat verrassend als vierde van Duitsland eindigde.
Real Sociedad, dat Becker voor 2,5 seizoen heeft vastgelegd, is de nummer 6 van La Liga en is ook nog actief in de Champions League. Volgende maand is Paris Saint-Germain de tegenstander in de achtste finales.
Becker maakte dit seizoen twee doelpunten in de groepsfase van de Champions League, waar Union voor het eerst aan deelnam. In de Bundesliga was de oud-aanvaller van ADO Den Haag en PEC Zwolle minder op dreef. In elf wedstrijden scoorde hij geen enkele keer. Vorig seizoen sloot Becker af met elf competitietreffers, na vooral een sterk begin van de jaargang.
Becker kwam in 2019 over van ADO. In zijn eerste drie seizoenen in de Bundesliga liet de snelle door Ajax opgeleide aanvaller mede door blessures niet veel zien. Nu zou Real Sociedad hem voor ongeveer 3 miljoen euro hebben binnengehaald.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.
1 uur geledenRIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
1 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.
5 uur geledenHAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.
6 uur geleden