Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aanvaller Becker verruilt Union Berlin voor CL-deelnemer Sociedad

Aanvaller Becker verruilt Union Berlin voor CL-deelnemer Sociedad

BERLIJN (ANP) - Aanvaller Sheraldo Becker verruilt 1. FC Union Berlin voor het Spaanse Real Sociedad. De Bundesliga-club maakt bekend dat er na 4,5 jaar een einde komt aan zijn tijd in Berlijn. Afgelopen seizoen werd de 28-jarige international van Suriname nog verkozen tot beste speler bij Union, dat verrassend als vierde van Duitsland eindigde.

Real Sociedad, dat Becker voor 2,5 seizoen heeft vastgelegd, is de nummer 6 van La Liga en is ook nog actief in de Champions League. Volgende maand is Paris Saint-Germain de tegenstander in de achtste finales.

Becker maakte dit seizoen twee doelpunten in de groepsfase van de Champions League, waar Union voor het eerst aan deelnam. In de Bundesliga was de oud-aanvaller van ADO Den Haag en PEC Zwolle minder op dreef. In elf wedstrijden scoorde hij geen enkele keer. Vorig seizoen sloot Becker af met elf competitietreffers, na vooral een sterk begin van de jaargang.

Becker kwam in 2019 over van ADO. In zijn eerste drie seizoenen in de Bundesliga liet de snelle door Ajax opgeleide aanvaller mede door blessures niet veel zien. Nu zou Real Sociedad hem voor ongeveer 3 miljoen euro hebben binnengehaald.

Meer uit Voetbal

Slechte generale Paris Saint-Germain met nederlaag bij Paris FC

PARIJS (ANP) - Het kleine Paris FC heeft in de laatste speelronde voor een stunt gezorgd door landskampioen Paris Saint-Germain te verslaan. In het Stade Jean-Bouin won de ploeg met 2-1, na twee late doelpunten, van PSG, dat op 30 mei in Boedapest de finale van de Champions League speelt tegen Arsenal.

3 uur geleden
Eintracht Frankfurt neemt afscheid van coach Riera

FRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.

4 uur geleden
Club Brugge zet met zege op Union grote stap naar titel

BRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.

5 uur geleden
West Ham na nederlaag bij Newcastle dicht bij degradatie

NEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.

5 uur geleden
Neymar bij Santos gewisseld door fout vierde official

RIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.

6 uur geleden
Vertrekkend AZ-directeur Huiberts ereburger gemeente Alkmaar

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, is benoemd tot ereburger van Alkmaar. Dat gebeurde na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC Breda. Huiberts was bij AZ elf seizoenen eindverantwoordelijk voor de voetbaltechnische zaken. Hij speelde zelf ook voor de club.

6 uur geleden
Elversberg promoveert en speelt voor het eerst in de Bundesliga

SPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.

7 uur geleden